منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ریپل دارایی های XRP را زیر 50٪ با نزدیک شدن به رای دادگاه گزارش می دهد

ریپل دارایی های XRP را زیر 50٪ با نزدیک شدن به رای دادگاه گزارش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ریپل در حال حاضر کمتر از پنجاه درصد از کل مقدار XRP را در اختیار دارد. این نگرانی در مورد متمرکز بودن توکن در انتظار نتیجه دادخواست SEC را از بین می برد. جدیدترین گزارش بازار ریپل، این موفقیت را به عنوان یک نقطه عطف ستایش کرد.

این نهاد رمزنگاری فاش کرد که کل مقدار XRP متعلق به کیف پول های شرکت کمتر از 50 میلیارد است. ریپل در گذشته مورد انتقاد برخی از افرادی قرار گرفته بود که در اختیار داشتن نامتناسب بالای XRP شرکت زیر سوال برده بودند. این منتقدان می گویند که به سازمان کنترل متمرکز بر دفتر کل XRP خود (XRPL) می دهد.

ریپل اکنون کمتر از نیمی از کل عرضه XRP را در اختیار دارد

در گزارش سه ماهه سوم که در 27 اکتبر منتشر شد، ریپل یک بار دیگر انتقاد تمرکز را رد کرد. علاوه بر این، این شرکت خاطرنشان کرد که دارایی های XRP آن همچنان در حال کاهش است و به زیر 50 میلیارد توکن یا 50 درصد از کل عرضه می رسد. در سه ماهه سوم، کل فروش XRP از 408.90 میلیون دلار در سه ماهه قبل به 310.68 میلیون دلار کاهش یافت.

منتقدان به مالکیت XRP این شرکت به عنوان شاخصی اشاره کرده اند که XRP Ledger توسط ریپل کنترل می شود. این درست نیست […] XRP Ledger (XRPL) از اجماع فدرال بیزانس برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها، افزودن ویژگی‌های جدید و ایمن‌سازی شبکه استفاده می‌کند، به این معنی که هر گره اعتبارسنجی بدون در نظر گرفتن مقدار XRP که دارد، یک رأی می‌گیرد.

گزارش Q3 XRP

این شرکت ادامه داد که چهار گره از بیش از 130 گره اعتبارسنجی XRPL را اجرا می کند. براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل آزمایشگاه ریپل نیز از این رویداد به عنوان یک نقطه عطف یاد کرد. او خروجی های خروجی از کیف پول های ریپل را به عنوان شواهدی عنوان کرد که مشتریان XRP Ledger را مفیدتر می دانند.

سرویس پرداخت برون مرزی ODL ریپل یکی از خدمات تجاری اصلی آن است. علاوه بر این، این شرکت فاش کرد که این محصول را در سه ماهه سوم از طریق ارتباط با شرکت ارز خارجی Travelex برای تسهیل معاملات بین برزیل و مکزیک گسترش داده است.

ریپل به فروش XRP فقط در ارتباط با تراکنش های ODL ادامه داده است و حجم ODL به عنوان ODL ریپل افزایش یافته است. [On-Demand Liquidity] تجارت در سطح جهانی گسترش یافت.

گزارش Q3 XRP

سه ماهه سوم سال 2022 یک دوره پر رونق برای نقدینگی درخواستی بود. مشتریان همچنان به استفاده از ODL برای موارد استفاده فراتر از پرداخت‌های فردی، مانند پرداخت‌های خزانه‌داری و انبوه، ادامه می‌دهند، زیرا Ripple به بازارهای جدید گسترش می‌یابد.

از فوریه 2019، این شرکت هیچ گونه فروش برنامه ای را انجام نداده است. فروش ریپل 0.42 درصد از حجم XRP جهانی در سه ماهه سوم را به خود اختصاص داده است.

Ripple دارایی XRP را زیر 50٪ با نزدیک شدن رای شکایت به 2 گزارش می دهد
منبع: گزارش Q3 XRP

نگرانی های دستکاری XRP قبلی

با فروش از سوی یکی از بنیانگذاران جد مک کالب، سوالاتی در مورد دستکاری توکن توسط رهبری ریپل مطرح شد. مک‌کالب در سال 2012 آزمایشگاه ریپل را تأسیس کرد و دو سال بعد برای راه‌اندازی شبکه رقیب استلار ترک کرد. در ازای خدمات او، این تجارت 9 میلیارد توکن برای او صادر کرد که حدود 9 درصد از کل عرضه را نشان می داد.

در آغاز سال 2014، مک‌کالب در طول سال‌ها اقدام به فروش رمزنگاری خود کرد. مک‌کالب در اوایل سال جاری به دیوانگی طولانی‌مدت فروش خود پایان داد و مجموعاً 3.14 میلیارد دلار درآمد داشت.

آخرین مورد در دادخواهی XRP در مقابل SEC

پرونده بین ریپل و SEC پرتنش ترین پرونده در تاریخ ارزهای دیجیتال بوده است. خبر خوب این است که جامعه کریپتو به زودی شاهد پایان این پرونده خواهد بود. با این وجود، ابهام و قضاوت نهایی ممکن است بازار ارزهای دیجیتال را به روش‌های بی‌سابقه‌ای ویران کند.

در گزارش سه ماهه سوم خود، این شرکت کریپتو مبارزه حقوقی طولانی مدت خود را با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مورد بحث قرار داد. در این ماه، XRP به پیروزی قابل توجهی در رابطه با اسناد دست نیافتنی ویلیام هینمن دست یافت.

اسناد مورد بحث مربوط به سخنرانی مدیر سابق بخش SEC هینمن است که در آن او موقعیت قانونی BTC و ETH را با عباراتی توضیح می‌دهد که ممکن است به پرونده ریپل کمک کند و با استدلال‌های SEC در تضاد باشد:

از زمان سخنان متحرک هینمن در بازار، کمیسیون بورس و اوراق بهادار به جای ارائه راهنمایی روشن، به ایجاد ابهام عمدی ادامه می دهد و از این ابهام برای اجرای اقدامات اجرایی برای سرکوب نوآوری ارزهای دیجیتال در ایالات متحده استفاده می کند. […] از نظر مراحل بعدی، در ماه نوامبر، SEC و Ripple پاسخنامه‌های خود را ارسال خواهند کرد و از آنجا منتظر تصمیم قاضی در مورد درخواست‌ها خواهند بود.

گزارش Q3 XRP

هم ریپل و هم SEC در سپتامبر درخواست‌هایی برای قضاوت خلاصه کردند. در صورت اجازه، قاضی تصمیم نهایی را در مورد موضوع صادر می کند و از ادامه دادرسی جلوگیری می کند.

در این ماه، هر دو طرف درخواست رد درخواست اجمالی قضاوت طرف مقابل را ارائه کردند. این گزارش به این نتیجه رسید که هر دو طرف در ماه آینده پاسخ نامه را ارسال خواهند کرد و منتظر حکم قاضی خواهند بود.

قیمت XRP

برخلاف تعدادی از دارایی‌های مهم دیگر که در سال گذشته به بالاترین حد خود رسید، XRP در 7 ژانویه 2018 با 3.40 دلار بیش از پنج سال پیش به بالاترین حد خود رسید. با توجه به CoinMarketCap، قیمت XRP فعلی 0.464890 دلار است. حجم معاملات 24 ساعته سکه 1,235,618,318 دلار است. XRP طی 24 ساعت گذشته 0.67 درصد کاهش یافته است.

ریپل دارایی های XRP را زیر 50 درصد گزارش می دهد که رای دعوی قضایی به 3 نزدیک می شود
منبع: گزارش Q3 XRP

بسته به نتیجه دعاوی جاری Ripple در مقابل SEC، رویدادهای مرتبط با XRP می توانند به طور قابل توجهی بر قیمت XRP تأثیر بگذارند.