منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در اینجا حقایق شگفت انگیزی در مورد بیت کوین وجود دارد!

در اینجا حقایق شگفت انگیزی در مورد بیت کوین وجود دارد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رازها و پیچیدگی های زیادی پیرامون بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما مرکز حیاتی آن بیت کوین است. صرف نظر از میزان دانشی که در مورد فضای ارزهای دیجیتال جمع آوری کرده اید، بیت کوین موضوعی خواهد بود که هر چند وقت یکبار شما را شگفت زده می کند. به این دلیل است که حقایق در مورد بازار ارزهای دیجیتال بسیار دقیق هستند و به طور کامل در بازار آشکار نمی شوند. حتی اگر فکر می کنید که به خوبی از جزئیات مختصری از بازار ارزهای دیجیتال آگاه هستید، هر روز چیز جدیدی پیدا خواهید کرد. بنابراین، هرگز نباید از یافتن چیز جدیدی در ارزهای دیجیتال و جزئیات مربوط به بیت کوین تعجب کنید. شما همچنین باید در مورد ربات معاملاتی دانش کسب کنید زیرا این کمک بزرگی به سفر تجاری شما خواهد بود.

از سوی دیگر، شما باید برای هر چیزی که هنوز در راه است بسیار آماده باشید. آینده این ارز دیجیتال نامشخص است. علاوه بر این، بیت کوین هنوز یک راز است. بنابراین، اگر تمام اطلاعات مربوط به بیت کوین را ندارید، امروز قصد داریم آن را در اختیار شما قرار دهیم. حقایق جالب و ناشناخته ای در مورد بیت کوین وجود دارد که در جزئیات زیر بیان خواهیم کرد.

خالق در ناشناس

در مورد بیت کوین پیچیدگی ها و شایعات زیادی وجود داشته است زیرا سازنده آن هنوز شناسایی نشده است. اگرچه ممکن است فکر کنید که در نهایت بیت کوین و هر توکن دیجیتال دیگری را می شناسید، شاید فکر می کنید دقیقاً اشتباه است. بازار ارزهای دیجیتال بسیار توسعه یافته است، اما هیچ کس خالق اولین توکن دیجیتال، بیت کوین را شناسایی نکرده است. ما می دانیم که نام ساتوشی ناکاموتو است، اما هرگز مطمئن نیستیم که یک شخص یا گروه باشد. حتی بیشتر از آن، نمی‌توانیم بگوییم که شرکتی است که شبکه بلاک چین را توسعه می‌دهد یا بیت کوین.

21 میلیون سقف است

اگر فکر می کنید که عرضه نامحدود بیت کوین در اکوسیستم وجود دارد و می توانید آن را تا آنجا که می خواهید کشف کنید، باید متوقف شوید و جزئیات را اینجا بخوانید. به این دلیل که تنها سقف محدودی برای بیت کوین وجود دارد که 21 میلیون است. باید بدانید که بیت کوین حدود 19 میلیون است یا قبلاً به سیستم اضافه شده است. فقط دو میلیون بیت کوین دیگر باقی مانده است که هنوز به سیستم اضافه نمی شود، اما زمان بیشتری نیز نمی برد. این به دلیل فناوری مدرنی است که ما هر روز از آن استفاده می کنیم و ظرفیت خود را برای استخراج بیت کوین بیشتر افزایش می دهیم.

10000 بیت کوین برای 2 پیتزا

امروزه بیت کوین در بازار بیش از 20 تا 30000 دلار ارزش دارد و برای شما جای تعجب ندارد. اما چیزی که برای شما بسیار شگفت‌انگیز خواهد بود این است که در زمان ایجاد آن، شخصی با استفاده از 10000 بیت کوین تنها دو پیتزا خریداری کرد. بله، این اولین تراکنش رسمی بود که با استفاده از بیت کوین انجام شد و شخصی که آن را انجام داد بسیار به آن افتخار می کند. او پیتزای پاپا جانز را با استفاده از بیت کوین خریداری کرد که یک لحظه افسانه ای در زندگی او بود. علاوه بر این، این یک رویداد خوب در زندگی بیت کوین بود زیرا باعث محبوبیت تراکنش های ارزهای دیجیتال شد.

اهمیت کلیدهای خصوصی

یکی از هیجان انگیزترین حقایقی که باید در مورد بیت کوین بدانید این است که کلیدهای خصوصی هر زمان که تراکنش با ارز دیجیتال انجام می دهید منتقل می شود. اما اهمیت این کلیدهای خصوصی توسط بسیاری از افراد نادیده گرفته می شود و پس از آن پشیمان می شوند. بله، اگر کلیدهای خصوصی را گم کنید، راه دیگری برای دسترسی به توکن های دیجیتالی شما وجود ندارد. بله کاملا درست خواندید اگر برای ایمن نگه داشتن رمزارز خود با حفظ امنیت کامل کلیدهای رمزنگاری خود کاملاً آماده باشید، کمک خواهد کرد. اگر آنها را گم کنید، هرگز نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

کاملا غیر قابل ردیابی نیست

اگر فکر می‌کنید که بیت‌کوین‌ها کاملاً غیرمنطقی هستند و می‌توانید به هر وسیله‌ای که می‌خواهید تراکنش انجام دهید، شاید باید تفکر خود را تغییر دهید. دنیای ارزهای دیجیتال به خوبی توسعه یافته است، اما این فناوری ابزار ردیابی تراکنش های بیت کوین را برای افراد دیگر نیز فراهم کرده است. بنابراین، اگر فکر می کنید که هنگام انجام معامله بیت کوین کاملا محتاط خواهید ماند، این فقط یک افسانه است. باید بدانید که بازار ارزهای دیجیتال به گونه ای توسعه یافته است که هر کسی بتواند با کمک فناوری مدرن تراکنش ها را ردیابی کند.

20 درصد از بیت کوین ها به فراموشی سپرده شده اند

نکته بسیار جالب دیگری که برای شما شگفت‌زده خواهد بود این است که بیش از 20 درصد بیت‌کوین‌ها در حال حاضر به فراموشی سپرده شده‌اند. بله، افراد زیادی در زندگی خود مرتکب اشتباه شده اند و برخی از آنها بیت کوین هایی به ارزش میلیون ها دلار را از دست داده اند. علاوه بر این، برخی از افراد کلیدهای خصوصی خود را از دست دادند و برخی دیگر دستگاه های سخت افزاری خود را که در آنها کلیدهای خصوصی وجود داشت، از دست دادند. بنابراین، صرف نظر از ابزارهای از دست دادن ارزهای دیجیتال، بیش از 20 درصد از کل سرمایه بازار بیت کوین نیز به فراموشی سپرده شد. بنابراین، تنها 80 درصد باقی مانده است که می توانیم برای کسب درآمد از آن استفاده کنیم.