منو سایت

در اینجا دلیل کاهش 90 درصدی توکن GALA است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

توکن GALA نسبت به قیمت بالای 0.8367 دلاری خود 96 درصد کاهش یافته است. با این حال، در 24 ساعت گذشته، قیمت 16 درصد کاهش یافته و در زمان نگارش این مقاله، 0.03325 دلار معامله می شود. چندین سکه و توکن دیگر در نمودار قیمت روزانه خود دارای خطوط قرمز هستند، اما دلیل کاهش قیمت گالا با همه آنها متفاوت است.

در اینجا دلیل کاهش 90٪ توکن GALA است

دلایل سقوط گالا

در 4هفتم نوامبر 2022، pNetwork دلایل کاهش قیمت GALA را در یک سری توییت به اشتراک گذاشت. صاحب حساب به طور کامل علل، اثرات و پس از آن این بحران را توضیح داد. علاوه بر این، راه حل های لازم را نیز ارائه کرد.

حساب وابسته به توکن GALA، pNetwork، گفت که آنها به خود حمله کرده اند تا از هرگونه حمله خارجی جلوگیری کنند. این توییت پس از توییت Crypto Watchdog PeckShield منتشر شد که ادعا می‌کرد بازی‌های GALA ممکن است مورد حمله هکرها قرار گرفته باشند و در خطر از دست دادن یک میلیارد دلار توکن‌های GALA قرار دارد.

pNetwork اعلام کرد که تمام توکن‌های موجود در بلاک چین اتریوم ایمن هستند، اما آنهایی که در Pancakeswap هستند از خطرات از دست دادن تخلیه می‌شوند. برای آنها، این به دلیل “پیکربندی نادرست pNetwork” اتفاق می افتد. این توییت تأیید کرد که آنها با سایر صرافی‌ها برای ایجاد تعادل و «بازیابی عملکرد سپرده‌ها و برداشت‌های pGALA» کار می‌کنند.

احتیاط به سرمایه گذاران

اگرچه آنها تایید می کنند که توکن های موجود در بلاک چین اتریوم ایمن و معتبر هستند، اما سرمایه گذاران باید از استخرهای Pancakeswap خودداری کنند. در این توییت آمده است که «در حال حاضر، لطفاً استخر pancakeswap.finance موجود را نامعتبر در نظر بگیرید» و «لطفاً مبادله به و از این استخر را آغاز نکنید»

در اینجا دلیل کاهش 90٪ توکن GALA است 2

علاوه بر این، پل گالا نیز به‌طور موقت به حالت تعلیق درآمده است و از کاربران درخواست می‌شود که وجوهی را به پل ارسال نکنند، زیرا در حال حاضر پردازش‌های pegin و pegout (بازخرید) انجام نمی‌شود.»

در اینجا دلیل کاهش 90٪ توکن GALA است 3

شبکه در حال کار بر روی تخلیه تمام استخر از تعویض پنکیک است و به کاربران گفته می شود که چیزی از استخر خریداری نکنند در غیر این صورت روند بازیابی را کند می کند. و کسانی که می‌خواهند در تعویض پنکیک بخرند، همه چیز را از دست خواهند داد زیرا توکن‌های جدید GALA در تعویض پنکیک غیرقابل استفاده هستند. علاوه بر این، هزینه BNB برای خرید این توکن ها مستعد هک است. برای ایمن تر بودن، به مردم توصیه می شود که سرمایه خود را در GALA در تعویض پنکیک هدر ندهند.

در اینجا دلیل کاهش 90٪ توکن GALA است 4

آینده

pNetwork استراتژی آینده خود را در این سری از توییت ها به اشتراک گذاشت. این اطمینان را به کاربران داد که چنین حادثه ای در آینده اتفاق نخواهد افتاد و آنها از هر نوع ناراحتی متاسفند.

آنها گفتند که پس از بررسی مناسب و پس از مرگ، طی چند ساعت آینده جامعه را در مورد روند بازیابی به‌روزرسانی خواهند کرد، ضمناً به کاربران توصیه می‌شود از هرگونه انتقال، اشتراک‌گذاری و معامله گالا در BSC خودداری کنند.

به تمام سرمایه‌گذارانی که در فرآیند تخلیه توکن‌های خود را از دست داده‌اند، در روزهای آینده توکن‌های جدیدی به آنها داده می‌شود. جامعه بر روی ایجاد یک توکن جدید و جایگزینی آن با نمونه قدیمی کار می کند. با این حال، آنها هشدار دادند که “این توکن جدید هنوز صادر نشده است، بنابراین کلاهبرداری نشوید – ما به روز رسانی های رسمی را در این موضوع به اشتراک خواهیم گذاشت”

با این وجود، برای آن دسته از سرمایه گذارانی که پس از آن توکن را خریداری کرده اند، جامعه BNB را که برای خرید توکن ها خرج کرده اند به آنها پرداخت می کند. در پایان تاپیک، pNetwork مجدداً با گفتن «یک بار دیگر، pGALA را در Pancakeswap یا هر BSC DEX دیگری خریداری نکنید» به سرمایه گذاران هشدار داد.

در اینجا دلیل کاهش 90٪ توکن GALA است 5

افکار نهایی

پس از کاهش ارزش توکن گالا، شایعاتی مبنی بر هک شدن بلاک چین و از دست دادن بیش از یک میلیارد دلار توکن منتشر شد. pNetwork از طریق یک موضوع در توییتر برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی پاسخ داد و به سرمایه گذاران هشدار داد. برای آنها، این چیزی نیست جز “پیکربندی نادرست pNetwork”