منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • راریو NFT های کریکت منفی کربن را در الروند راه اندازی می کند

راریو NFT های کریکت منفی کربن را در الروند راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خرابی TL ؛ DR:

  • Rario قرار است Cricket NFT ها را در بلاک چین Elrond منتشر کند.
  • دوستداران ورزش کریکت به زودی قادر به تجارت و مالکیت مجموعه های مرتبط خواهند بود.

Rario ، یک پلتفرم کلکسیون دیجیتال کریکت ، با Elrond همکاری کرده است تا توکن های غیرقابل تعویض (NFT) مربوط به ورزش را در بلاک چین منتشر کند. Rario با راه اندازی NFT های کریکت ، قصد دارد مجموعه های کریکت را به دوستداران ورزش گسترش دهد و آنها را قادر سازد تا لحظات کمیابی در تاریخ کریکت داشته باشند.

NFT های کریکت در الروند کاهش می یابد

Rario مشخص نکرد که دقیقا چه زمانی NFT های Cricket قرار است در بلاک چین Elrond بیفتند. با این حال ، ذکر شد که بازار ماه آینده راه اندازی می شود و به دوستداران ورزش کریکت امکان تجارت ، جمع آوری و بازی با مجموعه های دارای مجوز رسمی را می دهد.

این مجموعه شامل کارت های پخش کننده ، لحظات ویدیویی و مصنوعات کریکت خواهد بود. طبق اعلام ، پلتفرم Cricket NFTs همچنین بلاک چین Elrond را ادغام می کند ، که به کاربران امکان می دهد با NFT هایی که در بلاک چین راه اندازی شده اند تعامل داشته باشند.

“کارآیی بلاک چین Elrond آن را به یک بستر ایده آل برای حذف NFT های کربن منفی تبدیل می کند که مالکیت آنها آسان است و برای نعناع و انتقال آنها ارزان است. بنیامین مینکو ، مدیرعامل شبکه الروند ، گفت: “ما مشتاقانه منتظر ادغام راریو هستیم که به میلیون ها هوادار اجازه می دهد لحظات ورزشی مورد علاقه خود را داشته باشند.”

فضای NFT بزرگتر می شود

فضای NFT از امسال شاهد رشد تصاعدی کاربران و حجم معاملات بوده است. در ماه های اخیر ، موسیقیدانان ، هنرمندان ، افراد مشهور و غیره محبوب ترجیح داده اند تا مجموعه های خود را برای طرفداران عرضه کنند و بسیاری از آنها صدها هزار فروخته شده اند.

Cryptopolitan تا 18 آگوست گزارش داد که فوق ستاره محبوب WWE ، جان سینا ، قصد دارد مجموعه NFT خود را منتشر کند. با توجه به اینکه بسیاری از شرکت های بزرگ شروع به کار و توسعه در این فضا می کنند ، روند NFT احتمالاً قوی تر می شود.

به تازگی ، علی بابا حراج NFT را برای هنرمندان و توسعه دهندگان بازی راه اندازی کرده است.