منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دوج کوین به کجا می رود؟ Dogecoin در سال 2021 و پس از آن

دوج کوین به کجا می رود؟ Dogecoin در سال 2021 و پس از آن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • DOGE در حال افزایش به عنوان یک ارز رمزنگاری شده قانونی است.
  • ویتالیک بوترین به بنیاد Dogecoin می پیوندد.
  • DOGE احتمالاً در سه ماهه سوم و چهارم به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهد کرد.

همه روزها نیست که یک ارز رمزنگاری شده تهاجمی به سرفصل خبرها تبدیل شود و همچنین ، یک ارز رمزنگاری شده که به عنوان یک شوخی شروع به کار کرد. Dogecoin شروع کرد به عنوان یک ارز رمزنگاری میم که نمی توانست راهی جز هشت سال پیش رو داشته باشد و بیش از 81 میلیارد دلار ایالات متحده روی آن سرمایه گذاری کرده است.

خوب ، اگر این به اندازه کافی شگفت آور نباشد ، چه می شود ، اما در حقیقت ، برنامه تجارت رمز ارز Robinhood اخیراً گزارش داده است که 62 درصد از معامله گران آنها در این باند حرکت می کنند. بله ، 62 درصد از معامله گران که از Robinhood استفاده می کنند ، Dogecoin را در سه ماهه دوم سال 2021 معامله کرده اند. بیایید کمی بیشتر در مورد این ارز رمزنگاری شده و احتمالات افزایش جدید در حوزه ارزهای رمزنگاری شده تحقیق کنیم.

در 4 مه 2021 ، Dogecoin پس از آنکه سرانجام از محدوده روانی 0.50 دلار عبور کرد ، 20000 درصد افزایش قیمت داشت. این ارز در سال های اولیه کار چندانی نکرد و تا سال 2018 تنها 2 میلیارد دلار آمریکا روی این ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده بود.

اکنون ، سالها بعد ، و با حمایت زیاد افراد مشهور از جمله ایلان ماسک ، اسنوپ داگ ، جین سیمونز و مارک کوبان ، سیستم اکو بیش از 81 میلیارد دلار در این زمینه سرمایه گذاری کرده است. ماسک مأموریت شخصی دارد تا Dogecoin را به عنوان یک ارز رمزنگاری شده و یک روش پرداخت حمل کند ، با وجود این واقعیت که Dogecoin پس از حضور شنبه شب زنده یاد ایلان ماسک به میزان 46 درصد کاهش یافت.

پس مشک اعلام کرد این ارز رمزپایه می تواند یک مأموریت فضایی را برای اولین ماموریت فضایی با استفاده از ارز رمزنگاری شده با استفاده از دوج کوین به پیش ببرد.

Dogecoin در حال حاضر توسط دالاس ماوریکس مورد استفاده قرار می گیرد ، که بیش از 20000 تراکنش تنها در سال 2021 و بسیاری دیگر در آینده ثبت کرده است. علاوه بر حق رای دادن ، DOGE در حال حاضر با بیت کوین (DOGE/BTC) و Litecoin (DOGE/LTC) در چندین صرافی ارزهای رمزنگاری شده معامله می شود.

این با استفاده از Dogetipbot در Twitch (که بعداً متوقف شد) ، فروش املاک ، پورنوگرافی و پوکر آنلاین ، در بالای سیستم اطلاع رسانی قرار دارد. در حالی که تعداد تجار که از DOGE به عنوان روش پرداخت استفاده می کنند ، تنها در سال 2021 تا 34 درصد افزایش یافته است.

Dogecoin در سال 2021 و پس از آن

تا اینجای کار بسیار خوب است ، اما واقعاً وقفه بزرگی با خبر این می رسد که ویتالیک بوترین ، بنیانگذار ارز رمزنگاری شده اتریوم ، اکنون به هیئت توسعه Dogecoin می پیوندد و به نظر می رسد که بوترین چند ترفند نیز در آستین خود دارد. به

این خبر بزرگ است و از آنجایی که اخبار فاش شد ، جفت ارز DOGE/USD بدون هیچ محرک دیگری صعودی می شود ، حتی زمانی که برخی ارزهای رمزپایه دیگر در بازار واکنش نزولی نشان دادند.

مهاجمی که زمانی سکه میم بود ، اکنون از سایه خارج شده و در معرض دید عموم قرار گرفته است. با برنامه های بنیاد Dogecoin برای توسعه اثبات سهام رمزنگاری شده بیشتر و بوترین و ماسک در بنیاد ، آینده امیدوار کننده به نظر می رسد.

ما می گوییم که اگر قبلاً Dogecoin خریداری نکرده اید ، بهتر است از همین حالا خرید را شروع کرده و پس انداز خود را در Dogecoin برای افزایش قدم به قدم آینده که با خواندن این سطرها در حال حاضر در حال حرکت است ، کنار بگذارید.