منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رابینهود 23 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند

رابینهود 23 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رابینهود اعلام کرده است که به دلیل رکود ثروت باید تقریباً یک چهارم از کارگران خود را در هفته های آینده رها کند. طبق اعلام رسمی این پلتفرم، این شرکت در بحبوحه رکود عمومی بازار، همچنان شاهد بدتر شدن وضعیت ثروت خود بوده است. این شرکت در دوره ای که درآمد خود را در سه ماهه دوم به اشتراک گذاشته بود، یک پست وبلاگی درباره به روز رسانی منتشر کرد.

این پلت فرم قصد دارد 700 کارگر را تبر کند

پلت فرم کارگزاری نیز به دلیل برخی تخلفات که باعث نقض پولشویی و سایر اقدامات توسط شرکت شده است، در آب داغ است. با این کار، بخش خدمات مالی در نیویورک 30 میلیون دلار جریمه رابینهود را محکوم کرد. به گفته ولاد تنف، مدیر پلتفرم، این شرکت از تاثیر اخراج ها متحمل خواهد شد زیرا چندین بخش از شرکت تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. در بیانیه خود، او بخش های عملیات و بازاریابی را دو مورد از معدود بخش هایی دانست که بسیاری از کارگران خود را از دست می دهند.

بر اساس برآوردهای تحلیلگران، بیش از 700 کارگر در حال حاضر در رابینهود در روزهای آینده تبر خواهند شد. با این حال، گزارش ها همچنین حاکی از آن است که کارگران تا اول اکتبر مجاز خواهند بود به عنوان کارمند بمانند. حقوق و سایر مزایای آنها در این دوره پرداخت خواهد شد.

مدیر عامل Robinhood مسئولیت اخراج ها را بر عهده می گیرد

رابین‌هود در ابتدای سال جاری حدود 9 درصد از کارگران خود را خلع ید کرد، اما مدیرعامل در این به‌روزرسانی گفت که رقم باقی‌مانده همچنان بر همه چیز فشار می‌آورد. وی در بیانیه خود از شرایط حاکم بر اقتصاد عمومی در بحبوحه سقوط بازار به عنوان عامل بازدارنده یاد کرد. وی خاطرنشان کرد که این عوامل تعداد معامله گران در این پلتفرم را به شدت کاهش داده است. مدیر عامل شرکت همچنین خاطرنشان کرد که رابینهود حمایت گسترده ای را محاسبه کرده است که در دوره اوج همه گیری کرونا شاهد بودیم.

با این حال، او مقصر اخراج‌های اخیر و تبر از کارمندانی است که از زمان شروع سال تبدیل به یک موضوع شده است. این شرکت شاهد کاهش شدید درآمد بوده است و سالانه 44 درصد کاهش یافته است. کاربران این پلتفرم نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافتند و به 14 میلیون ماهانه رسیدند و دارایی های این پلتفرم 31 درصد کاهش یافت. با این حال، پس از اینکه بانکمن فرید، رئیس پلتفرم کریپتو، سهامی را خریداری کرد، سهام این شرکت افزایش چشمگیری داشت.