منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در بحبوحه انحلال FTT، نگاهی به عملکرد سایر توکن های متعلق به Alameda می اندازیم

در بحبوحه انحلال FTT، نگاهی به عملکرد سایر توکن های متعلق به Alameda می اندازیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ماه می چندان دور نیست و بازار کریپتو در آستانه سقوط دیگری است، این بار از طریق پلتفرم‌های FTX و Alameda Research. حتی تحلیلگران و کارشناسان ارشد ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاران توصیه کرده اند که با ریسک خود در FTX سرمایه گذاری کنند. اخیراً مدیر عامل بایننس، CZ، موضوعی را در توییتر به اشتراک گذاشت که در آن این خبر را تأیید کرد که بایننس قصد دارد تمام توکن‌های FTT را به خاطر مدیریت ریسک حذف کند.

او معتقد بود که بازار نمی تواند یک سقوط مشابه LUNA دیگر را تحمل کند، به همین دلیل است که Binance خود را برای جلوگیری از چنین فاجعه ای آماده می کند. با توجه به شایعات و اخباری از این دست، FTT در چند روز گذشته ارزش خود را از دست داده است. علاوه بر این، تمام سکه های پلتفرم آلمدا ریسرچ نیز در 24 ساعت گذشته قیمت خود را از دست داده اند.

برای بحث در مورد قیمت آن سکه ها و توکن ها، ابتدا باید در مورد Alameda Research بدانید

آلامدا چیست؟

Alameda Research یکی از برترین شرکت‌های تجارت رمزنگاری پیشرو در صنعت کریپتو از سال 2017 است. این شرکت نقدینگی را در بازارهای ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال فراهم می‌کند. این پلتفرم هزاران سکه کریپتو مختلف را با کمک تیمی که دانش عمیقی از بازار دارد معامله می کند. دارایی های دیجیتال، سکه ها، آلت کوین ها و مشتقات آنها را معامله می کند.

کوین‌ها، آلت‌کوین‌ها و توکن‌های برتر Almeda عبارتند از Solana، Lido DAO Token، 1 Inch، SRM، MobileCoin، Alpha Venture DAO، و بسیاری از سکه‌های برتر دیگر. با توجه به شایعات اخیر در مورد سقوط FTX، این سکه ها در کنار FTT عملکرد بسیار بدی دارند. بیایید یک به یک آنها را مورد بحث قرار دهیم.

سولانا

قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته از 32 دلار به 28 دلار کاهش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، با کاهش 16 درصدی در 24 ساعت گذشته، 27.1 دلار معامله می شود. طبق نظرسنجی crypto.com، 75 درصد از کاربران امروز احساس خوبی نسبت به Solana ندارند. ارزش کل بازار سولانا 9,790,717,051 دلار است. که در 24 ساعت گذشته 15 درصد کاهش داشته است.

در بحبوحه انحلال FTT، نگاهی به عملکرد سایر توکن های متعلق به Alameda می اندازیم

توکن Lido DAO

یک توکن LDT دیگر در 24 ساعت گذشته 7 درصد ارزش خود را از دست داده است. در حال حاضر 1.54 دلار در مقایسه با 1.73 دلار 24 ساعت قبل معامله می شود.

در بحبوحه انحلال FTT، نگاهی به عملکرد سایر توکن های متعلق به Alameda می اندازیم 2

1 اینچ

1 اینچ، یک پروتکل غیرمتمرکز که به عنوان یکی از سریع‌ترین، سودآورترین و محافظت‌شده‌ترین پروتکل‌ها در فضای Defi عمل می‌کند نیز به دلیل نگرانی‌های FTX از بین رفته است. قیمت آن از 0.655 دلار به 0.5936 دلار در 24 ساعت 8٪ کاهش یافته است. علاوه بر این، ارزش بازار آن نیز در زمان نگارش این مقاله طی 24 ساعت 7 درصد کاهش یافت.

در بحبوحه انحلال FTT، نگاهی به عملکرد سایر توکن های متعلق به Alameda می اندازیم 3

سرم SRM

درست مانند سایر کوین ها و توکن های مرتبط با Alameda، SRM در بازار اخیر بسیار بد عمل می کند. در زمان نگارش این مقاله، قیمت آن در 24 ساعت گذشته 10 درصد کاهش یافته است و ارزش کل بازار نیز 10 درصد کاهش یافته است. قیمت SRM امروز 0.6858 دلار است در مقایسه با 0.7629 دلار در 24 ساعت قبل.

در بحبوحه انحلال FTT، نگاهی می اندازیم به عملکرد سایر توکن های متعلق به Alameda 4

موبایل کوین

این سکه با بدترین عملکرد در لیست سکه ها و توکن های مرتبط با Alameda است. قیمت آن نسبت به قیمت دیروز 13 درصد کاهش یافته است و این بار با قیمت 0.831 دلار در مقایسه با 0.9946 دلار دیروز معامله می شود. ارزش بازار آن نیز بد است و در 24 ساعت گذشته 11 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

در بحبوحه انحلال FTT، نگاهی به عملکرد سایر توکن های متعلق به Alameda می اندازیم 5

افکار نهایی

سکه‌ها، توکن‌ها و آلت‌کوین‌هایی که با Alameda Research مرتبط هستند، در بازار بسیار بد عمل می‌کنند. به عنوان مثال، نقدینگی 10٪ ALPHA 12٪، PERP 10٪، CLV 8٪، MAPS 6٪، XDEFI 8.74٪ و غیره و غیره کاهش یافته است.

در بحبوحه انحلال FTT، نگاهی می اندازیم به عملکرد سایر توکن های متعلق به Alameda 6

با این حال، در میان این نگرانی ها، مدیر عامل آلامدا، کارولین الیسون به همه اطمینان داد که این شرکت حلال باقی خواهد ماند و وام های خود را بازپرداخت خواهد کرد. او همچنین اطمینان داد که Alameda آن توکن‌های FTT به ارزش 500 میلیون دلار را که بایننس قصد دارد بفروشد، خریداری خواهد کرد. بنابراین هنوز امید تاریکی وجود دارد.