منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رهبر انجمن، گرگ مایلز، برداشت خود از کار در لانچ‌پد برنده جایزه، UpLift DAO را به اشتراک می‌گذارد.

رهبر انجمن، گرگ مایلز، برداشت خود از کار در لانچ‌پد برنده جایزه، UpLift DAO را به اشتراک می‌گذارد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گرگ مایلز، سرپرست انجمن UpLift DAO، یک شتاب دهنده استارت آپی در مراحل اولیه که اخیراً از نقطه عطف BUSD در کل بودجه جمع آوری شده از زمان شروع آن در نوامبر 2021 فراتر رفته است، اطلاعات داخلی خود را در مورد چگونگی هماهنگی با نبض یکی از آنها به اشتراک گذاشته است. بزرگترین جوامع رمزنگاری موجود در بازار که در 150 کشور جهان قرار دارند.

لطفاً پنج صفت را که شما را توصیف می کنند فهرست کنید.

می‌توانم بگویم که آن‌ها پرانرژی، با انگیزه، زندگی، مشتاق و… خوش‌شانس خواهند بود.

چگونه برای اولین بار وارد کریپتوکارنسی شدید؟ و قبل از این چه کار می کردید؟

من به طور تصادفی با DeFi آشنا شدم و به سرعت متوجه نوآوری و اهمیت آن شدم، قبل از اینکه حتی بیشتر در NFTها، فرهنگ رمزنگاری و درک جوامع کریپتو غوطه ور شوم.

قبل از اینکه اسیر کریپتو شوم، من یک بازرس مالی برای خدمات ملکی بودم، که دنیایی جدا از ارزهای دیجیتال است، اما قطعاً کریپتو جایی است که من به آن تعلق دارم.

برای الهام گرفتن از چه کسانی پیروی می کنید؟

من جوامع اطرافم را دنبال می کنم و به آنها گوش می دهم – ایده های عالی اغلب از صحبت با مردم جرقه می زنند – فقط باید مطمئن شوید که به درستی گوش می دهید!

همچنین هنگام کار در اطراف افراد باورنکردنی با پیشینه باورنکردنی از انجام کارهای باورنکردنی، الهام گرفتن آسان است، این چیزی است که من در UpLift DAO افتخار لذت بردن از آن را دارم.

وضعیت فعلی ذهن شما چیست؟

من هیجان زده ام! من فردی پرانرژی هستم، بنابراین برای آوردن این انرژی به جامعه، تماشای رشد جامعه و دیدن واکنش آنها به برخی از پروژه ها و برنامه هایی که UpLift DAO در راه است هیجان زده هستم.

اگر بخواهید شعاری داشته باشید آن شعار چیست؟

من فکر می‌کنم بخش مهمی از حضور در یک جامعه، احساس با هم بودن است، بنابراین وقتی صحبت از این می‌شود که «همه برای یکی، و یکی برای همه!» مناسب این صورت حساب!

چه چیزی شما را به UpLift DAO علاقه مند می کند؟

من توسط ایده‌ها و ارزش‌های UpLift DAO، و تیم و جامعه‌ای که از آن حمایت و پشتیبانی می‌کنند، هدایت می‌شوم. UpLift DAO بهترین IDO های کلاس خود را راه اندازی می کند و فرصت هایی را برای همه به ارمغان می آورد و استاندارد بالایی از کیفیت را در سراسر فضا ایجاد می کند.

واقعاً جالب است که بخشی از چیزی باشید که برای راه‌اندازی و رشد پروژه‌هایی کار می‌کند که در ادامه شاهد موفقیت‌های بزرگی باشیم و ما را به پذیرش گسترده‌تر رمزنگاری نزدیک‌تر کنیم، چیزی که همه ما می‌خواهیم. بنابراین پیوستن به یک DAO شگفت انگیز مانند UpLift یکی از راه های دستیابی به این هدف است.

چه چیزهایی در مورد نقشتان چالش برانگیز هستند؟

ما جامعه بسیار متنوعی در 150 کشور داریم، بنابراین فکر می‌کنم این یک چالش مهم است که مطمئن شویم اطلاعات را به وضوح در اختیار ملیت‌های مختلف جامعه خود قرار می‌دهیم، کاری که با رهبران UpLift DAO خود انجام می‌دهیم.

همچنین فکر می‌کنم وقتی نوبت به حل مشکلات می‌رسد، بخش بزرگی از یافتن راه‌حل‌ها، درک دلایل پشت مشکل و شروع آن است، بنابراین وقت گذاشتن برای درک درست و گوش دادن به آنچه مردم می‌گویند یک چیز واقعاً مهم است. برای نگهداری.

چه چیزهایی در مورد کار در کریپتو و نقش شما وجود دارد که بیشتر از همه از آنها قدردانی می کنید؟

من از فرصتی برای همکاری با افراد شگفت‌انگیز و در کنار آن‌ها قدردانی می‌کنم، و شناختن و غوطه‌ور شدن خود در جامعه یک چیز واقعاً ارزشمند است – شما دوستان زیادی پیدا می‌کنید!

همچنین کار کردن در فضایی نوآورانه و سریع بسیار سرگرم کننده است – پروژه های باورنکردنی زیادی در حال ظهور هستند و هنوز ظاهر نشده اند که چیزهای شگفت انگیزی را می سازند که در ردیف بهترین خواهند بود، و اینها همان هایی هستند که ما خواهیم کرد. به UpLift DAO و کل فضای کریپتو بیاورید. کار کردن در این زمینه هم هیجان انگیز و هم بسیار لذت بخش است.