منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • روسیه آمادگی پذیرش بیت کوین به عنوان وجه قانونی را ندارد

روسیه آمادگی پذیرش بیت کوین به عنوان وجه قانونی را ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

:

  • روسیه با پذیرش بیت کوین به عنوان یک وجه قانونی قانونی صحبت نکرده است.
  • سخنگوی کرملین گفت بیت کوین برای سیستم مالی مضر است.

پس از انتشار اخبار مربوط به قانونی شدن بیت کوین در السالوادور ، مردم گمانه زنی کردند که احتمالاً کشورهای بیشتری از این روش پیروی خواهند کرد. روسیه یکی از آنها نخواهد بود. به گزارش اسپوتنیک ، دیمیتری پسکوف ، سخنگوی کاخ کرملین مسکو ، گفت که این کشور آمادگی پذیرش ارز دیجیتال را به عنوان یک مناقصه قانونی ندارد.

روسیه پذیرش بیت کوین را رد می کند

پسکوف معتقد است که بیت کوین می تواند سیستم اقتصادی کشور را مختل کند. وی هشدار داد که در صورت پذیرش دولت بیت کوین به عنوان یک وجه قانونی قانونی ، برای سیستم مالی روسیه مضر خواهد بود. پسکوف: “روسیه برای این کار آمادگی ندارد و هیچ دلیلی برای انجام آن وجود ندارد.”

این امر تعجب آور نیست با توجه به اینکه دولت روسیه همیشه دوستانه ترین ارز دیجیتال نبوده است. در ماه ژوئن ، رئیس بانک مرکزی ، الویرا نبیولینا ، گفت که “دارایی های رمزنگاری سوداگرانه” خطرناک ترین سرمایه گذاری موجود است. در اوایل سال جاری ، دولت کارگران مدنی را از داشتن دارایی های رمزنگاری شده منع کرد.

پذیرش بیت کوین در آمریکای مرکزی گسترش یافته است

سخنان پسکوف در میان توسعه در السالوادور آمده است. همانطور که Cryptopolitan گزارش داد ، کشور آمریکای مرکزی در 7 سپتامبر رسماً بیت کوین را به عنوان یک مناقصه قانونی تصویب کرد. این آزادی استفاده از ارز رمزنگاری شده را در داخل کشور مجاز می کند. علاوه بر آن ، دولت همچنین HODLing 550 BTC را در ذخیره دارد.

پاناما ، یکی دیگر از کشورهای آمریکای مرکزی ، نیز آماده پذیرش بیت کوین است. روز سه شنبه ، گابریل سیلوا ، نماینده کنگره فاش کرد که آنها یک قانون رمزنگاری برای شناسایی و تنظیم بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در کشور ارائه کرده اند. به گفته سیلوا ، ارز دیجیتال پتانسیل “ایجاد هزاران شغل ، جذب سرمایه گذاری و شفاف سازی دولت” را دارد.