منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • راهنمای نهایی برای پیوستن به پروژه های رمزنگاری در اولین مراحل آنها

راهنمای نهایی برای پیوستن به پروژه های رمزنگاری در اولین مراحل آنها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همه ما آرزو می کنیم که بتوانیم بیت کوین را با قیمت 1 ، 100 دلار یا حتی 10000 دلار دریافت کنیم. از این گذشته ، بیت کوین در حال حاضر در حدود 40،000 دلار در حال حرکت است و مطمئناً در بلند مدت بسیار بالاتر خواهد رفت.

اگر شما یک پرنده اولیه در فضای رمزنگاری نیستید ، اما هنوز می خواهید وارد عمل شوید ، این مقاله برای شما مناسب است.

به معنای واقعی کلمه وجود دارد هزاران پروژه های رمزنگاری شده و بسیاری از پروژه ها ارزش وقت و توجه شما را دارند اگر می خواهید در مورد بزرگ بعدی فناوری شرکت کنید: برنامه های غیر متمرکز (DApps) ، که می تواند برای همه چیز از سیستم های رای گیری عادلانه تر تا انتشار سهام استفاده شود.

این راهنما نحوه پیوستن به پروژه های رمزنگاری را در مراحل اولیه به شما نشان می دهد. آسان نیست ، اما امکان پذیر است.

انتخاب اولیه

اولین قدم این است که پروژه ای را پیدا کنید که مورد علاقه شماست. هزاران پروژه وجود دارد ، بنابراین بهترین راه برای انجام این کار این است که لیستی از DApps را مرور کرده و یکی را انتخاب کنید که جالب به نظر برسد.

چندین پلتفرم عالی برای به اشتراک گذاری پروژه های DApp وجود دارد ، از جمله Dapp Radar و State of the Dapps. CoinTelegraph همچنین Dapplist را ارائه می دهد ، که Dapp های پرطرفدار را برجسته می کند.

شما می توانید بر اساس دسته های گسترده ای مانند مبادلات ، قمار ، بازارها و بازی ها ، یا بر اساس معیارهای خود Dapps ، مانند تعداد کاربران روزانه یا حجم معاملات ، فیلتر کنید.

با این وجود ، این لیست ها و رادارها همه چیز را جمع آوری نمی کنند و رسانه ها منبع عالی دیگری برای یافتن ستاره های در حال ظهور هستند. به عنوان مثال ، Cryptopolitan اخیراً در مورد Next Earth ، دنیای مجازی که از NFT های بلاک چین پشتیبانی می کند ، منتشر کرد.

جمع آوری اطلاعات

وقتی پروژه ای را انتخاب کردید ، کاغذ سفید آنها را بخوانید و سعی کنید بفهمید که آنها می خواهند چه کار کنند. شما باید بتوانید با پرسیدن س questionsالاتی از قبیل اینکه چرا آنها آن را ساختند ، بفهمید که آیا پروژه به نظر می رسد که به آن علاقه دارید یا خیر. چه مشکلی را حل می کند؟ آیا از آن استفاده کنم؟

اگر بعد از خواندن مقاله سفید هنوز مطمئن نیستید ، به حساب های رسانه های اجتماعی افرادی که در پروژه کار می کنند نگاه کنید یا آنها را مستقیماً در سیستم عامل هایی مانند توییتر یا Reddit بپرسید. ممکن است مدتی طول بکشد تا بدانید آیا این چیزی است که می خواهید با آن درگیر شوید ، بنابراین سریع در هیچ کاری عجله نکنید.

اگرچه در بیشتر موارد ، اگر این مراحل را دنبال می کنید و هنوز در مورد پشتیبان گیری از یک پروژه خاص مطمئن نیستید ، پس نگران آن نباشید. فقط منتظر بمانید تا بعداً اطلاعات بیشتری درباره نحوه عملکرد ایده آنها در عمل در دسترس قرار گیرد.

درباره تیم تحقیق کنید

این شاید مهمترین چیز در هنگام بررسی هرگونه فناوری جدید باشد – به ویژه آن که شامل پول و سرمایه گذاری های بالقوه خطرناک است.

هنگام تحقیق تیم های پشت سکه ها یا پروژه های مختلف آنلاین ، به دنبال شواهدی از موفقیت های گذشته و همچنین شکست ها باشید (و از هر دو درس بگیرید). ببینید چه کسی در آخرین استارتاپ خود سرمایه گذاری کرده است (در صورت وجود) و آیا آنها موفق بوده اند یا خیر. پروفایل های LinkedIn آنها را بررسی کنید ؛ به پایگاه کد عمومی آنها نگاه کنید. و غیره

فراتر از این اقدامات عینی ، آیا تناسب فرهنگی نیز وجود دارد ، و از خود بپرسید که آیا با ارائه بازخورد ، درخواست پیشنهادات و مشارکت در کانال های اجتماعی آنها ، تیمی است که با آن کنار می آیید.

بیش از توان خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید

بهترین توصیه برای کسانی که می خواهند سرمایه گذاری کنند این است که بیش از توان خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنند. به عبارت دیگر ، اگر سرمایه گذاری شما به سمت جنوب می رود ، پولی را که برای کارهای دیگر نیاز دارید ، سرمایه گذاری نکنید.

علاوه بر این ، به جای قرار دادن تمام تخم مرغ های خود در یک سبد با سرمایه گذاری تمام وجوه خود بلافاصله در یک پروژه امیدوار کننده ، باید سعی کنید پروژه های مورد علاقه خود را ، هم در فضای رمزنگاری و هم در خارج از آن پیدا کنید.

صبور باش

اکثر شرکت های در مراحل اولیه یک شبه موفق نخواهند شد ، زیرا ساخت محصول سالها طول می کشد ، حتی اگر همه چیز مطابق برنامه پیش برود.

بنابراین پس از سرمایه گذاری سرمایه خود ، انتظار موفقیت یک شبه نداشته باشید. این مهم است که به یاد داشته باشید که پیوستن به یک پروژه رمزنگاری باید بر اساس اشتیاق باشد ، نه به این باور که سرمایه گذاری شما را به ماه یا یک لامبورگینی جدید می رساند.

اجرا کردن

هنگامی که یک پروژه را انتخاب کردید و دقت لازم را انجام دادید ، زمان اجرا و پیوستن به پروژه فرا می رسد ، خواه با جمع آوری توکن ها ، سرمایه گذاری در یک مجموعه DeFi ، ایجاد یک مجموعه NFT ، یا چیز دیگری به طور کامل.

به طور کلی دو راه اصلی برای انجام این کار وجود دارد: با مشارکت خود در پروژه (بسیاری از پروژه ها به مشارکت کنندگان توکن رایگان می دهند) ، یا با خرید توکن. شما باید کیف پول داشته باشید که بتواند توکن ها را ذخیره کند (که بستگی به این دارد که پروژه از چه شبکه ای استفاده می کند) و معاملات را انجام دهد.

اگر کیف ندارید ، تعداد زیادی کیف پول بصورت آنلاین وجود دارد ، مانند MyEtherWallet یا Coinbase Wallet. به خاطر داشته باشید که اکثر مبادلات قبل از اینکه به کاربران اجازه دسترسی به سیستم عامل ها و قابلیت های تجاری خود را بدهند ، نیاز به تأیید KYC (مشتری خود را بشناسید) دارند. همچنین ممکن است لازم باشد اسنادی مانند مدرک آدرس و هویت برخی از آنها را ارائه دهید (به عنوان مثال در مورد Coinbase).

پس از پیوستن به یک پروژه رمزنگاری ، با جامعه در ارتباط باشید و به روز باشید ، همانطور که باید در دراز مدت در آن باشید.