منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سازمان اطلاعات اسرائیل قصد دارد یک متخصص رمزنگاری استخدام کند

سازمان اطلاعات اسرائیل قصد دارد یک متخصص رمزنگاری استخدام کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • واحد اطلاعات اسرائیل می خواهد یک متخصص رمزنگاری استخدام کند.
  • سازمان اطلاعات اسرائیل همچنین می خواهد مشاور تجاری تعیین کند.
  • کارشناس Monero برای کار رمزنگاری اسرائیل بهترین است.

موساد ، آژانس اطلاعاتی اسرائیل قرار است از یک متخصص ارزهای رمزنگاری شده و متخصص فناوری مالی استفاده کند تا بتواند از ارزهای رمزپایه برای پرداخت های ناشناس به نمایندگان یا خرید تجهیزات استفاده کند.

یک رسانه محلی اسرائیلی ، Ynet ، این خبر را یکشنبه گزارش داد. این رسانه محلی خاطرنشان کرد که این اولین باری است که سازمان اطلاعات اسرائیل آشکارا اعلام کرد می خواهد از یک متخصص ارز رمزنگاری شده استفاده کند.

چرا سازمان اطلاعات اسرائیل متخصص رمزنگاری می خواهد؟

موساد در اسرائیل مسئول جمع آوری اطلاعات ، عملیات مخفی و همچنین مبارزه با تروریسم است. بدیهی است که نیاز به یک متخصص رمزنگاری دلیل خوبی است.

سازمان اطلاعات اسرائیل با توصیف نوع متخصصی که شرکت به آن نیاز دارد ، یک متخصص می خواهد که یک رهبر فناوری در فناوری های فین تک و ارزهای دیجیتال باشد. این موقعیت شامل فعالیتهای پیشرو ، شروع ، برنامه ریزی و همراه سیستم های توسعه سیستم است و سه سال تجربه در دنیای فناوری فین تک لازم است.

آژانس اطلاعاتی همچنین درخواست مشاور تجاری را برای آنچه “نقش چالش برانگیز و پویا” توصیف کرد ، ارائه کرد. به نظر می رسد موساد در حال ساختن یک واحد دفاعی فناوری مالی قوی است.

آژانس اطلاعاتی اسرائیل ، فراتر از یک متخصص رمزنگاری و یک مشاور تجاری ، همچنین می خواهد از یک متخصص استفاده کند که بتواند ابزارهای مکانیکی منحصر به فردی را برای شغلی ایجاد کند که شامل “برنامه ریزی ، توسعه ، تولید ، پیاده سازی مجموعه محصولات ، آموزش ، مدیریت روش شناسی محصول و انجام ادغام مکانیکی برای مجموعه های پیچیده

فراتر از آن ، واحد اطلاعات همچنین یک متخصص می خواهد که یک محقق سایبری باشد و در زمینه دوربین خوب باشد.

در همه این موارد ، واحد اطلاعات دلیل فعال شدن این استخدام ها را مشخص نکرده و نوع متخصص رمزنگاری مورد نیاز را ذکر نکرده است. اگر دلیل خرید و پرداخت ناشناس رمزنگاری باشد ، ممکن است یک متخصص بیت کوین کاملاً مناسب نباشد. یک متخصص Monero (XMR) به دلیل ویژگی سرویس مخلوطی که در بلاک چین خود ایجاد کرده است ، بهتر این نقش را ایفا می کند.