منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رئیس جمهور السالوادور 20 مدرسه را از رویه بیت کوین می سازد

رئیس جمهور السالوادور 20 مدرسه را از رویه بیت کوین می سازد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • السالوادور قصد دارد از اقدامات بیت کوین برای ساخت حدود 20 مدرسه برای گسترش آموزش در این منطقه استفاده کند.
  • نایب بوکله، رئیس‌جمهور السالوادور، به شهروندانش تأیید می‌کند که هیچ‌کدام از پول‌های مالیاتی وارد پروژه نمی‌شود.

رئیس‌جمهور کشور آمریکای مرکزی السالوادور ابتکاری را با هدف اصلاح بخش آموزشی در داخل کشور آغاز می‌کند. دولت که برای پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی با تردیدهای زیادی روبرو بود، مایل است اقتصاد و سیستم های انتقال پول خود را با استفاده از دارایی های دیجیتال بهبود بخشد.

هدف این مدارس نوسازی سیستم آموزشی با استفاده از سود بیت کوین است. همچنین به مالیات دهندگان السالوادور اطمینان می دهد که پول آنها در تأمین مالی پروژه نقشی ندارد. این ابتکار تنها گامی نیست که السالوادور برای بهبود اعتماد بیت کوین خود برمی دارد.

کل فرآیند بدون چالش نیست زیرا تراست با چندین مشکل کلاهبرداری روبرو بود. پروژه مدارس یکی از راه هایی است که رئیس جمهور بوکله امیدوار است هر گونه شک و تردیدی را که ممکن است مردم در نیات او داشته باشند پراکنده کند.

با این حال، این کشور به طور قابل توجهی از سرمایه گذاری بیت کوین خود سود می برد زیرا این سکه به عملکرد ثابت خود در بازارهای کریپتو ادامه می دهد. همچنین، این یک مسیر عالی در برابر تورم است، یک مشکل رو به رشد در اقتصاد سنتی که استانداردهای زندگی مردم را تحت فشار قرار می دهد.

گسترش ذخایر بیت کوین خود

تصمیم السالوادور برای تبدیل بیت کوین به عنوان یک ارز قانونی در سپتامبر آغاز شد، زمانی که رئیس جمهور و سنا 400 بیت کوین را خریداری کردند. این ارز به عنوان دومین ارز در اقتصاد کشور است که در کنار دلار آمریکا کار می کند. اخیراً رئیس آن ذخیره خود را 420 بیت کوین افزایش داده و مجموع دارایی ها را به 1100 بیت کوین افزایش داده است.

ادعاهای کلاهبرداری در مورد مناقصه قانونی به کیف پول Chivo مرتبط است و سؤالاتی را در مورد قابل اعتماد بودن دولت در میان جامعه ایجاد می کند. به عنوان پیشروترین سرویس کیف پول کشور برای تراکنش، قابل درک است که شهروندان دغدغه های خود را دارند.

با این حال، شرکت Orcaex در حال کار بر روی معرفی یک کیف پول دیگر برای این کشور است. علاوه بر این، امیدواری خود را برای پیوستن به صنعت بیت کوین السالوادور ابراز کرد و اعتقاد خود را به پتانسیل این کشور اعلام کرد.

پس از همه گیری جهانی COVID-19، هر دو طرف هرگونه مذاکره در مورد یک موضوع را به حالت تعلیق درآوردند. با این وجود، این فرصتی عالی برای بازگرداندن آنها به مسیر و کمک به بازار ارزهای دیجیتال السالوادور است.

استخراج بیت کوین در السالوادور آتشفشان

پرزیدنت بوکل تأثیرات قدرت استخراج بیت کوین بر بخش انرژی را می شناسد. با این حال، آماده سازی لازم برای استفاده از انرژی آتشفشانی برای تامین انرژی این فرآیند است. رئیس‌جمهور السالوادور در طی یک ویدیوی مفصل، نیروگاه جدید انرژی و تجهیزات استخراج BTC در حال نصب را برجسته کرد.

این طرح نه تنها راهی برای مدیریت مصرف انرژی در حین استخراج بیت کوین است، بلکه راهی برای تامین انرژی پاک در طول فرآیند است.

نهادهای مالی مختلف در سراسر جهان به وضوح اعلام کرده اند که السالوادور با معرفی بیت کوین به بخش مالی خود گام های اشتباهی برمی دارد. با این وجود، کشور از این گام ها کوتاه نمی آید. همچنین، این پروژه ها برای شهروندان چشم باز خواهد بود تا نام دولت را از پیامدهای کلاهبرداری کیف پول Chivo پاک کنند.