منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سازمان غیردولتی Al Jalila پس از دریافت پشتیبانی در امارات متحده عربی، کمک‌های ارزهای دیجیتال را مجاز خواهد کرد.

سازمان غیردولتی Al Jalila پس از دریافت پشتیبانی در امارات متحده عربی، کمک‌های ارزهای دیجیتال را مجاز خواهد کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً بنیاد الجلیلا که به پشتیبانی پزشکی اختصاص دارد، مجوز پذیرش ارزهای دیجیتال را به عنوان کمک مالی دریافت کرد. این سازمان غیردولتی بخشی از پروژه اخیر محمد بن راشد است. این اولین سازمان غیردولتی در دبی خواهد بود که از سال 2021 کمک های مالی ارز دیجیتال توسط شرکت های مختلف را می پذیرد.

تجارت کریپتو برای انجمن های خیریه ای که به دنبال جمع آوری پول آسان، ایمن و سریع هستند، ضروری شده است. رمزارزها به هر کسی که علاقه مند به حمایت از خود است، اجازه می دهد تا این کار را انجام دهد، خواه در کشور دیگری باشد یا نباشد.

سازمان غیردولتی Al Jalila از بازار ارزهای دیجیتال بهره می برد

الجلیله

الجلیله، بنیاد پزشکی که در سال 2012 در امارات متحده عربی تأسیس شد، با نشان دادن پیشرفت در پروژه‌های خود، مجوز پذیرش کمک‌های ارز دیجیتال را دریافت کرده است. اما مدیر سازمان غیردولتی گفت که برای امکان‌پذیر ساختن برنامه‌هایش با صرافی ارز دیجیتال مرتبط خواهد شد.

به گفته العلامه عبدالکریم، مدیر عامل موسسه خیریه الجلیله، امضای وی صرفا و منحصراً به مشارکت شهروندان در دبی بستگی دارد، اما اکنون با این تحولات، همه چیز تغییر خواهد کرد. Al Olama تشخیص می دهد که تجارت کریپتو در حال افزایش است، بنابراین ایده بدی نیست که آن را به نفع خود بپذیریم.

مجله تحقیقات و تحلیل رمزنگاری Chainalysis نشان می‌دهد که دبی می‌خواهد تجارت کریپتو را بپذیرد. امارات متحده عربی یکی از نقاط تمرکز اصلی برای ارزهای دیجیتال خواهد بود، زیرا می‌دانیم که در چند سال گذشته تراکنش‌های بالای 25 میلیارد دلار انجام شده است که حجم خیره‌کننده‌ای است.

کمک های مالی رمزنگاری: مزایای استفاده از فناوری رمزنگاری در سازمان های غیر دولتی

الجلیله

تجارت کریپتو در کمک های مالی قدرت پیدا کرده است. الجلیله، مانند سایر سازمان‌های غیردولتی، می‌تواند از تراکنش‌های سریع رمزنگاری استفاده کند که به تفاوت کشورها محدود نمی‌شود. تجارت کریپتو به اهداکنندگان اجازه می دهد تا بیت کوین را از ایالات متحده به دبی با مشکل کمی ارسال کنند.

بسیاری از آژانس های تجزیه و تحلیل رمزارز موافق هستند که کمک های مالی رمزنگاری راه حلی است که نباید نادیده گرفته شود، مگر اینکه این جوامع بخواهند به دلیل کمبود بودجه اهدایی کاهش پیدا کنند. آمار نشان می‌دهد که این کمک‌ها در بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال در سال 2021 نسبت به سال 2020 به بیش از 1500 درصد افزایش یافته است. دامنه کمک‌های مالی در کریپتوها به حدود 10000 دلار رسیده است، در حالی که در کمک‌های سنتی، تنها تقریباً 120 دلار به دست آمده است.

مشخص نیست که Al Jalila چه نوع رمزارزهایی را برای مشارکت می پذیرد، اما احتمالاً از بیت کوین و یک استیبل کوین مانند Tether USD پشتیبانی می کند. همچنین مشخص نیست که کدام صرافی از اهداف NGO حمایت می کند، اما انتظار می رود که این یک شرکت رمزنگاری مشهور باشد. جزئیات بیشتر در مورد سازمان غیردولتی و عملکرد آن در تجارت کریپتو به زودی منتشر خواهد شد.