منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ساختن تاریخچه رمزنگاری: آیا Logarithmic Finance (LOG) موفقیت اتریوم (ETH) و EOS (EOS) را پس از راه اندازی تکرار خواهد کرد؟

ساختن تاریخچه رمزنگاری: آیا Logarithmic Finance (LOG) موفقیت اتریوم (ETH) و EOS (EOS) را پس از راه اندازی تکرار خواهد کرد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در سال‌های اخیر، بازار کریپتو بیش از حد از سکه‌های جدیدی که همیشه به این صنعت می‌پیوندند، اشباع شده است. با این حال، در حالی که برخی از این پروژه‌ها تبدیل به ارزهای رمزنگاری شده پیشرو می‌شوند، برخی دیگر در طول این فرآیند از هم می‌پاشند و به بخشی از دنیای رمزارز تبدیل نمی‌شوند.

در مراحل اولیه دوره توسعه اولیه، زمانی که یک توکن در پیش فروش ارائه می شود، احتمالاً بهترین زمان برای ارزیابی پروژه جدید و تصمیم گیری در مورد پذیرش اولیه آن است. تاریخ نشان داده است که دارندگان توکن اولیه پس از عرضه عمومی ارزهای رمزپایه مانند اتریوم (ETH) و EOS (EOS).

مالی لگاریتمی (LOG) راه اندازی در حال حاضر در کانون توجه قرار دارد و پس از یک پیش فروش بسیار موفق که شاهد افزایش LOG تقریبا 600 درصدی بود، انتظارات بالا بود. محبوبیت فزاینده آن در جامعه رمزنگاری کاملاً قابل مشاهده است و شانس دوام و موفقیت طولانی مدت آن را بهبود می بخشد. این راه‌اندازی از پیش‌فروش پیروی کرد و ارزش LOG بیش از پیش افزایش یافت.

رمزنگاری

چگونه کریپتو مالی لگاریتمی (LOG) پتانسیل خود را به نمایش می گذارد؟

مالی لگاریتمی (LOG) – پروتکل مبادله لایه 3 – تعامل صاف بین نوآوران و سرمایه گذاران را تضمین می کند. این پروژه یک رابط کاربر پسند و قابلیت های وب 3.0 را برای تقویت زیرساخت پلت فرم ترکیب می کند.

هدف کلیدی از مالی لگاریتمی توانمندسازی جامعه خود با ارائه بهترین راه حل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که چالش ها و مسائل موجود در این بخش صنعت را حل می کند.

مالی لگاریتمیاکوسیستم چند زنجیره ای به کاربران این امکان را می دهد که در چندین شبکه بلاک چین قابل توجه سرمایه جمع آوری کنند. این شامل Ethereum (ETH)، Solana (SOL)، Tezos (XTZ)، Avalanche (AVAX)، Polygon (MATIC) و زنجیره هوشمند Binance (BSC) می شود، اما محدود به آن نمی شود. تیم توسعه LOG قول می دهد که این تازه شروع توانایی های پروژه است که بیشتر توسعه یافته و بهبود خواهد یافت.

را ورود به سیستم توکن بر اساس استاندارد توکن ECR-20 ساخته شده است و اهداف کاربردی و حاکمیتی را تامین می کند. دارندگان توکن واجد شرایط مزایای متنوعی هستند، مانند پاداش‌های سهام، هزینه‌های گاز با تخفیف، گزینه‌های سرمایه‌گذاری با بازده بالا، دسترسی به استخرهای انحصاری، و چندین فرصت دیگر.

Logarithmic Finance به‌عنوان یکی از پروژه‌هایی که توسط سکوی پرتاب چند زنجیره‌ای پیشرفته BoostX تسهیل می‌شود، عملکرد نسبتاً خوبی در طول دوره پیش‌فروش خود داشت. با افزایش بیش از 500 درصدی در طی چند هفته، انتظار می‌رود این توکن پس از انتشار عمومی، توجه بیشتری را به خود جلب کند. راه اندازی.

ساختن تاریخچه رمزنگاری: آیا Logarithmic Finance (LOG) موفقیت اتریوم (ETH) و EOS (EOS) را پس از راه اندازی تکرار خواهد کرد؟  3

اتریوم (ETH) و EOS (EOS) چگونه تاریخچه رمزگذاری را ایجاد کردند؟

اتفاق می افتد راه قبل از ICO رونق 2017-2018، اتریوم راه اندازی روز گذشته در سال 2014 هنوز توسط بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به یاد می آید. این مبلغ قابل توجه 2.3 میلیون دلار – بیش از 7 میلیون ETH در آن زمان به دست آورد.

در حال حاضر، دومین ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار، اتریوم (ETH) یکی از با ارزش ترین گزینه های سرمایه گذاری محسوب می شود. با شروع پیش فروش آن، محبوبیت اتریوم سال به سال به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

EOS (EOS) مطمئناً یک قهرمان پیش فروش با سرمایه استثنایی 4.2 میلیارد دلاری است که در طول یک سال جمع آوری شده است ICO عادت زنانه. EOS با تمرکز بر ارائه راه حل های ساده به توسعه دهندگان برای طراحی برنامه های غیرمتمرکز (dApps)، اکنون یکی از محبوب ترین پلتفرم های بلاک چین است که مقیاس پذیری را بسیار بیشتر از رقبای خود در اولویت قرار می دهد.

اراده مالی لگاریتمی (LOG) ردپای اتریوم (ETH) و EOS (EOS) را دنبال کنید؟ کارشناسان کریپتو پیشنهاد می‌کنند که به دلیل نقشه راه متمایز و ویژگی‌های خوب طراحی شده این پروژه، احتمالاً این اتفاق می‌افتد. اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه جدید و هیجان انگیز را می توانید از طریق لینک های زیر بیابید.

سایت اینترنتی: https://logarithmic.finance/ 

تلگرام: https://t.me/LOGARITHMIC_FINANCE_OFFICIAL 

توییتر: https://twitter.com/LOGARITHMIC_FI