منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در حالی که بازار نزولی همچنان به نیش خود ادامه می دهد، اتریوم همچنان برتر است

در حالی که بازار نزولی همچنان به نیش خود ادامه می دهد، اتریوم همچنان برتر است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کارمزدها و درآمدهای ایجاد شده توسط شبکه کریپتو، شاخص های مفیدی از تحولات بازار هستند. وقتی گاوها کنترل را در دست دارند، کارمزدها و درآمدها افزایش می‌یابد، اما وقتی خرس‌ها مسئولیت را به دست می‌گیرند، تقاضا کاهش می‌یابد در حالی که هزینه‌ها و درآمد به شدت کاهش می‌یابد.

بسیاری از درآمدهای شبکه های کریپتو به مدت نیم سال، در چرخه نزولی فعلی بازار، کمتر از قیمت دارایی ها بوده است. در 7 ژوئن، بنیانگذار Crypto Pragmatist، جک نیولد، متوجه این الگو شد و توضیح داد که چرا معتقد است اتریوم هنوز هم سلطان محصول است

در ماه های نوامبر و مه، زمانی که قیمت بنزین سه رقمی شد، اتریوم برای یک فرد معمولی غیرقابل استفاده شد، اما همچنان مردم مایل به پرداخت برای آن بودند. این به این دلیل است که اتریوم محبوب‌ترین پلتفرم dapp است که به این معنی است که دارای مزیت حرکت اول و همچنین توانایی پشتیبانی از تراکنش‌های بیشتری نسبت به هر L1 دیگری است.

فضای بلوک اتریوم یک محصول ممتاز است: چیزی برای بالاترین سطح، مشتریانی که آمادگی بیشتری برای پرداخت هر مقدار پول دارند. به فروش زمین BAYC نگاهی بیندازید.”

به گفته نیلد، اگرچه شبکه‌های لایه 1 جایگزین از انعطاف‌پذیری کارمزد سود نمی‌برند، مزیت رقابتی آنها در طول زمان در دوره‌های فعالیت کم کمرنگ می‌شود.

با این حال، او از Solana به عنوان نمونه خوبی یاد کرد که طی چند ماه شاهد کاهش قیمت در زنجیره بوده است، و با این حال این پروژه همچنان ارزش مبادلات روزانه 4 میلیون دلاری را حفظ می کند.

تنها داشتن یک بلاک چین کافی نیست، حتی اگر بسیار سریعتر و ارزانتر از اتریوم باشد. شما باید دلیلی برای استفاده افراد از بلاک چین داشته باشید. برای اکثر پروژه ها، این به معنای داشتن نوعی فعالیت اقتصادی است که در زنجیره انجام می شود.

اتریوم همچنان پردرآمدترین شبکه است

با ادامه توسعه بازار، به نظر می‌رسد که نیووالد در ارزیابی خود مبنی بر اینکه اتریوم همچنان پردرآمدترین شبکه است، علیرغم انتقادها به دلیل کارمزدهای بالای آن، درست است. در درازمدت، اگر این پلتفرم همچنان مقصد مورد علاقه داپ‌ها باشد، ممکن است پرداخت هزینه‌های تراکنش بالاتر در اتریوم ارزش داشته باشد.

ETH فعال ترین جامعه توسعه را در فضا دارد. هزاران توسعه‌دهنده روی پروژه‌های مبتنی بر اتریوم کار می‌کنند و هر روز اپلیکیشن‌های جدیدی روی این پلتفرم ساخته می‌شوند. این جریان دائمی نوآوری باعث می شود تا کاربران به ETH بازگردند و این یکی از دلایل اصلی موفقیت شبکه است.