منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • روسیه درخواست برای تعلیق میلیون‌ها ارز رمزنگاری شده حذف شده از کیف پول Wex را نادیده می‌گیرد

روسیه درخواست برای تعلیق میلیون‌ها ارز رمزنگاری شده حذف شده از کیف پول Wex را نادیده می‌گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • روسیه می گوید تا زمانی که تحقیقات قطعی انجام نشود، حساب های Wex را به اتهامات صرف مسدود نخواهد کرد.
  • حدود 46 میلیون دلار ارز دیجیتال در خطر است.

درخواست های قربانیان Wex به درخواست مقامات روسی نادیده گرفته شده است. مشتریان از وزارت کشور درخواست کردند که وجوه رمزنگاری را محدود کند. Wex اکنون کار نمی کند. با این حال، توکن‌هایی که تحت کنترل آن بودند در جاهای دیگر سیم‌کشی می‌شوند. تاکنون حدود 10000 ETH به DEX دیگری منتقل شده است. تغییر غیرقابل توضیح باعث می شود مشتریان Wex تلاش کنند تا پلت فرم را متوقف کنند.

مشتریان Wex در حال تلاش برای متوقف کردن 46 میلیون دلار کریپتو هستند

علیرغم فشارهای قربانیان وکس، نیروی پلیس مصر است که اقدامی نخواهند کرد. قربانیان خواستار کمک برای جلوگیری از 45.9 میلیون دلار دارایی دیجیتال شدند. این مبلغ از یکی از کیف پول های Wex در سپتامبر منتقل شد.

جزئیات در چندین پلت فرم اجتماعی منتشر می شود. به عنوان مثال، سرگئی مندلیف، مدیر عامل Indefibank، برخی از قطعات را در رسانه های دیجیتال ارائه کرد. او نقل قولی را به گزارش رسمی آژانس ارائه کرد.

گزارش ها حاکی از آن است که قربانیان Wex جزئیات لازم را به واحد تحقیق ارائه کردند. آنها یک طرح جامع از نحوه انتقال توکن ها از یک پوشه به پلتفرم های دیگر توسط Wex منتشر کردند.

علاوه بر این، مشتریان حتی داده‌های پلیس را از ابزارهای تحلیلی ارائه کردند. دستگاه نشان داد که توکن ها گم شده بودند. علاوه بر این، قربانیان بی امان پرونده خود را به Binance رساندند. آنها متوجه شدند که پلتفرم بایننس 97.8 ETH دریافت کرده است. بایننس پاسخگو بود زیرا دارایی ها را به مدت یک هفته مسدود کرد.

بایننس سیاستی دارد که به آن اجازه می دهد دارایی ها را به طور موقت مسدود کند. اما فقط زمانی اعمال می شود که شواهد کافی مبنی بر تقلب وجود داشته باشد. پس از انجماد، شخص متضرر باید به مقامات مربوطه اطلاع دهد. سپس فرد باید گزارش پلیس را به بایننس ارائه دهد. پس از آن، بایننس با کارشناسان تحقیق همراه خواهد شد تا این آشفتگی را حل کند.

وزارت کشور خواستار تحقیقات کامل شد

در پس زمینه این روش است که مشتریان Wex بیانیه ای را به مقامات ارائه کردند. متاسفانه پلیس داستان آنها را نخرید. در 25 اکتبر، وزارت به آنها پاسخ مطلق داد. این وزارتخانه خاطرنشان کرد که این پرونده قبل از هر اقدامی نیاز به تحقیقات در سطح بالا دارد. در بیانیه آمده است که عجله برای تعلیق دارایی ها در آن لحظه عجولانه بود.

پلتفرم Wex، BTC-e شرور را تصاحب کرد. BTC-e یک مرحله قدرتمند تبادل ارزهای دیجیتال بود. با این حال، حدود چهار سال پیش کاهش یافت. در حدود سپتامبر، شایعاتی مبنی بر دستگیری دیمیتری واسیلیف در ورشو وجود داشت. مقامات لهستانی این داستان ها را تایید کردند. این مقامات اظهار داشتند که در حال بررسی درخواست استرداد توسط قزاقستان هستند. معلوم شد که واسیلیف در قزاقستان فراری بوده است. او یک پرونده کلاهبرداری دارد که باید پاسخ دهد.

در سه ماهه آخر سال 2017، وکس متولد شد. تا آن زمان، بازده روزانه 80 میلیون دلاری داشت. با این وجود، در سال 2018، برداشت را متوقف کرد. بعداً ورشکست شد.

با توجه به تخمین های نقل شده توسط Forklog، ضرر بسیار زیاد است. این مبلغ بیش از 400 میلیون دلار است. با این حال، واسیلیف با اتهام سرقت 200 میلیون دلار مواجه است.