منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دستگاه خودپرداز بیت کوین در بارسلون به سرقت رفت

دستگاه خودپرداز بیت کوین در بارسلون به سرقت رفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• پلیس نمی خواهد جزئیات زیادی در مورد سرقت خودپرداز بیت کوین ارائه دهد.
• اسپانیا بیشترین تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین را در اروپا دارد.

یک دستگاه خودپرداز بیت کوین از یکی از بهترین فروشگاه های مبادلات رمزنگاری در بارسلون به سرقت رفت. پلیس اسپانیا در حال بررسی وقایع برای یافتن افراد مسئول این سرقت است.

دستگاه خودپرداز بیت کوین دستگاهی است که به افراد امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را می دهد. مشتریان می‌توانند از کارت‌های نقدی یا نقدی برای انجام عملیات خود استفاده کنند و همچنین برای نگهداری ارزهای دیجیتال برای پول نقد استفاده می‌شود. پلیس تاکنون اظهارات زیادی در مورد چگونگی وقوع این سرقت نداده است.

پلیس دستگاه خودپرداز بیت کوین را ردیابی می کند

دستگاه خودپرداز بیت کوین

وب سایت Coin ATM اعلام کرد که این دستگاه ها دارای رادار هستند که به آنها امکان ردیابی دستگاه های خودپرداز را می دهد. اسپانیا بیش از 158 دستگاه دارد، بنابراین بیشترین تعداد ماشین آلات در اروپا است. همه چیز در ساعت 3:00 صبح، در خیابان بتهوون، در منطقه ساریا، در یک فروشگاه ارز دیجیتال GBTC اتفاق افتاد.

پلیس نمی خواهد جزئیات زیادی در مورد دستگاه خودپرداز بیت کوین ارائه دهد تا مانع از تحقیقات نشود. ویدئویی وجود دارد، اما هنوز توسط مقامات اسپانیایی تایید نشده است، جایی که جنایت را می توان دید. این نشان می‌دهد که یک SUV به شیشه‌های صرافی GBTC برخورد می‌کند و دوجین نفر از افراد کلاه‌دار به محل حادثه می‌رسند.

دستگاه خودپرداز را گرفتند و به ماشین دومی که در همان خیابان پارک شده بود منتقل کردند. شاهدانی بودند و توانستند اظهارات خود را در مورد حقایق بیان کنند. سرانجام دو خودرو توانستند فرار کنند و دستگاه ارز دیجیتال را با خود بردند.

گزارش کامل پلیس اسپانیا انتظار می رود

پلیس در حال ردیابی دستگاه خودپرداز است و منتظر است تا اعلام کند چه کسانی آن را دزدیده اند. این فروشگاه تاکنون نظری ارائه نکرده و به هیچ درخواستی پاسخ نداده است. به گفته همسایه ها این منطقه به دلیل کمبود گردشگر بسیار خطرناک شده است.

جرایم در ماه های اخیر افزایش یافته و همسایگان از سرقت های مختلف در این نقطه از شهر خبر داده اند. پلیس در حال بررسی و جست و جوی نزدیک ترین مناطق برای یافتن مقصران است.

همسایه ها و مشتریان منتظر پاسخ فوری هستند تا این نوع خشونت در محله های بارسلون در اسرع وقت متوقف شود.