منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دستگاه های خودپرداز رمزنگاری: FBI به علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در مورد کلاهبرداری پرداخت های خودپرداز و QR توصیه می کند

دستگاه های خودپرداز رمزنگاری: FBI به علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در مورد کلاهبرداری پرداخت های خودپرداز و QR توصیه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

• FBI روش های جدیدی را برای کلاهبرداری های رمزنگاری نشان می دهد.
• به گفته FBI، دستگاه های خودپرداز کریپتو ناشناس ابزار مناسبی برای کلاهبرداری های مجازی هستند.

با افزایش کلاهبرداری های خودپرداز رمزنگاری شده، آژانس FBI وقت گذاشته تا به علاقه مندان در مورد این سیستم های کلاهبرداری جدید هشدار دهد. به گفته آژانس تحقیقات آمریکای شمالی، با رشد ارزهای رمزنگاری شده، چندین کلاهبردار از ATM ها و پرداخت های رمزنگاری در QR برای سرقت وجوه سوء استفاده کرده اند.

دفتر ملی همچنین تصریح کرد که صدها قربانی تنها از دستگاه های خودپرداز برای ایمن سازی تراکنش های رمزنگاری خود استفاده کرده اند، اما مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند. اگرچه FBI تحقیقات درباره این موارد کلاهبرداری را متوقف نکرده است، اما این آژانس به طرفداران ارزهای دیجیتال در مورد این روش جدید هشدار داده است.

FBI به کلاهبرداری های خودپرداز ارزهای دیجیتال رسیدگی می کند

دستگاه های خودپرداز رمزنگاری

آژانس تحقیقاتی FBI در ایالات متحده از کلاهبرداری های مجازی جدید مرتبط با دستگاه های خودپرداز Crypto آگاه است. به گفته این عوامل، این حملات به دلیل عدم وجود سوابق در تراکنش‌های رمزنگاری است، جایی که یک فرد ناشناس پول را برای شخص دیگری در ناشناس بودن کامل ارسال می‌کند. مجرمان سایبری از این فقدان مقررات برای درخواست باج برای سرقت اطلاعات در شرکت های مجازی یا سایر انواع پرداخت های کلاهبرداری استفاده می کنند.

اف‌بی‌آی نشان می‌دهد که مجرمان درخواست پرداخت با ارزهای دیجیتال دارند. فرد آسیب دیده باید پول خود را از حساب بانکی برداشت و آن را در یک کیف پول ارز دیجیتال واریز کند. نمایندگان یک ارز دیجیتال خاص را خط نمی زنند، اما با توجه به عملکرد این دستگاه های خودپرداز کریپتو، ممکن است کلاهبرداری های مرتبط با بیت کوین باشند.

محققان همچنین در مورد پرداخت‌های QR صحبت می‌کنند که در آن مجرمان کد منحصربه‌فرد مرتبط با کیف پول رمزنگاری خود را ارسال می‌کنند. این کلاهبرداری ها می تواند مربوط به میلیاردها دلار باشد که بسیاری از شهروندان آمریکایی تحت تأثیر آن قرار گرفته اند.

FBI به سرمایه گذاران رمزارز در مورد کلاهبرداری های خودپرداز توصیه می کند

با هدایت تحقیقات جمع آوری شده، FBI نکاتی را ایجاد می کند تا سرمایه گذاران رمزنگاری با دستگاه های خودپرداز رمزنگاری کلاهبرداری نشوند. با وجود اینکه مجرمان ارتباط برقرار کرده اند، آژانس از سرمایه گذاران می خواهد که از پرداخت باج برای کلاهبرداری با استفاده از ارزهای دیجیتال خودداری کنند. فرد باید خونسردی خود را حفظ کند و در مورد کلاهبرداری احتمالی خود به مقامات اطلاع دهد.

این آژانس همچنین از بازرگانان کریپتو خواسته است تا از چنین تبلیغاتی از صرافی‌های فرضی که در آن اطلاعات شخصی یا حداقل سرمایه‌گذاری برای کسب سود می‌خواهند، اجتناب کنند. در این موارد، آژانس از علاقه مندان می خواهد که پلتفرم کریپتو و میزان قانونی بودن تبلیغ آنها را بررسی کنند.

در نهایت، FBI معتقد است که بازرگانان باید از خودپردازهای کریپتو با یک سیستم تراکنش ناشناس که در آن فقط ایمیل و شماره درخواست می شود اجتناب کنند. این آژانس به دستگاه های خودپرداز ناشناس حمله می کند که می گوید آنها ابزاری برای کلاهبرداری، پولشویی و جایی که تروریسم در آمریکای شمالی پشتیبانی می شود.