منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دولت بایدن متهم به استفاده از هرج و مرج بازار برای از بین بردن صنعت کریپتو شد

دولت بایدن متهم به استفاده از هرج و مرج بازار برای از بین بردن صنعت کریپتو شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تام ایمر، نماینده کنگره آمریکا در بیانیه‌ای که در توییتر منتشر کرد، دولت بایدن را متهم کرد که «به هرج و مرج بازار برای کشتن رمزارزها سلاح می‌افزاید». برای کسب اطلاعات بیشتر از رگولاتورها، او هفته گذشته نامه تحقیقاتی را به رئیس FDIC ارسال کرد. با این حال، این به دنبال اظهارات بارنی فرانک، عضو هیئت مدیره Signature Bank است که مدعی شده بود که رگولاتورها با بسته شدن ناگهانی بانک ها “پیام قوی ضد رمزنگاری” ارسال کرده اند. Emmer اکنون در حال بررسی بیشتر این ارتباط با صنعت کریپتو است.

ایمر، عضو کنگره، دولت بایدن را به هدف قرار دادن ارزهای دیجیتال متهم می کند

بانک Silicon Valley و Signature Bank دو مورد از مهم ترین ورشکستگی های بانکی از زمان بحران مالی سال 2008 بوده اند. در مواجهه با این ناآرامی های گسترده در این بخش، سه بانک دوستدار رمزنگاری توسط رگولاتورها بسته شده اند. علاوه بر این، تام ایمر، نماینده کنگره ایالات متحده، نگرانی های خود را مبنی بر اینکه دولت بایدن «به هرج و مرج بازار برای کشتن کریپتوها سلاح تبدیل می کند» ابراز کرده است و افزود که نامه ای تحقیقاتی به رئیس FDIC گرونبرگ ارسال کرده و خواستار اطلاعات بیشتر شده است. اتهام او باعث ایجاد مجموعه ای از سوالات در مورد آینده صنعت ارزهای دیجیتال شده است.

دیروز، نماینده Emmer نامه فرستاد به رئیس FDIC گرونبرگ، با ابراز نگرانی در مورد استفاده رگولاتورها از بی ثباتی اخیر در بخش بانکی برای محدود کردن فعالیت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده. ایمر اظهار داشت که این اقدامات که توسط مخارج دولت و افزایش نرخ بهره انجام می شود، می تواند هرج و مرج مالی بیشتری ایجاد کند. متأسفانه، با پیش‌روی این وضعیت، به نظر می‌رسد که بخش کریپتو با یک نبرد سخت مواجه است زیرا برخی از شرکای بانکی کلیدی آن، مانند بانک سیلیکون ولی، بانک امضا و بانک سیلورگیت درهای خود را بسته‌اند.