منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ریپل با فروش 408 میلیون دلار XRP در سه ماهه دوم، 9 برابر افزایش حجم ODL را ثبت کرد

ریپل با فروش 408 میلیون دلار XRP در سه ماهه دوم، 9 برابر افزایش حجم ODL را ثبت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت پرداخت بلاک چین، ریپل، گزارش مالی سه ماهه دوم خود را در روز جمعه منتشر کرد که در آن به جزییات رشد چشمگیر تراکنش ها و حجم نقدینگی درخواستی (ODL) با وجود سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال، توضیح داده شده است.

ODL ریپل 9 برابر افزایش یافت

ریپل گفت که سه ماهه دوم 2022 یک سه ماهه رکوردی برای نقدینگی درخواستی آن است که فراتر از خدمات پرداخت و حواله سنتی گسترش یافته است و در نتیجه حجم را تا 9 برابر سال به سال افزایش داده است. ODL یک پلت فرم نقدینگی است که از XRP برای تسهیل پرداخت های بین مرزی کم هزینه در RippleNet استفاده می کند. ریپل گفت که بیشتر حجم در سه ماهه دوم از جریان های خزانه داری و پرداخت های عمده حاصل شده است.

این شرکت همچنین اشاره کرد که در سه ماهه گذشته 408.9 میلیون دلار توکن XRP از طریق خدمات ODL خود فروخته است، در حالی که در سه ماهه اول سال 273 میلیون دلار XRP فروخته است. در این گزارش آمده است که مقدار XRP فروخته شده در سه ماهه دوم برابر با 0.47 درصد از حجم جهانی XRP است. در نهایت، افزایش فروش XRP به رشد و پذیرش ODL مربوط می شود.

ریپل به فروش تنها مربوط به ODL ادامه داده است و با گسترش تجارت ODL ریپل در سطح جهانی، این حجم به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

ریپل همچنین به افزایش چشمگیر تعداد تراکنش ها اشاره کرد. بر اساس این گزارش، تراکنش های XRP Ledger نیز به حدود 114.6 میلیون دلار افزایش یافته است که 58.3 میلیارد دلار یا 126.5 میلیارد XRP در حجم بوده است.

قیمت XRP، حجم ضربه می خورد

با وجود رشد ODL، قیمت XRP و حجم معاملات روزانه در بحبوحه وضعیت نزولی ارزهای دیجیتال و بازار دارایی‌های گسترده‌تر ضربه خورد. بر اساس این گزارش، حجم XRP با 22 درصد QoQ کاهش یافته است، از میانگین حجم روزانه 1.1 میلیارد دلار به 862 میلیون دلار.

نمودار XRP 1D coinmarketcap 2
نمودار XRP 1D coinmarketcap 2

در طول زمان نگارش، XRP بیش از 4 درصد افزایش یافت و در بازه زمانی 24 ساعته به 0.371 دلار رسید. ارزش بازار 17.9 میلیارد دلار از عرضه در گردش 48.34 میلیارد توکن XRP بود.