منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رئیس فدرال رزرو مخالف تحمیل استیبل کوین برای تکمیل قانون بانکداری است

رئیس فدرال رزرو مخالف تحمیل استیبل کوین برای تکمیل قانون بانکداری است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • والر به فکر اعمال قوانین بانکی در مورد استیبل کوین ها نیست.
  • فدرال رزرو احساس می کند که با استیبل کوین ها، CBDC اضافی است.

سی جی، رئیس هیئت مدیره فدرال رزرو. والر احساس می کند که ایالات متحده نباید استیبل کوین ها را بر اساس قوانین بانک ها اداره کند. فدرال رزرو با پیشنهادهای گروه کاری رئیس جمهور در مورد قوانین استیبل کوین متفاوت است. یکی از پیشنهادات آن این است که دارایی دیجیتال را در معرض قوانین بانکی قرار دهد.

والر موافق است که موسسات مالی باید استیبل کوین ارائه دهند. اما، او به غیر از بانک ها، نهادهای دیگری را نیز در نظر می گیرد که می توانند استیبل کوین ها را نیز ارائه کنند.

والر با پیشنهادات مخالف است

فدرال رزرو در یک جلسه مجازی که توسط مقامات کلیولند ترتیب داده شده بود صحبت می کرد. او گفت که مقررات استیبل کوین باید به ابهامات قابل توجه ناشی از فرم های پرداخت رسیدگی کند.

والاس احساس می کند که ایالات متحده نباید قوانین بانکی را بر روی استیبل کوین ها تحمیل کند. او مشاهده کرد که قوانین بانکی نسبت به وام دادن تعصب دارد. با این حال، استیبل کوین ها به سمت پرداخت متمایل هستند. او قاطعانه بود که با پیشنهادات PWG در مورد بازارهای مالی متفاوت است.

به طور هماهنگ، PWG و سایر دفاتر نظارتی در 1 نوامبر بیانیه ای در مورد استیبل کوین ها ارائه کردند.

این اقتصاددان می گوید که با بانک هایی که استیبل کوین صادر می کنند، احساس خوبی دارد. این مقام باید بانک های بیشتری را به ارائه استیبل کوین تشویق کند. اما او مخالف است که استیبل کوین‌ها نباید تنها در اختیار بانک‌ها باشند.

فرماندار فدرال رزرو احساس می کند نیازی به CBDC نیست

علاوه بر این، او از صحبت در مورد ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) ابایی نداشت. در حال حاضر، فدرال رزرو در حال یافتن راه هایی برای رسیدگی به این مشکل است. آنها در مورد یک توکن دیجیتال جهانی برای ذخیره خود گزارش خواهند داد.

والاس نسبت به ارائه یک CBDC بدبین است. او ادعا می کند که فدرال رزرو نباید CBDC را ارائه دهد. بیشتر، اگر ارز دیجیتال ممکن است در پرداخت ها اختلال ایجاد کند. او اذعان کرد که فضای پرداخت در حال حاضر با نوآوری های قابل توجهی پر شده است.

اخیراً والاس گفت که یک CBDC ذخایر فدرال را به رقابت با بانک‌های دیگر می‌کشد. وی قابلیت اجرای پروژه و هدف بلندمدت آن را زیر سوال برد.

فدرال رزرو همچنین به ترس وی اشاره کرد که ارز دیجیتال فدرال رزرو ممکن است راه حلی نباشد. وی اظهار داشت که سیستم پرداخت ایالات متحده ممکن است به راه حل های مناسب نیاز داشته باشد. اما، او احساس می کند CBDC راه حل خوبی نیست.

فدرال رزرو یک بدبین صرف ارزهای دیجیتال نیست. او تصدیق می کند که نوآوری های پرداخت می تواند از بخش خصوصی نشات بگیرد. او مشتاق استیبل کوین‌ها است و احساس می‌کند که CBDC‌ها را بی‌ربط می‌کنند.

با این حال، والر به سه خطر مهم که با استیبل کوین ها همراه است اشاره می کند. او احساس می کند که ناشران غیرقانونی ابزارهای مالی اشتباهی را ارائه می دهند. این منجر به یک حرکت بی ثبات کننده خواهد شد.

علاوه بر این، او احساس می کند خطر دیگری ممکن است خرابی سیستم پرداخت باشد.

در نهایت، او احساس می کند که کسب استیبل کوین دارای ریسک مقیاس است. این می تواند منجر به رقابت ناعادلانه شود، به علاوه اگر یک انحصار کلان استیبل کوین وجود داشته باشد.

علیرغم خطرات، والر از ماهیت غیرمتمرکز استیبل کوین ها دلگرم می شود.