منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رانندگی کیشو اینو چیست؟ میم کوین افزایش 33 درصدی را تجربه می کند

رانندگی کیشو اینو چیست؟ میم کوین افزایش 33 درصدی را تجربه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • کیشو اینو در یک تجمع در کنار شیبا اینو، توجه جامعه توییتر را به خود جلب کرد.
  • اگر توجه دنیای ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران قابل توجه را جلب کند، میم کوین می تواند افزایش یابد.

برای علاقه مندان به کریپتو، سکه Shiba Inu مدتی است که آتش گرفته است. اما در مورد همتای آن کیشو اینو چطور؟ این یکی از کوین های کمتر محبوب میم است که در حال حاضر در بازار در گردش است. کیشو اینو نیز در کنار شیبا اینو و چند سکه دیگر در بخش بهتری از هفته شاهد افزایش قیمت بوده است.

با این حال، دقیقاً دلیل این جهش چیست؟ در 24 ساعت گذشته، نمودارهای قیمت نشان می دهد که کیشو اینو بیش از 32 درصد رشد داشته است و ارزش آن را در زمان نگارش به 0.00000000823 دلار رسانده است. این پیشرفت یک شاخص عالی است که نشان می دهد چرا سرمایه گذاران نباید سکه های جدیدتر را کوتاه بفروشند.

با این حال، غیرقابل انکار است که این سکه هنوز موارد زیر را که شیبا اینو به آن می بالد، به دست نیاورده است. علاوه بر این، هنوز هیچ حمایتی از نام‌های برجسته در صنعت کریپتو مانند ایلان ماسک دریافت نکرده است.

کیشو اینو چیست؟

کیشو اینو یک رمزارز غیرمتمرکز است که برای مشارکت جامعه و پاداش به دارندگان آن فشار می آورد. 2٪ از هر تراکنش در شبکه به دارندگان آن می رود و باعث ایجاد انگیزه برای مالکیت سکه می شود. توکن های نقدینگی خود را سوزاند، یک اتفاق رایج در رمزارز برای افزایش ارزش یک سکه.

پلت فرم کیشو دارای یک صرافی غیرمتمرکز با عملکرد مبادله برای هر سکه ERC-20 است. با توجه به اهداف این پلتفرم، مبادله با نام Kishu Swap برای گسترش پلت فرم کیشو بسیار مهم خواهد بود. همچنین امیدوار است ضمن ایجاد یک جامعه قوی تر، ویژگی های بیشتری را برای کاربران خود ارائه دهد.

این سکه اولین بار در آوریل سال جاری در بازار ارزهای دیجیتال توسط یک تیم دو نفره ساخته شد. در حال حاضر، کیشو اینو امیدوار است که توجه دنیای رمزارز را جلب کند، که گامی حیاتی در افزایش محبوبیت آن است. علاوه بر این، تمرکز قابل توجهی بر رشد جامعه خود دارد، که عملکرد مرکزی سکه و پلت فرم آن است.

آینده سکه

هنوز مشخص نیست که محرک اصلی قیمت کیشو اینو چیست. با این حال، تعامل اخیر ایلان ماسک در شیبا اینو و فلوکی می تواند دلیل اصلی پیروی کیشو اینو و سایر سکه ها باشد.

کیشو یک کوادریلیون سکه در گردش دارد که به یک چیز نادر در جهان کریپتو تبدیل شده است. این سکه در ماه مه به بالاترین سطح تاریخ 0.00000002 دلار رسید که در مدت کوتاهی پس از عرضه دو برابر شد. تحلیلگران مطمئن هستند که با توجه به توجهی که نیاز دارد، کیشو اینو می تواند از 20 دلار فراتر رود. علاوه بر این، ماهیت منحصر به فرد آن نگرانی تورمی قریب الوقوع در جهان مالی را به طور کلی از بین می برد.

در نهایت، مشوق‌های آن یک گزینه جذاب برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال است. میم کوین می‌تواند برای سرمایه‌گذاران بیشتری در دسترس باشد، با توجه به زمان و لیست‌های بیشتر در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز. قابل توجه است که با گذشت زمان، دنیای رمزارز باید برای چیزهای بزرگ از کیشو آماده باشد.