منو سایت

راهنمای سریع برای خرید رمزارز LUNA 2.0

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

حدود یک ماه پیش، Terra جزو برترین و سریع‌ترین بلاک چین‌های در حال رشد در صنعت ارزهای دیجیتال رتبه‌بندی شد. با این حال، به دنبال فروپاشی استیبل کوین الگوریتمی TerraUSD (UST) و ارز دیجیتال LUNA، این شبکه ناگهان به سایه ای از خود تبدیل شد. ارزش هر دو دارایی بیش از 99 درصد کاهش یافت و سرمایه گذاران را با تجربه ای تلخ مواجه کرد.

پس از چندین بررسی، Terraform Labs، شرکت توسعه دهنده بلاک چین Terra، متوسل شد تا شبکه را به یک زنجیره جدید تقسیم کند و همچنین یک ارز دیجیتال جدید، Terra 2.0 (LUNA) ایجاد کند.

این مقاله در مورد رمزارز جدید LUNA 2.0 و لیست صرافی هایی که می توانید آن را خریداری کنید بحث می کند.

مروری بر LUNA 2.0 و قیمت بازار

بلاک چین جدید Terra و ارز دیجیتال LUNA 2.0 پخش زنده شد در 28 اردیبهشت زنجیره و ارز رمزنگاری سابق Terra به ترتیب به “Terra Classic” و “LUNC” تغییر نام دادند، در حالی که زنجیره و ارز دیجیتال جدید نام اصلی “Terra” و “LUNA” را حفظ کردند.

همانطور که بنیانگذار شبکه Terra، Do Kwon، پیشنهاد داده بود، ارز دیجیتال LUNA 2.0 به سرمایه گذاران ناراضی که LUNC را قبل و در طول سقوط قیمت داشتند، عرضه شد. کریپتو جدید در حال حاضر در چندین صرافی بزرگ است، با این حال، طبق گفته CoinMarketCap، قیمت بازار بیش از 70 درصد از بالاترین قیمت تاریخ کاهش یافته است.

نمودار LUNA ALL coinmarketcap
نمودار LUNA ALL coinmarketcap

در زمان نگارش این مقاله، LUNA 2.0 با ارزش بازار 1 میلیارد دلار با قیمت 5.17 دلار معامله می شد. طبق گزارش‌ها، ۲۱۰ میلیون رمزارز LUNA در گردش است. جالب اینجاست که حجم معاملات 24 ساعته با وجود قیمت پایین بیش از 168 درصد افزایش یافته است.

کریپتو LUNA 2.0 را از کجا بخریم

صرافی هایی مانند Binance، Bitfinex، Bybit، Huobi، Bitrue و غیره از LUNA crypto airdrop پشتیبانی کردند و همچنین توکن را برای تجارت فهرست کردند. با این حال، اکثر آنها فقط اجازه تجارت نقطه ای LUNA 2.0 را می دهند. در زیر لیستی از صرافی هایی است که می توانید رمزارز LUNA را خریداری کنید.

مبادلات جفت جلد
بایننس LUNA/BUSD، LUNA USDT + 200 میلیون دلار
HitBTC LUNA/USDT، LUNA/BTC، LUNA/ETH + 190 هزار دلار
کراکن LUNA2/USD، LUNA2/EUR + 4 میلیون دلار
هوبی LUNA/USDT + 36 میلیون دلار
بایت LUNA/USDT + 3 میلیون دلار
حقیقت دارد LUNA/USDT، LUNA/USDC + 26 میلیون دلار
MEXC LUNA/USDT، LUNA/USDC + 5 میلیون دلار
KuCoin LUNA/USDT، LUNA/USDC + 62 میلیون دلار
OKX LUNA/USDC + 570 هزار دلار
گاتیو LUNA/USDT، LUNA/ETH + 61 میلیون دلار
CryptoCom LUNA/USDC 86490 دلار
BtcTurk Pro LUNA/TRY، LUNA/USDT + 8 میلیون دلار
بیت مارت LUNA/USDT + 1 میلیون دلار
Bitfinex LUNA/USD، LUNA/USDT + 700 هزار دلار
eToroX LUNA/USD 12864 دلار