منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در خانه سولانا چه آشپزی می شود؟ 4 تحول مهم

در خانه سولانا چه آشپزی می شود؟ 4 تحول مهم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بنیاد سولانا به دنبال برنامه‌های خود برای ادامه رشد این پلتفرم خبرساز شده است. بنیاد سولانا از آن زمان پلتفرم خود را برای تشویق رشد و جذب مشارکت های بیشتر بهبود بخشیده است. این همکاری ها بخش مهمی از رشد بلاک چین سولانا بوده است.

سولانا یکی از بهترین بلاک چین های لایه 1 بوده است که توانسته تراکنش های روان را در شبکه خود ارائه دهد. در نتیجه، چندین پروژه در شبکه آن ساخته شده است تا تراکنش های روان را تسهیل کند. اخیراً این پلتفرم شاهد پیشرفت های متعددی بوده است که انتظار می رود آن را به سطح بعدی برساند.

تحولات جدید سولانا

پشته موبایل Solana نرم افزار منبع باز است که به برنامه های بومی اندروید وب 3 اجازه می دهد تا روی Solana کار کنند. پشته موبایل Solana یک رویکرد موبایل محور به وب 3 است، یک تغییر قابل توجه از معمول، با هدف بهینه سازی و دسترسی Solana در دستگاه های تلفن همراه.

به گفته آناتولی یاکوونکو – یکی از بنیانگذاران Solana، پشته موبایل Solana گامی اساسی به سوی آینده است زیرا انتظار می رود مدیریت کلید خصوصی در دستگاه های تلفن همراه را کارآمد کند.

علاوه بر این، شبکه هلیوم 5G پیشنهاد کرده است که کل شبکه خود را که با نام HIP 70 شناخته می شود، به پلتفرم سولانا منتقل کند. توسعه جدید به طور قابل توجهی پلت فرم Solana و شبکه بی سیم همتا به همتا 5G غیرمتمرکز را تقویت می کند. شبکه هلیوم به دنبال آن است که عملیات کارآمدتری داشته باشد و با ارتقاء به یک بلاک چین توانمندتر، سولانا، نیازهای مشتریان را برطرف کند. این مشارکت باعث افزایش فعالیت در بلاک چین سولانا می شود و در عین حال تضمین می کند که شبکه هلیوم به سرعت تراکنش های سریع تر، قابلیت همکاری با سایر بلاک چین ها و زمان کار طولانی تر می رسد.

به طور مشابه، Jump crypto قصد دارد با بنیاد Solana همکاری کند تا ثبات پلتفرم را بهبود بخشد. مشارکت برنامه ریزی شده دارای Jump Crypto خواهد بود و بنیاد Solana یک مشتری اعتبار سنجی دوم در شبکه Solana ایجاد خواهد کرد. تغییرات برنامه ریزی شده تمرکززدایی بیشتر و بهبود عملکرد را تضمین می کند.

Solana Spaces در ارتباط با بنیاد Solana در فضای NFT نوآورانه است. اخیراً این پلتفرم یک سری کفش ورزشی محدود با همکاری Blanksoles منتشر کرده است که به طرفداران Solana اجازه می دهد کفش هایی با تم سولانا خریداری کنند. همانطور که فضاهای سولانا اعلام کردند، خریدها با NFT همراه است.

اعتبار پلتفرم Solana با جلب احترام در فضای کریپتو افزایش یافته است. یکی از بنیانگذاران، آناتولی یاکوونکو، یک مهندس سیستم است که قبلا در کوالکام کار می کرد. روابط سولانا با کوالکام با استخدام همکار سابقش، گرگ فیتزجرالد، همچنان افزایش یافته است. این روابط با کوالکام برای توسعه بنیاد سولانا مطلوب تلقی می شود.

نتیجه

بنیاد Solana به طور فزاینده ای محبوب می شود زیرا تیم همچنان به گام های مثبت برای شبکه بلاک چین ادامه می دهد. بنابراین، این تحولات نشانه روشنی از برنامه های خانه سولانا است. از آنجایی که مشارکت در رشد کریپتو ضروری است، بنیاد سولانا گام های مهمی را به سوی آینده ای روشن تر برداشته است.