منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رئیس SEC در مورد هزینه های تبلیغات رمزنگاری اینستاگرام صحبت می کند

رئیس SEC در مورد هزینه های تبلیغات رمزنگاری اینستاگرام صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گری جنسلر، رئیس SEC، به مسائل اخیر در مورد تبلیغ دارایی های دیجیتال در اینستاگرام پرداخته است. در گفتگوی اخیر با رئیس SEC، او اشاره کرد که اینفلوئنسرها همچنان باید از مقررات آژانس تبعیت کنند، حتی اگر هزینه تبلیغات پرداخت شده باشد. مدیر اجرایی در مورد این و موارد دیگر در رابطه با مشکلات اخیر این شرکت با کیم کارداشیان در مورد تبلیغ یک دارایی دیجیتال در صفحه اینستاگرام خود صحبت می کند.

کیم کارداشیان 1.6 میلیون دلار به دلیل یک تبلیغ کریپتو جریمه شد

بر اساس این گزارش، گفته می‌شود که کیم کارداشیان در صفحه اینستاگرام خود EthereumMax، یک دارایی دیجیتال را تبلیغ کرده است. پس از گذشت و برگشت از زمان وقوع این رویداد، آژانس نظارتی امروز این فرد مشهور را با جریمه بیش از 1 میلیون دلاری جریمه کرد. آژانس نظارتی اشاره کرد که این اینفلوئنسر برای ارسال پست در صفحه اینستاگرام خود حدود 250 هزار دلار دستمزد دریافت کرده است.

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار اشاره کرد که اگرچه اینفلوئنسر بیان کرد که این پست یک تبلیغ است، اما همچنان فعالیتی است که در چارچوب چارچوب قانونی آن قرار می‌گیرد. جنسلر اشاره کرد که این به این دلیل است که او مبلغی را که برای تبلیغ به او پرداخت شده و روشی را که هنگام انعقاد معامله با آن پرداخت شده است، گزارش نکرده است.

رئیس SEC خواستار آشنایی با قوانین است

به گفته رئیس SEC، اینفلوئنسر امنیت را برای فالوورهای خود در برنامه تبلیغ کرده و ارتقا داده است. جنسلر از دارایی های دیجیتالی به نام اوراق بهادار و قوانین حاکم بر آنها انتقاد کرده است. رئیس SEC در ادامه از کاربران خواست تا با قوانین آژانس آشنا شوند و در عین حال اظهار داشت که بخشی از قانون موضوع را در محل توضیح داده است. در بخشی از این قانون ذکر شده است که ارتقای امنیت در هر پلتفرمی بدون افشای کامل مبلغ دریافتی برای ارتقای چنین امنیتی قانونی نیست.

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار اشاره کرد که اگر او در صفحه خود با هشتگ چیزی را تبلیغ کند، تحریم‌های نظارتی را جذب نمی‌کند، اما در مورد ارتقای امنیت اینطور نیست. سوالی از رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد اعمال قانون در تمامی بسترها مطرح شد که مسئول اجرایی به آن پاسخ مثبت داد. با این حال، او نتوانست در مورد پست crypto.com Super Bowl که توسط مت دیمون در ابتدای سال ساخته شده بود صحبت کند. او اشاره کرد که وارد جزئیات نمی شود زیرا حقایقی وجود دارد که از این حرکت حمایت می کند.