منو سایت

رمز Meme BabyDoge در مبادله اصلی آغاز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • رمز Meme Baby Doge در مبادله OKEx آغاز می شود
  • BabyDoge مشتق شده از سکه Doge
  • قیمت BabyDoge در هفت روز گذشته بیش از 1000 درصد افزایش یافت

شرکت رمزنگاری OKEx روز پنجشنبه در بیانیه ای فهرست دارایی های بمبی توکن Baby Doge Coin ، BABYDOGE را اعلام کرد.

توپ میم یک سکه جدید است که توسط طرفداران Dogecoin بسیار محبوب ایجاد شده است و هنگامی که چند ماه پیش به ارتفاعات جدیدی رسید ، پیشگام روند رمز میم بود.

BabyDoge یک رمز الگوی رفتاری غیر متمرکز است. در ابتدا بر اساس BSC ساخته شده بود و هر تراکنش 10 درصد هزینه تراکنش دریافت می کرد. سکه متقابل زنجیره ای به OEC منتقل شده است و OEC BabyDoge 0 هزینه تراکنش دارد.

سکه رمزنگاری نیز یکی دیگر از نمونه های ایجاد شده توسط جامعه رمزنگاری پر جنب و جوش است. به عنوان نشانه ای از DOGE ، BABYDOGE متعهد می شود که سرعت معاملات موثرتری را به جامعه پاداش دهد.

علاوه بر این ، رمز میم بسیار تورم زا است و همچنان به دارندگان BABYDOGE توکن های اضافی پاداش می دهد ، که به طور خودکار به کیف پول دارندگان اضافه می شود.

مدیرعامل OKEx ، جی هائو ، گفت که روند میم در افزایش سرمایه گذاران جدید به فضای رمزنگاری افزایش یافته است و از افزودن BABYDOGE به مجموعه خود هیجان زده شد.

رمز Meme قیمت BabyDoge

میلیاردر بچه داج (BABYDB) در 24 ساعت گذشته با کاهش 11 درصدی و در هفت روز گذشته با افزایش 9.8 درصدی روبرو شده است که این روند بی تفاوت قیمت را در 14 روز گذشته تثبیت کرده است.

این سکه ، که در صنعت رمزنگاری بسیار جدید است ، توجه سرمایه گذاران و معامله گران رمزنگاری را به خود جلب کرده است که قبل از اینکه دیر شود ، برای خوردن کمی کیک عجله دارند. در زمان مطبوعات ، توم میم با 0.00017391739 دلار معامله می شود.

سیستم عامل های دیگر برای خرید BabyDoge

فراتر از OKEx ، سیستم عامل های دیگر نیز این سکه را فهرست کرده اند. برخی از آنها Coin Kong هستند که خرید و فروش سریع ارزهای رمزنگاری شده را تسهیل می کند. امنیت قوی ، هزینه های شفاف هزینه و پشتیبانی عالی از مشتری این گزینه را برای تازه واردان عالی می کند.

سکوی دیگر Safemoon Trader است ، یک نرم افزار تجاری که طیف وسیعی از سکه های رمزنگاری شده از جمله SAFEMOON ، DOGE و Bitcoin را به کاربران ارائه می دهد.