منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رگولاتور کره جنوبی از برنامه هایی برای جلوگیری از پولشویی خبر داد

رگولاتور کره جنوبی از برنامه هایی برای جلوگیری از پولشویی خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رگولاتور کره جنوبی، کمیسیون خدمات مالی، اعلام کرده است که برنامه‌های جدیدی را برای بررسی فعالیت‌های پولشویی انجام شده توسط نهنگ‌های کریپتو انجام می‌دهد. آژانس نظارتی خاطرنشان کرد که برای جلوگیری از فعالیت های بازیگران بد در بازار، ردیابی و بررسی تراکنش های بیش از 70000 دلار را آغاز خواهد کرد. رگولاتور کره جنوبی اعلام کرده است که داشتن یک ذخیره بزرگ از دارایی های دیجیتال در را به روی احتمال استفاده برای اهداف پولشویی باز می کند.

تنظیم کننده کره جنوبی می خواهد همه معامله گران را زیر نظر داشته باشد

FSC همچنین ادعا کرد که دستور جدید طبق قوانین اخیر ضد پولشویی که کشور اخیراً تصویب کرده است، اجباری است. این گزارش همچنین استیبل کوین ها را به عنوان یک نگرانی احتمالی برجسته می کند زیرا می توان از آنها به راحتی برای انجام فعالیت های شویی استفاده کرد. این کشور کریپتو را به عنوان دارایی مجازی مستقل علامت گذاری می کند و باید تحت قوانین فعلی ارزیابی شود.

گذشته از نظارت بر مشتریان با ارزش بالا، این گزارش همچنین ادعا می‌کند که این سازمان به دنبال افرادی است که سپرده‌های با ارزش بالا می‌گذارند. این گزارش ادعا می‌کند که کاربران خرده‌فروشی هر سه ماه یک بار زیر ذره بین قرار می‌گیرند، زیرا تغییر در دارایی‌های آنها می‌تواند وسیله‌ای برای انجام فعالیت‌های پولشویی باشد.

کره جنوبی قصد دارد تا سال 2024 مقررات مربوط به کریپتو را ایجاد کند

کره جنوبی یکی از کشورهایی است که سخت‌گیرانه‌ترین قوانین کریپتو را در سراسر جهان دارد. این کشور پس از حادثه ناخوشایند آزمایشگاه Terraform، قوانین خود را بازگردانده است. اگرچه این کشور همچنان به دنبال راه هایی برای جذب مدیر عامل شرکت است، اما در این زمینه موفق نبوده است. با این کار، کره جنوبی و تنظیم‌کننده‌های آن قوانینی را دو چندان کرده‌اند که تضمین می‌کند سرمایه‌گذاران در پی یک اتفاق ناگوار دیگر محافظت می‌شوند.

همچنین مذاکراتی در میان رده‌های برتر در کشور وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مقررات ارزهای دیجیتال تا سال آینده برقرار است. رگولاتور کره جنوبی همچنین ادعا می کند که این نهاد 13 قانون در مورد دارایی های دیجیتال دارد که مجلس ملی آنها را بررسی خواهد کرد. این بررسی به کشور کمک می کند تا از جمله موارد دیگر، پذیرش بلاک چین و حفاظت از سرمایه گذار را متعادل کند.