منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رقیب کلیدی اتریوم در غول صرافی Coinbase فهرست می شود

رقیب کلیدی اتریوم در غول صرافی Coinbase فهرست می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صرافی پیشرو در ایالات متحده، Coinbase، Hedera (HBAR)، رقیب اتریوم را به لیست دارایی های دیجیتالی پشتیبانی شده خود اضافه کرده است. با توجه به کوین‌بیس، محبوب‌ترین شبکه عمومی درجه سازمانی برای برنامه‌های غیرمتمرکز، ارزی در حال حاضر روی پلتفرم‌هایش فعال است.

در میان موارد استفاده در حال گسترش برای بلاک چین، دومین پلتفرم بزرگ مبادله ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات، پشتیبانی از HBAR را اضافه می کند.

از طریق اجماع اثبات سهام، HBAR برای پرداخت هزینه های تراکنش، ارسال پرداخت ها و پرداخت های خرد و ایمن سازی شبکه استفاده می شود.

توسعه دهندگان و کاربران نهایی می توانند HBAR را در صرافی یا بدون نسخه خریداری کنند. دارندگان HBAR می توانند آنها را در گره های شبکه Hedera قرار دهند و از آنها برای پرداخت هزینه های تراکنش برنامه استفاده کنند.

Hedera در ژانویه فاش کرد که Neuron Innovations، شرکتی که فناوری هوانوردی را توسعه می‌دهد، از فناوری بلاک چین برای آزمایش رویکردهای جدید برای کنترل ترافیک هوایی در بریتانیا استفاده کرده است. وزارت بازرگانی، انرژی و استراتژی صنعتی دولت (BEIS) این آزمایش را تامین مالی کرد.

منس هارمون، یکی از بنیانگذاران Hedera اظهار داشت که پلتفرم مبتنی بر ابر atma.io از تجارت مواد بسته بندی Avery Denison و پلتفرم توکن سازی TOKO از شرکت حقوقی DLA Piper، کاربردهای بلاک چین لایه 1 را نشان می دهد.

آیا هدرا سریعتر از اتریوم است؟

هدرا هشگراف متمایز است زیرا یک ارز رمزپایه ایمن و منبع باز است که بر روی بلاک چین ساخته نشده است. ارز HBAR و دفتر کل باز هم این را به عنوان یک نقطه قوت و هم یک نقطه ضعف دارند. علاوه بر این، هدرا هشگراف در مقایسه با اکثر بلاک چین‌های محبوب مانند بیت‌کوین، اتریوم و کاردانو سریع‌تر است.

Hedera بر اساس تکنیک معروفی به نام نمودار غیر چرخه ای جهت دار (DAG) ساخته شده است. بدون استفاده از ماینینگ، این تکنیک شبکه را قادر می‌سازد تا به سرعت تراکنش فوق‌العاده سریع تا 10000 تراکنش در ثانیه (TPS) برسد. علاوه بر این، به کاربران کارمزد تراکنش های پایین فقط 0.0001 دلار را ارائه می دهد.

برای جبران شبکه برای پردازش تراکنش‌ها، توسعه‌دهندگان آن را با هزینه‌های تراکنش در ارز دیجیتال HBAR برای هر تماس API جبران می‌کنند. توسعه دهندگان برنامه، کاربران نهایی و اپراتورهای گره Hedera می توانند ارز دیجیتال HBAR را در صرافی های برخی بازارها خریداری و بفروشند.

تحمل خطا ناهمزمان بیزانس یا aBFT مکانیزمی است که توسط Hedera Hashgrap برای حفظ سطح بالایی از امنیت حتی در حضور کاربر در معرض خطر در شبکه استفاده می شود. از آنجا که تراکنش ها را به صورت موازی و نه سریال پردازش می کند، همانطور که بیشتر فناوری های بلاک چین انجام می دهند، به طور قابل توجهی سریعتر از شبکه های مورد استفاده توسط بیت کوین و اتریوم است.

قیمت HBAR زمانی که در Coinbase فهرست شد به شدت افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، دارایی کریپتو با قیمت 0.0636 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 5.92 درصد افزایش یافته است.