منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ریپل تلاش SEC برای سرکوب شواهد کلیدی در پرونده XRP را به چالش می کشد

ریپل تلاش SEC برای سرکوب شواهد کلیدی در پرونده XRP را به چالش می کشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تضاد بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و آزمایشگاه ریپل در حالی که SEC تصمیم دادگاه مهمی را به چالش می کشد، ادامه دارد.

جیمز کی فیلان، یک وکیل ارز دیجیتال، که از دسامبر 2020 پرونده SEC علیه ریپل را پوشش می دهد. ارسال شده یک کپی از یک درخواست SEC برای جلوگیری از علنی شدن پیش نویس های سخنرانی ارائه شده توسط مدیر سابق سازمان، ویلیام هینمن.

لادن اف. استوارت، وکیل دادگستری لادن اف. استوارت، در نامه ای به قاضی ناحیه ایالات متحده در مورد نمایندگی کمیسیون SEC، نیاز به اجازه دارد تا دو مقاله را در مخالفت با شکایت قبلی قاضی سارا نتبرن ارائه کند که در آن کمیسیون SEC باید یک نسخه از سخنرانی هینمن در سال 2018 ارائه کند. در یک سخنرانی از سال 2018، هینمن ادعا کرد که اتریوم (ETH)، محبوب ترین پلت فرم برای قراردادهای هوشمند، یک امنیت نیست.

ریپل در مقابل SEC

SEC ابتدا به دستور قاضی فدرال سارا نتبرن در اوایل سال جاری مبنی بر ارائه مکاتبات مربوط به سخنرانی اعتراض کرد. علیرغم شفاف سازی، نتبرن درخواست تجدیدنظر را رد کرد و موظف شد SEC پیش نویس ها و ارتباطات مورد نظر را تا پایان آوریل ارائه کند. سپس SEC برای مخالفت با تصمیم نتبرن مبنی بر رد درخواست تجدیدنظر آنها زمان بیشتری درخواست کرد.

تنظیم کننده ادعا کرد که امتیاز وکیل-موکل از سوابق هینمن محافظت می کند. با این وجود، نتبرن در جدیدترین دستور خود این طرز تفکر را رد کرد.

SEC نقش های دعوی قضایی خود را برای پیشبرد هدف مورد نظر خود پذیرفته است، نه به دلیل وفاداری صادقانه به قانون. این امر با ریاکاری در استدلال های خود به دادگاه نشان می دهد که از یک سو، سخنرانی برای درک بازار از نحوه یا اینکه آیا SEC ارزهای رمزنگاری شده را تنظیم خواهد کرد بسیار مهم نیست. از سوی دیگر، هینمن در تهیه پیش نویس سخنرانی خود از مشاور SEC مشاوره حقوقی گرفت و دریافت کرد.

همین هفته گذشته، قاضی نتبرن تلاش قبلی SEC برای مخفی نگه داشتن محتوای سخنرانی را رد کرد و به ریپل در آخرین نبرد از چندین نبرد مربوط به سخنرانی پیروز شد.

SEC برای اولین بار در اواخر سال 2020 از ریپل شکایت کرد زیرا ارز دیجیتال XRP را امنیت ثبت نشده ارائه کرد.