منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رئیس OCC خواهان نظارت دقیق بر شرکت های رمزنگاری است

رئیس OCC خواهان نظارت دقیق بر شرکت های رمزنگاری است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • رئیس OCC نظارت دقیق بر شرکت های رمزنگاری را توصیه می کند
  • او می گوید که تنظیم کننده ها باید همکاری کنند و وابستگی متقابل را تقویت کنند
  • OCC به دنبال راه هایی برای اجرای اقدامات نظارتی جدید خواهد بود

ایجاد نظارت نظارتی یکی از مسائلی است که بخش کریپتو با آن مواجه است، به خصوص که تنظیم‌کننده‌های ایالتی و فدرال می‌خواهند در حوزه قضایی خود تسلط داشته باشند. با این حال، در حالی که این مقررات به هدف اولیه دست می یابند، هنوز جا برای بهبود همکاری بین تنظیم کننده ها در سطح ایالتی و ملی وجود دارد. برای تأیید این نکته، رئیس موقت دفتر کنترل ارز، مایکل هسو، از رگولاتورها خواسته است که شرکت‌های رمزنگاری را در سراسر کشور زیر نظر داشته باشند.

رئیس OCC همکاری بین تنظیم کننده ها را توصیه می کند

رئیس OCC در بیانیه خود در بانک فیلادلفیا می گوید که دفتر او می خواهد نظارت دقیقی بر شرکت های رمزنگاری داشته باشد. او اشاره کرد که یک رگولاتور واحد می تواند یک شرکت ارز دیجیتال و شعب آن را برای کاهش خطرات خاص نظارت کند. Hsu موافق است که مقررات فعلی به شرکت ها کمک می کند زیرا آنها می توانند به راحتی الزامات نظارتی را از طریق شعبه های دیگر همان شرکت دور بزنند.

هسو همچنین اشاره کرد که تنظیم‌کننده‌ها در سراسر ایالات متحده برای نظارت تلفیقی باز نیستند و این امر باعث نقص در نظارت و مقررات می‌شود. با این کار، Hsu امیدوار است به جای رقابت با یکدیگر، همکاری بین تنظیم کنندگان را تشویق کند. او گفت که OCC اقدامات نظارتی جامع و تلفیقی را برای تحقق بخشیدن به این چشم انداز در نظر خواهد گرفت.

Hsu می گوید OCC به دنبال راه هایی برای اجرای نظارت خواهد بود

رئیس OCC در بیانیه خود خاطرنشان کرد که اگر نهاد نظارتی چارچوب را ایجاد کند، به دنبال راهی برای اجرای آن خواهد بود. با این حال، او خاطرنشان کرد که یک آژانس واحد در طول تمرینات نظارتی، یک شرکت بزرگ رمزنگاری را مدیریت خواهد کرد. Hsu استدلال می کند که این باعث افزایش شفافیت و اعتماد بین شرکت ها و تنظیم کننده ها می شود.

رئیس OCC همچنین معتقد است که کشور باید به بحران مالی 2008 توجه کند تا از تکرار در بخش کریپتو جلوگیری کند. با این کار، آنها برای مقابله با برخی از خطرات مرتبط با نگهداری دارایی های دیجیتال مجهزتر خواهند شد. وی در اشاره خود اشاره کرد که یک رویکرد تلفیقی به مقررات می تواند از مصرف کنندگان مانند کاربران شعبه ای از گروه بین المللی آمریکا در طول بحران مالی محافظت کند.

اگرچه جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، هسو را به عنوان رئیس OCC انتخاب کرد، چندین گزارش حاکی از آن است که سائوله عمرووا انتخاب اولیه جو بایدن رئیس جمهور برای رهبری این نهاد بوده است. انتظار می رود که اومارووا نامزد شده در 18 نوامبر در برابر کمیته بانکی سنا سخنرانی کند.