منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دولت بریتانیا قانون اسناد تجارت الکترونیکی را مسخره می کند

دولت بریتانیا قانون اسناد تجارت الکترونیکی را مسخره می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دولت بریتانیا قانون جدیدی را برای قانونی کردن اسناد تجارت دیجیتال اعلام کرده است که نیاز به نگه داشتن اسناد کاغذی را از بین می برد. این به این واقعیت اشاره می کند که دولت برنامه هایی برای ایجاد یک سیستم نگهداری سوابق مبتنی بر بلاک چین دارد. اگر این اتفاق بیفتد، نحوه ایمن نگه داشتن سوابق کاغذی عادی خود را با فناوری بلاک چین تغییر خواهد داد. این گزارش مدعی شد که این لایحه پیش از این برای بررسی به مجلس ارسال شده است.

بریتانیا می خواهد امنیت و ردیابی اسناد را فعال کند

در این گزارش اشاره شده است که کشور قصد دارد با جایگزین کردن اسناد دیجیتالی که در کشور قانونی خواهند شد، استفاده از کاغذهای غیر ضروری را حذف کند. در این گزارش تصریح شده است که استفاده از اسناد الکترونیکی امکان افزایش امنیت و تسهیل انطباق را باز می کند.

این همچنین بدان معنی است که ردیابی و بررسی سوابق قانونی آسان تر از استفاده از اسناد کاغذی خواهد بود. با این حال، تجارت بین‌الملل از دارندگان یک کسب‌وکار می‌خواهد که دارای نسخه فیزیکی باشند که در صورت نیاز به مقامات برای انجام فعالیت‌های خود ارائه شود. این بدان معنی است که در هنگام فروش یا انتقال یک تجارت، می توان آن را به مالک جدید داد تا در صورت نیاز ارائه دهد.

سقوط پوند انگلیس پس از کاهش مالیات

در این گزارش، یکی از قهرمانان گاو نر به مزایای تغییر به ابزار الکترونیکی اسناد اشاره کرد. برخی از مزایا شامل حذف حدود 10 درصد از انتشار کربن و کاهش شدید زمان مورد استفاده برای پردازش اسناد فیزیکی است. در زمینه، بریتانیا بیش از 28 میلیارد کاغذ مورد استفاده برای اسناد تجاری را هر روز پردازش می کند. اگر این قانون اجرا شود، صاحبان مشاغل را قادر می سازد تا اسناد الکترونیکی خود را در تمام بخش های اقتصاد نگه دارند. برخی از اسنادی که در نهایت ممکن است الکترونیکی شوند، که در گزارش ذکر شده بودند، شامل رسید انبار و سفته، در میان سایر اسناد در بریتانیا بود.

پس از ارائه این لایحه به مجلس اعیان، از نویسندگان خواسته شد که پس از گذراندن اولین قرائت، آنها را در کاغذ چاپ کنند. بریتانیا پس از روی کار آمدن نخست وزیر جدید بریتانیا با کمی مشکل مواجه شده است. پس از اعلام طرح کاهش مالیات از چند ماه پیش، ارزش پول این کشور شاهد چرخش نزولی بود. با این حال، همین کاهش مالیات توسط دولت بریتانیا لغو شده است. نخست وزیر جدید بریتانیا نیز از استفاده از دارایی های دیجیتال استقبال کرده است تا از پتانسیل آنها به خوبی استفاده شود.