منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دعوای ریپل پیچش جدیدی پیدا کرد زیرا دادگاه درخواست SEC برای مهر و موم را رد کرد

دعوای ریپل پیچش جدیدی پیدا کرد زیرا دادگاه درخواست SEC برای مهر و موم را رد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ادامه اختلاف دادگاه بین کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) و شرکت بلاک چین ریپل (XRP) زمانی که قاضی رئیس دادگاه درخواست SEC برای مهر و موم کردن اسناد را رد کرد، روند جدیدی به خود گرفت.

طبق سوابق دادگاه افشا شد یک شبه توسط جیمز فیلان، وکیل مدافع Ripple، SEC نیز دستور داده شد تا نسخه ویرایش شده ای از خلاصه و نمایشگاه ها را طبق قانون ارائه کند. آخرین مهلت برای نسخه ویرایش شده ارسال مختصر، 14 ژوئن است، و “فقط تا حدی که برای ایمن سازی اطلاعاتی که به دنبال ثبت بایگانی شده است” تمرکز خواهد کرد.

دعوای ریپل پیچش جدیدی پیدا کرد زیرا دادگاه درخواست SEC برای مهر و موم 4 را رد کرد
دعوای ریپل پیچش جدیدی پیدا کرد زیرا دادگاه درخواست SEC برای مهر و موم 5 را رد کرد

حرکت SEC برای مهر و موم

SEC از دادگاه خواسته بود که نامه آژانس را در پاسخ به تمایل شش سرمایه گذار XRP برای تشکیل پرونده مختصری در مورد اعتراض یکی از نتایج کارشناسان SEC، مهر و موم کند.

تصمیم جدید پس از آن اتخاذ شد که سارا نتبرن، قاضی، یک کنفرانس SEC-Ripple را برای بحث در مورد اظهارات SEC مبنی بر اینکه امتیاز وکیل-موکل از سوابق مربوط به سخنرانی ویلیام هینمن، کارگردان وقت، محافظت می کند، اتخاذ شد.

بر اساس پرونده های دادگاه، به نظر نمی رسد امتیاز فرآیند عمدی از گفتار محافظت کند. SEC با دندان و ناخن مبارزه کرده است تا سوابق Hinman را از پرونده ریپل دور نگه دارد. پرونده SEC به نتیجه نهایی دادگاه در این پرونده بستگی دارد.

ریپل در مقابل SEC

پیش از این، متیو سولومون، وکیل اصلی ریپل، ادعا کرد که SEC موقعیت خود را در این دعوی تغییر داده است تا نیازهای خود را برآورده کند.

ایمیل‌های جدیدی ظاهر شده‌اند، همانطور که در ابتدا توسط Finbold فاش شد، که تضاد منافع احتمالی SEC را نشان می‌دهد. این ایمیل‌ها توسط Empower Oversight، یک سازمان غیرانتفاعی که سوابق SEC را نشان می‌دهد که رفتار غیرقانونی چندین مقام در ارتباط با دعوی قضایی ریپل را نشان می‌دهد، به دست آمده است.

بر اساس این ایمیل ها، هینمن افسر سابق SEC در مورد تضاد منافع احتمالی با کارفرمای قبلی خود، سیمپسون تاچر، هشدار داده شد.

XRP مطمئن است که تصمیم نهایی به نفع آن خواهد بود. پس از اینکه قاضی رئیس یک سری یافته‌ها را به نفع ریپل ارائه کرد، فیلان یک پیروزی زودهنگام را برای شرکت بلاک چین پیش‌بینی کرد.

با شروع شکایت، شایعاتی مبنی بر توافق به وجود آمده است و هر دو طرف می خواهند مدارک را مهر و موم کنند. SEC به احتمال زیاد از مهر و موم برای جلوگیری از ایجاد هرگونه سابقه قانونی در مورد XRP استفاده می کند.