منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دیلویت در مورد پذیرش کریپتو در میان خرده فروشان ایالات متحده نظرسنجی کرد

دیلویت در مورد پذیرش کریپتو در میان خرده فروشان ایالات متحده نظرسنجی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً شرکت مشاوره کسب و کار Deloitte با کیف پول الکترونیکی PayPal نظرسنجی در مورد ارزهای مجازی را تکمیل کرده است. بر اساس گزارش ها، حدود 2000 شهروند تجاری برجسته ایالات متحده در آن شرکت کردند.

پس از تحقیقات میدانی، به این نتیجه رسیدند که بیش از 80 درصد از افراد مورد بررسی معتقدند که بازار کریپتو در درازمدت اولویت بندی خواهد شد، تا در حدود 5 سال آینده واضح تر شود. در همین حال، با توسعه پروژه‌های جدید و افزایش موج علاقه‌مندان، صنعت کریپتو به بهبودی خود ادامه می‌دهد.

Deloitte بازار ارزهای دیجیتال را تجزیه و تحلیل می کند

دیلویت

Deloitte، یک شرکت مشاوره تجاری که بیش از یک قرن است خدمات خود را ارائه می دهد، بازار ارزهای دیجیتال را تحلیل می کند و ادعا می کند که کریپتوها در سال های آینده بیشتر مورد استفاده قرار خواهند گرفت. به گفته این شرکت، مشاهده کریپتوها به عنوان یک روش پرداخت در فروشگاه های آنلاین و فیزیکی طبیعی است. این شرکت گفت که در 5 سال آینده، موج پذیرش کریپتو افزایش خواهد یافت زیرا آمریکایی ها به طور فزاینده ای نسبت به استفاده از آن خوش بین شده اند.

Deloitte نشان می دهد که بر اساس تجزیه و تحلیل خود، حداقل 54 درصد از زنجیره های خرده فروشی با پذیرش تقریباً 500,000,000 دلار حدود 1,000,000 دلار را برای فعال کردن پرداخت های رمزنگاری اختصاص داده اند. 6 درصد خرده‌فروشی‌های زنجیره‌ای با پذیرش 10،000،000 دلار نیز در پذیرش کریپتو شرکت کرده‌اند.

تحقیقات نشان می‌دهد که رمزارزها و استیبل کوین‌های آن‌ها یک فناوری جذاب برای طبقه تجاری هستند. با این حال، هنوز اطلاعات نادرستی در مورد طرح کریپتو وجود دارد که استفاده از آن را در مقیاس بزرگ دشوار می کند.

چشم انداز پذیرش کریپتو برای بهتر شدن تغییر می کند

دیلویت

Deloitte نه تنها تحقیقات گسترده ای در مورد بازار کریپتو تهیه کرده است، بلکه Crypto.com نیز بررسی خود را انجام داده است. طبق گفته شرکت رمزنگاری که در ایالات متحده تسلط دارد، حداقل 75 درصد از کاربران آن علاقه مند به دریافت خدمات از طریق رمزارزها هستند. اما 60 درصد از شهروندان تا سال 2022 بر روی پذیرش رمزارز متمرکز شده اند.

این نظرسنجی می افزاید که بسیاری از مردم می خواهند از رمزنگاری برای پرداخت هزینه سفر خود استفاده کنند. با این حال، تنها 24 درصد از آژانس ها و خطوط هوایی این فناوری را پذیرفته اند. به همین ترتیب، افزایش پذیرش کریپتو روی املاک و مستغلات وجود دارد.

تحلیل‌های Deloitte و Crypto.com با وجود ادامه معاملات مجازی در یک رگه نزولی بسیار دلگرم‌کننده هستند. ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای توسط خرده فروشان و کارآفرینانی که به دنبال تمرکز کسب و کار خود بر روی فناوری جدید هستند، ارزش گذاری می شوند. به این موارد استفاده از NFT و نفوذ آنها به متاورس اضافه می شود که هر روز برای بسیاری از مردم به واقعیت تبدیل می شود.