منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دموکراتیزه کردن امور مالی: چگونه می توانید مالکیت دارایی های واقعی را به اشتراک بگذارید؟

دموکراتیزه کردن امور مالی: چگونه می توانید مالکیت دارایی های واقعی را به اشتراک بگذارید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر واسطه گری مالی به طور مستقیم با دارایی یا فعالیت اقتصاد واقعی مرتبط باشد ، می تواند به عنوان اقتصاد واقعی طبقه بندی شود (برخلاف اقتصاد مالی). این بدان معناست که واسطه گری با هدف حمایت مستقیم از تولید کالا و خدمات به جای تمرکز بر خرید و فروش در بازارهای مالی انجام می شود.

از طریق پروتکل افق ، یک سرمایه گذار مالی می تواند مالکیت کالاهای رمزنگاری نوظهور ، مشتقات و دارایی های فیزیکی را در اختیار داشته باشد. این دارایی ها به دلیل محدودیت های مقرراتی ، هزینه و محدودیت های جغرافیایی از نظر تاریخی منحصر به فرد هستند.

دارایی های مصنوعی چیست؟

دارایی های مصنوعی معمولاً بر حل مشکلات مربوط به کلاس های دارایی های واقعی در شفافیت ، مستندسازی ، تقسیم پذیری ، پردازش معاملات و جهانی شدن دارایی های مالی سنتی تمرکز می کنند.

دارایی ها پس از تأیید کامل از طریق بلاک چین برای سرمایه گذاران صادر می شود. ذاتاً ، بلاک چین رکوردی از این دارایی های مصنوعی را ذخیره کرده و هر یک را از طریق توکن سازی فهرست بندی می کند. در اینجا ، دارایی به عنوان یک گواهی/توکن دیجیتال نشان داده شده و برای سرمایه گذار صادر می شود. در نتیجه ، بازارهای مالی سنتی با ایجاد مالکیت نسبی سهام ، املاک ، کالاها و فلزات گرانبها ، مجموعه متنوعی از پتانسیل سرمایه گذاری را باز خواهند کرد.

چگونه پروتکل افق می تواند تجارت محصولات مشتق شده در دنیای واقعی را تسهیل کند؟

نقدینگی نقدینگی یکی از جنبه های مهم سرمایه گذاری است. پلتفرم های دارایی های دارایی تا زمانی که دارای راه حل های عملی باشند و نیازهای سرمایه گذاران را جلب کنند نقدشوندگی خواهند داشت. رمزگذاری دارایی های دنیای واقعی ، جزء عدم تمرکز دارایی های دیجیتالی را افزایش می دهد.

بنابراین ، ورود افراد بیشتری به بلاک چین و بازکردن نقدینگی دارایی ها. علاوه بر این ، امور مالی دموکراتیک شده است و هر شخص علاقه مند هنگام سرمایه گذاری برای آینده سهمی از مالکیت دارد. پروتکل افق معاملات را از طریق قراردادهای هوشمند تسهیل می کند ، که نقدینگی در زمان واقعی و پرداخت های فوری را افزایش می دهد.

پروتکل افق از پروتکل نقدینگی مصنوعی جدا شد و هدف آن معرفی مقیاس پذیری و قابلیت همکاری با مجموعه جدیدی از دارایی های ملموس قابل تجارت جهانی با اتصال آنها به اکوسیستم DeFi بود.

تبادل افق

Horizon Exchange یک فروشگاه تک مرحله ای برای دسترسی به بخش های دیجیتالی دارایی های قابل معامله با استفاده از قابلیت های تجاری یکپارچه است. پروتکل افق با استفاده از HZN به عنوان وثیقه برای شروع معامله دارایی های مصنوعی عمل می کند. این وثیقه پایه ای است که به کاربران اجازه می دهد تا ترکیبی از دارایی ها را مبادله کنند و به طور یکپارچه بین دارایی های ملموس جهان و دارایی های رمزنگاری شده ، از سهام مصنوعی آمازون به روغن مصنوعی و دوباره به رمزنگاری تبدیل شوند.

مزیت دیگر پیوستن به صرافی ، مکانیسم پیشگیری از معاملات و کاهش نقدینگی نامحدود است. در آینده ، Horizon Protocol مجموعه ای از ابزارهای تجاری را ایجاد می کند و قابلیت های کامل مبادلات غیرمتمرکز سنتی را گسترش می دهد. این ابزارها شامل توقف ضررها ، سفارشات محدود ، نمودارهای کاربردی زنده و سابقه تجارت است.

دارایی های مصنوعی با پشتیبانی HZN

تمرکز اصلی پروتکل افق در ارائه مشتقات رمزنگاری چند زنجیره ای نیست. هدف اصلی گسترش ارزش بازارهای مالی سنتی از سهام ، کالاها ، شاخص های بازار ، دارایی های شرکت ها و دارایی های فیزیکی است. داده های قیمت این دارایی ها برای ارائه فیدهای قیمت به Phoenix Oracle پشتیبان داده می شود. علاوه بر این ، این پروتکل می تواند ارائه دهندگان اوراکل را توضیح دهد و Band Protocol و Chainlink را در نظر بگیرد.

نتیجه

پروتکل افق ، قرار گرفتن در معرض ریسک/بازده دارایی های واقعی از طریق قراردادهای هوشمند در بلاک چین را فراهم می کند ، بنابراین با تسهیل تجارت زنجیره ای دارایی های مصنوعی که نمایانگر اقتصاد واقعی هستند ، مالی را دموکراتیک می کند. صرف نظر از موقعیت جغرافیایی یا مزیت مالی ، هرکسی می تواند کسری از هر دارایی را خریداری کرده و برای بازده های بعدی موقعیت داشته باشد. Horizon Exchange دسترسی به این دارایی ها را افزایش می دهد و سرمایه گذاران با بهره گیری از اوراکل داخلی برای داده های قیمت ، موقعیت ها را استراتژی می کنند.