منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در تصاویر: همه آنچه باید در مورد آخرین مجموعه NFT پورشه بدانید

در تصاویر: همه آنچه باید در مورد آخرین مجموعه NFT پورشه بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با ادامه رشد دیجیتالی جهان، برندهای لوکس به ارائه خدمات خود در Web3 ادامه دادند. پورشه یکی از نام های پیشرو در این زمینه بوده است که همچنان به مشتریان خود خدمات رسانی می کند. این شرکت در بیانیه ای در نوامبر 2022 گفت که تلاش های خود را افزایش خواهد داد تا مطمئن شود که پشت هیچ نام بزرگ دیگری در این رقابت باقی نمی ماند.

در این اطلاعیه آمده است که شرکت مذکور برای حدود 7500 وسیله نقلیه توکن قابل سفارشی سازی از توکن های غیرقابل تعویض رونمایی خواهد کرد. در ادامه این اطلاعیه افزوده شده است که کاربران می توانند ویژگی های مختلف خودرو را در رابطه با عملکرد و ظاهر شخصی سازی کنند.

در اینجا مروری کوتاه بر آخرین مجموعه NFT پورشه و فرصت‌هایی که برای رشد بازار به ارمغان می‌آورد است.

تصویر 423
منبع: nftnow

مجموعه جدید NFT پورشه

پورشه با عمل به وعده خود مجموعه NFT اعلام شده را برای مشتریان خود آورده است. مسئولیت طراحی به پاتریک ووگل، طراح مشهور و هنرمند سه بعدی واگذار شد. قطعات هنر NFT برای نگه داشتن مدل معروف پورشه 911 آماده می شود. علاوه بر این، به گفته منابع، یکپارچه سازی بازی نیز برای این خودروها در حال انجام است. پس از شرکت افراد در مرحله اول اقدام، فرآیند ضرب‌کاری از ساعت 16 همان روز آغاز می‌شود.

فرآیند جمع آوری NFT در چهار مرحله تکمیل خواهد شد. هر کدام از اینها یک موج نامگذاری شده است و مراحل مختلفی برای مشتریان خواهد داشت. قیمت حق بیمه هر NFT 0.911 ETH است. چهار مرحله برای استفاده از این NFTها به شرح زیر ارائه شده است.

  • موج 1: برگزاری POAP، شریک NFT و ثبت نام در وب سایت پورشه NFT
  • موج 2: برگزاری NFT شریک و ثبت آن در وب سایت NFT شرکت
  • موج 3: داشتن پورشه POAP و ثبت نام در سایت پورشه
  • موج 4: در وب سایت NFT پورشه ثبت نام کنید

از آنجایی که سرمایه گذاران بخشی از درایو NFT شده اند، می توانند عضوی از آن باشند حلقه پیشگامان بدین ترتیب آنها فرصت بهره مندی از فرصت های مختلف را خواهند داشت. اینها شامل ایجاد مشترک Web3 آینده، دریافت کالا در نسخه محدود، دسترسی به آثار منحصر به فرد هنرمندان و غیره است.

فرصت هایی برای سرمایه گذاران

سرمایه گذاران از فرصت های مختلفی که درایو NFT پورشه برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است، بهره مند خواهند شد. کاربران این انتخاب را خواهند داشت که ظاهر نهایی خود و طراحی NFT را ایجاد کنند. هر پورشه NFT یک لوح خالی برای شرکت کنندگانی است که می توانند آن را مطابق با انتخاب خود سفارشی کنند. آنها می توانند NFT انتخابی خود را با انتخاب بین سه گزینه ممکن توسعه دهند. از جمله موارد زیر است.

  • کارایی
  • میراث
  • شیوه زندگی

علاوه بر این، سفارشی سازی جنبه های مختلفی خواهد داشت. اینها شامل پلاک های سفارشی، طرح ها، رنگ ها و غیره می شود. علاوه بر آن، بیش از 150000 ترکیب طراحی ممکن وجود دارد. در نهایت، با تکمیل فرآیند، مالکان می توانند نسخه سه بعدی NFT دو بعدی خود را درخواست کنند. درایو جدید NFT به کاربران احساس آزادی می دهد و به آنها اجازه می دهد سبک خود را انتخاب کنند. وگل برای این شغل انتخاب شده است، زیرا علاقه‌اش به همکاری و ایجاد طرح‌های نوآورانه است.

تصویر 423 1

کار بر روی محیط کاملا دیجیتال

Web3 همه چیز در مورد فناوری آینده و باز بودن برای کاربران است. احساس آزادی که می دهد و فرصت هایی که ایجاد می کند دلیلی است که به آن آینده می گویند. اگرچه تلاش فعلی اولین گام این شرکت برای ادعای جایگاه خود در دنیای دیجیتال است، اما فرصت‌های بیشتری را باز خواهد کرد. با استفاده از درایو NFT، این شرکت قادر خواهد بود زنجیره تامین خود را از طریق Web3 تغییر دهد. گام اول به شرکت کمک می کند تا به شکل قابل توجهی تکامل یابد.

عکس از صفحه 2023 01 18 در 12.27.12 بعد از ظهر 700x970 1
منبع: nftnow

نتیجه

پورشه، شرکت خودروهای لوکس، از راه اندازی برنامه NFT خود خبر داد. در اولین سرمایه گذاری Web3 خود، این شرکت راه اندازی NFT هایی را اعلام کرده است که به زودی همتایان واقعی خود را ارائه خواهند کرد. مشتریان می توانند طرح خود را ایجاد کنند که به آنها کمک می کند آزادی بیان خود را داشته باشند. این NFT ها با قیمت استاندارد 0.911 ETH در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت.