منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ردیابی مبادلات SEC ایالات متحده برای معاملات داخلی

ردیابی مبادلات SEC ایالات متحده برای معاملات داخلی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

SEC ایالات متحده در حال انجام یک حمله داخلی به امور پلتفرم های مربوطه در سراسر کشور است. به گفته چندین منبع، نهاد نظارتی یادداشتی را برای این پلتفرم‌ها ارسال کرده است تا در مورد اقدامات آنها در مورد معاملات داخلی جویا شود. این سازمان می‌خواهد روش‌های مبارزه با چنین فعالیت‌هایی و اقداماتی را برای محافظت از سرمایه‌گذاران و تجار بداند.

تنظیم کننده می خواهد تجارت داخلی را حذف کند

SEC ایالات متحده در مورد وجوه سرمایه گذاران حساس است زیرا بازار در چند روز اخیر به افت خوبی ادامه می دهد. طبق سوابق، بازار هفته گذشته تقریباً یک میلیارد دلار از دست داد و بیت کوین و دومین دارایی دیجیتال، اتریوم، پیشتاز این هزینه بودند. هر دو دارایی دیجیتال همچنان زیان های قابل توجهی را تجربه می کنند و بیت کوین (8.34 درصد ضرر) و اتریوم (2.98 درصد زیان) در بازار نزولی پیشرو هستند.

به ازای یک توییت توسط روزنامه‌نگاری از شرکت رسانه‌ای مشهور فاکس، SEC ایالات متحده یادداشتی را برای صرافی‌هایی که مظنون به عدم تدابیر امنیتی در برابر تجارت داخلی هستند ارسال کرده است. SEC ایالات متحده می خواهد رویکرد آنها در قبال آن و چگونگی حذف فعالیت ها را بداند. در چند هفته گذشته، با افزایش موارد معاملاتی خودی، درخواست‌هایی از قانون‌گذاران برای محافظت از سرمایه‌گذاران در فضای کریپتو شده است. مدتی قبل، SEC ایالات متحده صرافی های رمزنگاری را موظف کرد تا اطلاعات مربوط به امور مالی شرکت های خود را در فواصل زمانی به این بدن ارائه دهند.

SEC ایالات متحده در حال بررسی دو مبادله است

گری جنسلر، بالاترین مقام اجرایی در نهاد نظارتی، همواره انگشت اتهام را به سمت صرافی‌ها به دلیل اعمالی که با کاربرانشان هماهنگی ندارد، نشانه گرفته است. همچنین صحبت هایی در مورد تغییر آنچه که یک “مبادله” است که به قانون اوراق بهادار اضافه می شود، انجام شده است. در بررسی انجام شده توسط یک تحلیلگر ارشد، همیشه ممنوعیت برداشت فیات در دوره های وحشت در سراسر بازار وجود داشته است. او اشاره کرد که اگر تنظیم‌کننده‌ها همین استراتژی را اتخاذ کنند، می‌تواند به تقویت اعتماد کاربران در بازار کریپتو کمک کند.

همچنین، Binance و Terraform Labs در مقر SEC ایالات متحده برای مسائل مختلف تحت نظارت هستند. موضوع Nuances به ICO مرتبط است که شرکت در طول راه اندازی خود داشت، در حالی که موضوع Terraform Labs مربوط به مشکوک شدن به اوراق بهادار ثبت نشده است. به گفته این تحلیلگر، پرونده معاملات داخلی در OpenSea ممکن است محرکی باشد که به آشکار شدن این موضوع کمک کرد. از دیروز، بازار کریپتو به زیر 1 تریلیون دلار رسیده است، زیرا بیشتر توکن ها به حرکت های نزولی ادامه می دهند.