منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رئیس ارزهای دیجیتال Fidelity Investment از سمت خود کنار می‌رود

رئیس ارزهای دیجیتال Fidelity Investment از سمت خود کنار می‌رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس از چهار سال خدمت اختصاصی، کریس تایرر نقش خود را به عنوان رئیس سازمانی ارزهای دیجیتال Fidelity ترک کرد. با وجود این تغییر در رهبری، غول سرمایه گذاری به توسعه ارائه دارایی دیجیتال خود ادامه می دهد.

با توجه به پست خود در لینکدین در 31 ژانویه، تایرر گفت که به رشد و موفقیت بی‌نظیر کسب‌وکار در چند سال گذشته بسیار افتخار می‌کند.

در سال 2018، Fidelity تقاضای نوظهور مشتریان برای خدمات مرتبط با رمزنگاری را شناسایی کرد و واحد دارایی های دیجیتال خود را راه اندازی کرد. تایرر به عنوان اولین کارمند بریتانیایی این بخش منصوب شد. فیدلیتی در کنار شرکت‌های مالی بزرگ مانند بلک راک، سرمایه‌گذاری زیادی در بخش کریپتو نیز انجام داده است.

من تیم های فوق العاده قدرتمندی را در لندن، دوبلین و در سراسر ایالات متحده پشت سر می گذارم که به پیشبرد کسب و کارهای سازمانی بین المللی و خشکی ادامه خواهند داد. برای همکارانم آرزوی موفقیت در جهان دارم زیرا آنها به ساخت زیرساخت برای مشتریان خرده‌فروشی و سازمانی برای دسترسی به این طبقه دارایی جدید ادامه می‌دهند. ترک فیدلیتی تلخ است. دلم برای تیم تنگ خواهد شد، اما برای فصل بعدی خود هیجان زده هستم.

کریس تایرر

سال گذشته، واحد کریپتو Tyrer اعلام کرد که 100 پرسنل را استخدام می کند تا تعداد کل آنها به 500 نفر برسد. این در نتیجه افت کریپتو در سال 2022 رخ داد و بازار استخدام ساده تری را باز کرد. علاوه بر این، در ماه نوامبر، تایرر همچنین اشاره کرد که دارایی‌های دیجیتال فیدلیتی به دلیل تحولات اخیر در سراسر جهان، رشد زیادی در فعالیت‌ها و سپرده‌های مشتریان داشته است. او این روند را «پرواز به سوی کیفیت» ابداع کرد و در ادامه توضیح داد که آشفتگی ناشی از فروپاشی یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال برای Fidelity Investment و جایگاه آن در بخش کریپتو مفید بوده است.