منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ریپل با 3000 سوگندنامه ارسالی، حمایت قابل توجهی از سوی فعالان بازار به دست آورد

ریپل با 3000 سوگندنامه ارسالی، حمایت قابل توجهی از سوی فعالان بازار به دست آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جان دیتون، خالق CryptoLaw، با تشکر سرمایه گذاران XRP برای کمک آنها در پرونده جاری ریپل. دیتون اشاره کرد که ریپل 3000 سوگندنامه دارندگان XRP را در یکی از نمایشگاه های ثبت شده ارائه کرده است. علاوه بر این، Deaton دارندگان XRP را به خاطر بالا بردن صدایشان تحسین می کند.

دیتون فاش کرد که صدها مدرک در هفته گذشته در پاسخ به اقدام کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای قضاوت خلاصه از سوی ریپل و چندین متهم ارائه شده است. او ادعا می کند که در حال حاضر 440 نمایشگاه وجود دارد که بایگانی شده اند. با این حال، هنوز مشخص نیست که دقیقا چه زمانی و چه مقدار منتشر خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود که گزارش‌های مخالف ریپل و SEC در 24 اکتبر ثبت شوند، که تاریخ «افشای» مهمی است. در روز دوشنبه، 24 اکتبر، دیتون آنچه را که عموم مردم احتمالاً شاهد خواهند بود، تشریح می کند:

«تنها تعداد کمی از نسخه‌های ویرایش شده مخالفان در دسترس عموم خواهد بود. متأسفانه، تا اواخر دسامبر یا اوایل ژانویه، عموم مردم می‌توانند بیانیه‌های 56.1، بیانیه‌های متقابل، اسناد و مدارک، شهادت واریزی و غیره را بخوانند.»

ریپل با حمایت فعالان مهم بازار

ریپل و کمیسیون SEC در ماه سپتامبر درخواست هایی را برای قضاوت خلاصه و مخالفت با اظهارات قبلی طرفین ارائه کردند. در 24 اکتبر، نسخه ویرایش شده در دسترس قرار خواهد گرفت.

فعالان مهمتر بازار حمایت خود را از ریپل در این دعوی اعلام کرده اند. ICAN (شبکه حامیان انتخاب سرمایه‌گذاران) و فیلیپ گلدشتاین درخواست کردند که خلاصه‌ای از دوستان ارائه کنند.

آخرین طرفی که برای ارسال خلاصه نامه amicus curiae درخواست داده است، یک شرکت خصوصی به نام SpendTheBits است که برنامه ای ایجاد کرده است که بیت کوین را با استفاده از XRP Ledger و XRP منتقل می کند.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، قاضی آنالیسا تورس، درخواست‌های I-Remit و TapJets را برای اجازه ارسال خلاصه‌های amicus curiae در دادخواست اعطا کرد.

علاوه بر این، ایمیل‌ها و اوراق درخواستی طولانی مدت از مدیر اجرایی سابق ویلیام هینمن اکنون توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به این شرکت تسلیم شده است.

اطلاعات دقیق از اسناد در قلب استدلال دفاعی بنیانگذاران ریپل در نبرد حقوقی فعلی آنها با کمیسیون است.

ایمیل های داخلی SEC و نسخه های اولیه سخنرانی بدنام مدیر سابق، ویلیام هینمن، در میان اسناد مورد بحث گنجانده شده است. هینمن گفت که اتر در اجلاس یاهو Finance All Markets 2018 واجد شرایط امنیتی نیست. در تعریف XRP، که SEC استدلال می‌کند که در کلاس امنیتی قرار می‌گیرد، این شرکت استدلال می‌کند که بحث ضروری است.