منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رابرت کیوساکی در حال خرید بیت کوین و اتر به عنوان نیش تورم است

رابرت کیوساکی در حال خرید بیت کوین و اتر به عنوان نیش تورم است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • نویسنده برجسته پدر پولدار، پدر فقیر، در بحبوحه نگرانی های تورم، بیت کوین و اتریوم بیشتری خریداری می کند.
  • نویسنده نترس رهبر مستقر ایالات متحده و فدرال رزرو را به چاپ پول بیشتر متهم کرده است.

رابرت کیوساکی، نویسنده مشهور کتاب پدر پولدار پدر فقیر، در حال خرید ارز دیجیتال است. تصمیم او ناشی از رشد مداوم تورم در داخل کشور است. این مرد معتقد است که BTC و ETH محدود هستند و نمی توانند ارزش خود را در مقایسه با دلار آمریکا از دست بدهند.

کیوساکی اخیرا در توییتر از وضعیت رونق کشور انتقاد کرد. او احساس می کند که رونق، محروم ترین و پایین ترین طبقه را مجازات می کند – کسانی که در اطراف پایه هرم هستند. با این حال، افراد برتر از آن لذت می برند. آنها را ثروتمندتر می کند.

رابرت کیوساکی به تورم شدید اشاره می کند و می گوید که در حال خرید ارز دیجیتال است

او اضافه کرد که فقط به دلیل افزایش هزینه ها طلا، ارز دیجیتال و املاک خریداری می کند. این متخصص مشهور اشاره کرد که ارز فیات به سرعت اعتبار خود را از دست می دهد.

کیوساکی یکی از نویسندگان پرفروش ترین رمان پدر پولدار پدر فقیر در سال 1997 است. این رمان برای بیش از نیم دهه جایگاه بالایی را در یک مقاله پیشرو حفظ کرده است. تاکنون رکورد فروش این رمان نزدیک به 32 میلیون نسخه به فروش رفته است. این کتاب معروف شامل بیش از 51 ترجمه است و در نزدیک به 109 ایالت موجود است.

زمانی که رابرت خرید بیت کوین و اتریوم را توییت کرد، هزینه بازار آنها به ترتیب 56257 دلار و 4238 دلار بود. این به گفته coinmarkets.com است. با این حال، در حال حاضر، ارزش بازار BTC 57,264.26 دلار است، در حالی که اتر به قیمت 4,294 دلار است.

کیوساکی برای اولین بار در مورد تورم هشدار نمی دهد. او در دادن هشدارهای مربوط به تورم ثابت قدم است. همچنین او هرگز از تبلیغ بیت کوین و توصیه آن به عنوان جایگزینی برای ارز دلار ابایی نداشته است.

رابرت کیوساکی رئیس جمهور را در شعارهای توییتری خود هدف قرار می دهد

ماه گذشته، نویسنده مشهور در توییتی رهبران ایالات متحده و فدرال رزرو را هدف قرار داد. او ریاست جمهوری را متهم کرد که محرومان را از بین می برد. او همچنین حدس زد که ایالات متحده در حال گذراندن یک لحظه سخت دلار است. رابرت همچنین رهبر و مقامات ارشد فدرال رزرو را به کمک به تورم برای سود خود متهم کرد. علاوه بر این، او ادعا کرد که رهبر و فدرال رزرو فاسد هستند.

وی همچنین به موج جدیدی از تورم اشاره کرد که دلار را بشکند. سپس افسردگی شدیدی به دنبال خواهد داشت. به عنوان یک معیار توقف، از مردم خواسته شد تا کریپتو، نقره یا طلا بخرند.

کیوساکی در سه ماهه دوم سال، توئیت جنجالی دیگری را منتشر کرد. او فدرال رزرو را به تحریک تورم برای بازپرداخت وام با دلار کمتر متهم کرد. او همچنین گفت که فدرال رزرو نرخ بهره وام ها را افزایش خواهد داد. در نتیجه بازارهای سهام، اوراق قرضه، دارایی و طلا سقوط خواهند کرد.

نویسنده محترم بر بازنشستگی به عنوان یک چالش بزرگ تاکید کرد. او امنیت اجتماعی، مراقبت‌های پزشکی و وضعیت «شکست» را لمس کرد. او اشاره کرد که فدرال رزرو احتمالاً مقداری ارز جعلی اضافی چاپ خواهد کرد. بنابراین، نویسنده مشهور معتقد است که سرمایه گذاران باید روی ارزهای دیجیتال، نقره و طلا تمرکز کنند.