منو سایت

رئیس KuCoin توقف برداشت ها را رد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

KuCoin، یک پلت فرم مبادلات رمزنگاری مشهور، وارد شده است رد کردن همه ادعاهایی مبنی بر توقف برداشت در پلتفرم خود دارد. طبق شایعات متعدد در چند روز گذشته، KuCoin متحمل ضررهای سنگینی در پی اتفاق ناگوار Terra شده است. با این کار، شایعات ادعا می‌کنند که این شرکت با مسائل مالی دست و پنجه نرم می‌کند که منجر به تعلیق برداشت‌ها در سراسر این پلتفرم شده است. با این حال، مدیر عامل این شرکت، جانی لیو، در توییتر اقدام به رد این شایعه ویرانگر کرده است.

خدمات KuCoin به طور عادی کار می کنند

با توجه به توییتی که لیو در ساعات اولیه امروز منتشر کرد، او به معامله گران هشدار داد که همیشه از حرکاتی که باعث ایجاد FUD می شود اجتناب کنند. او اشاره کرد که نتوانسته بود قصد آنها را برای شایعات بدست آورد، اما این شرکت به هیچ وجه به توکن یا شرکتی که متحمل ضرر شده بود متصل نبود.

او تصریح کرد که همه چیز روی پلتفرم مانند همیشه به خوبی کار می کند و هیچ برنامه فوری برای تغییر آن وجود ندارد. با این حال، لیو اشاره کرد که KuCoin برداشت‌های خود را متوقف نکرده است، و آنها تحت تأثیر اتفاق ناگوار LUNA قرار نگرفته‌اند. برای اطمینان از اعتماد بیشتر کاربران به شرکت، مدیر عامل شرکت ذکر کرد که ارزش آن اکنون حدود 10 میلیارد دلار است. این رقم به دلیل بودجه سری اخیر که این شرکت در ماه می تعطیل کرد، افزایش یافت که ارزش آن 150 میلیون دلار بود.

چهره‌های معروف نسبت به کاهش بازار محتاط هستند

مدیرعامل همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت علیرغم آشفتگی بازار که باعث شده است فهرست گسترده ای از شرکت ها قدرت کارکنان خود را منحل کنند، قوی عمل کرده است. مدیرعامل همچنین خاطرنشان کرده است که قصد دارد با افرادی که این شایعات را منتشر می کنند، برخورد قانونی کند. او در توییت خود اشاره کرد که این شرکت همیشه در مورد خدمات خود باز بوده است. شما همچنین اشاره کردید که گزارش Q1 آنها به زودی در پلتفرم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت تا ببینند در چند ماه گذشته چه کاری انجام داده اند.

برای کاربرانی که به انتشار این شایعات ادامه می‌دهند، این شرکت به دنبال اقدامات قانونی علیه هر کسی است که مجرم شناخته شود. اکثر شرکت های رمزنگاری در سراسر بازار به سرنوشت بدتری دچار شده اند. گذشته از مشکل Terra، رکود بازار یک عامل جدایی ناپذیر بوده است که باعث کاهش شدید بازده در سراسر بازار شده است. در بیانیه اخیر رئیس FTX، Bankman-Fried Sam، شرکت‌های بیشتری ورشکسته خواهند شد اگر بازار ارزهای دیجیتال در ماه‌های آینده چرخش سریعی را تجربه نکند. او همچنین به سرمایه گذاران توصیه می کند که در صورت بروز اتفاقی برای خدماتشان، مطمئن شوند که با صرافی های رمزنگاری خود ارتباط برقرار می کنند.