منو سایت

دلایل 100% افزایش توکن 1 اینچی به ATH جدید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • توکن 1 اینچی DeFi امروز بیش از 100 درصد افزایش یافت و به ATH جدید 8.6 دلار رسید.
  • این تجمع پس از اعلام فهرست Upbit، از جمله افزایش فعالیت‌های شبکه 1 اینچی و کاربران انجام می‌شود.

چند ساعت منتهی به زمان انتشار، ارز رمزنگاری شده بومی صرافی غیرمتمرکز (DEX) 1 اینچی با رکورد بالاتری در قیمت بازار، از جمله حجم معاملات، مشاهده شد.

از 4.1 دلار، توکن 1 اینچی ناگهان به ATH جدید 8.6 دلار افزایش یافت که نشان دهنده افزایش بیش از 100 درصدی است. جالبتر اینکه حجم معاملات 1 اینچی با 1580.16 درصد افزایش به 2.91 میلیارد دلار رسید. با این حال، قیمت اندکی شروع به کاهش کرده است زیرا سرمایه گذاران ممکن است سودهایی را به دست آورند.

در طول زمان نگارش این مقاله، قیمت توکن به 5.9 دلار کاهش یافت و کل سرمایه بازار را به 1.1 میلیارد دلار رساند – 96امین بازار ارزهای دیجیتال.

پشت پمپ چیه؟

بر اساس تجزیه و تحلیل فنی، برخی از معامله گران قبلاً این پمپ را پیش بینی کرده بودند. روز سه‌شنبه، یک تحلیلگر فنی در TheBirbNest این شکست را پیش‌بینی کرد و امروز این اتفاق افتاد.

خارج از TA، برخی از عوامل رشدی نیز وجود دارد که می تواند پشت پمپ امروز باشد.

توکن 1 اینچی برای اولین بار در Upbit تنظیم شده است

اعلام در مورد لیست توکن 1 اینچی در صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال کره جنوبی، Upbit، دلیل قابل قبول دیگری برای افزایش ناگهانی توکن DeFi است.

قبل از شروع افزایش ارزش بازار 1 اینچ، Upbit اعلام کرد که امروز این توکن را در کنار دو توکن DeFi دیگر – AAVE و MASK – در بازارهای وون کره جنوبی (KRW) و بیت کوین (BTC) فهرست می کند. صرافی 30 دقیقه پس از اعلام فهرست شروع به پذیرش سپرده روی سه توکن کرد. این سه نشانه در حال حاضر در طول زمان نگارش آماده هستند.

افزایش فعالیت شبکه

رشد تقاضای بازار و قیمت 1 اینچی را نیز می توان در تعداد زیاد کاربران در شبکه دنبال کرد. از 26 اکتبر، تعداد کل کاربران پروتکل 1 اینچی به 800 هزار نفر افزایش یافت – یک شکاف 200 هزار نفری برای رسیدن به رکورد یک میلیون کاربر جهانی در بلاک چین اتریوم.

1inch همچنین در بین ده پروتکل برتر در جدول امتیازات رایت اتر (ETH) قرار دارد که نشان دهنده فعالیت ها و ارزش های قوی در شبکه است. باید دید که آیا این روند به اندازه کافی قوی خواهد بود که یک اینچ دو رقمی ایجاد کند.