منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در اینجا نحوه نقدینگی بازارهای کریپتو از مرگ ملکه الیزابت آمده است

در اینجا نحوه نقدینگی بازارهای کریپتو از مرگ ملکه الیزابت آمده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پل لندن خراب است!! پس از یک سلطنت طولانی و پربار، ملکه الیزابت دوم درگذشت. این یک لحظه افتخارآمیز و در عین حال دشوار برای بریتانیا است، که او را برای بیش از 7 دهه به عنوان پادشاه خود داشته است. ملکه الیزابت دوم از فوریه 1952 تا زمان مرگش در شب گذشته فرمانروای بریتانیا بود.

این طولانی‌ترین دوره سلطنت هر پادشاه بریتانیا بود. ملکه الیزابت دوم در زمان مرگش به عنوان ملکه چهارده کشور مشترک المنافع دیگر از جمله استرالیا، نیوزلند و کانادا حکومت می کرد.

پس از مرگ ملکه الیزابت دوم، که توسط کاخ باکینگهام اعلام شد، قماربازان ارزهای دیجیتال، فروشندگان NFT و علاقه مندان به وب 3 به سرعت برای جلب توجه جهانی هجوم آوردند. در مدت زمان کوتاهی، صرافی‌های OpenSea و کریپتو مملو از هزاران هزار اثر هنری NFT با مضمون ملکه و همچنین تعداد زیادی از ارزهای رمزنگاری‌شده مرتبط با ملکه شدند.

مرگ ملکه الیزابت دوم مزایایی را برای بازار ارزهای دیجیتال به همراه دارد

شناخته شده نیست که اکوسیستم رمزنگاری غیرمتمرکز فرصت های مالی را هدر می دهد. تمبرهای دیجیتال با مشخصات ملکه، عکس‌های ملکه، و آثار هنری پیکسل‌شده ملکه با چشم‌های قرمز درخشان از جمله NFT‌هایی بودند که برای فروش در OpenSea قرار گرفتند. «توکن‌هایی» که راه‌اندازی شدند نام‌هایی مانند ملکه الیزابت اینو، Save the Queen، QueenDoge، London Bridge is Down و Rip Queen Elizabeth را به خود گرفتند.

به طرز شگفت انگیزی، در حالی که برخی از مردم غمگین هستند، ملکه الیزابت اینو به شدت غوغا کرده است. به طور مشابه، توکن‌های Save The Queen نیز از این روش پیروی می‌کنند. برخی از مردم ممکن است فکر کنند این ناپسند و نزدیک به شر است. با این حال، دیگران در حال کشتن آن هستند.

تحلیلگران ادعا می کنند که قیمت ها بسیار نوسان است و «بعید است که دوام بیاورند. نقدشونده‌ترین ارزهای دیجیتال قبلاً 900,000 دلار در حجم پردازش کرده‌اند: ملکه الیزابت اینو 700,000 دلار Save The Queen 200,000 دلار.

شایان ذکر است که هر دو ملکه الیزابت اینو و الیزابت فقط 17000 دلار و 204000 دلار نقدینگی دارند. این نشان دهنده فقدان پشتیبان است، که می تواند به این معنی باشد که پتانسیل برای پمپ و تخلیه کوتاه مدت وجود دارد. آنها شبیه به توکن بدنام Squid Games هستند که اکتبر گذشته به طرز بدی شکست خورد.

پروژه RIP Queen Elizabeth با 520 NFT در مجموعه به فروش رفت. RIP، The Queen Official، 8000 اثر هنری دیجیتالی را تولید کرد که هر کدام با دهان، چشم و پس‌زمینه‌های الگوریتمی متفاوتی منحصربه‌فرد بودند.

دارایی های دیجیتالی ملکه قبل از مرگش

یکی از معروف‌ترین پروژه‌های مربوط به NFT و ملکه الیزابت، QueenE نام دارد. در ابتدا در اوایل جولای توسط سازنده Web3 Fabio Sevá و mladen.eth راه اندازی شد. آنها مایل بودند قطعات NFT را که به صورت الگوریتمی تولید شده بودند بر اساس ملکه بسازند که در طول زندگی او منتشر شود.

پس از اعلام مرگ ملکه، پروژه اعلام کرد که هفتاد و سومین حراج فعلی QueenE NFT آخرین آن خواهد بود. آنها یکی دیگر از خط های آینده “Gen2” را به اشتراک گذاشتند اما اطلاعات بیشتری ارائه نکردند.

خالقان پروژه در سایت حراج NFT مداحی برای ملکه نوشتند و او را به عنوان یک زن قدرتمند توصیف کردند که با قدرت و موقعیتی روبرو شد که هرگز آرزویش را نداشت اما در دست داشت و با ظرافت و برابری از آن بهره می برد.

در اینجا نحوه نقدینگی بازارهای کریپتو از مرگ ملکه الیزابت 1 آمده است

آخرین نسل اول QueenE NFT با نرخ اتریوم 2.730 اتریوم که معادل 4623 دلار است، طبق exchange-rates.com فروخته شد. این قیمت بالاترین قیمتی است که تاکنون برای یک قطعه از این مجموعه پرداخته شده است.

با این حال، درست پس از بسته شدن حراج نهایی Gen1 و اعلام این که دیگر NFT به مجموعه اضافه نخواهد شد، سازندگان QueenE یک مورد جدید را در ساعت 4:30 صبح به وقت شرقی راه اندازی کردند – یک اسکلت پیکسلی از ملکه. این کار در حال حاضر برای 0.05 ETH در دسترس است.

بازار کریپتو به «پایین‌های جدید» می‌رسد

جریان ورودی فعلی دارایی‌های رمزنگاری ملکه الیزابت با برخی از سرمایه‌گذاران موافق نبوده است. جامعه کریپتو متهم شده است که این بار به پایین ترین سطح، اما از نظر اخلاقی رسیده است. به نظر می رسد که جامعه ارزهای دیجیتال هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری در آن ندارد.

رالی اخیر برای توکن های کوئین یک موضوع داغ آنلاین بوده است. کاربر Reddit “woliphirl” هنگام اظهار نظر در رسانه های اجتماعی به شوخی گفت که او مطمئن است که بریتانیا در هفته های آینده نمادهای میم ملکه الیزابت دوم را به عنوان پول ملی خود در نظر خواهد گرفت.

یکی از کاربران در انجمن آنلاین نفرت از رمزنگاری r/Buttcoin از توییتی که توسط MaxKeiser موسس صندوق ارز دیجیتال بیت کوین کپیتال ساخته شده بود، اسکرین شات گرفت که در آن نوشته شده بود: «کوئین مرده است. #بیت کوین هرگز نمی میرد» و آن را شرم آور و بد سلیقه می داند. Chuckolater کاربر را تحسین کرد و گفت که بانکداران باید در چکمه های خود می لرزند.

در پاسخ، یکی دیگر از کاربران Reddit گفت که از این که چگونه صنعت کریپتو پر از توکن های میم در زمانی مانند اکنون شده است، بسیار خجالت زده است. Spooky9999999 پستی در فهرست کریگ نوشت و از صاحبان کریپتوها خواست و گفت: “طمع آنها دوباره ضربه می زند.” به نظر می رسد که خطوط مالی و اخلاقی در قرن بیست و یکم در حال فرسایش بوده است. عشق به پول گفتگوهای زیادی را در مورد شرایط فعلی جهانی برانگیخته است.