منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در اینجا تمام جزئیات مجموعه Three Arrows Capital NFT در آستانه انحلال آمده است

در اینجا تمام جزئیات مجموعه Three Arrows Capital NFT در آستانه انحلال آمده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با سقوط Terra Luna، بسیاری از سرمایه ها در بازار ارزهای دیجیتال به شدت تحت تاثیر قرار می گیرند. در میان آنها، Three Arrows Capital (3AC) در بالای لیست قرار دارد. به دلیل تصمیمات غیرمنطقی خود در چند ماه گذشته در آستانه ورشکستگی قرار گرفته است. بیش از 400 NFT متعلق به Three Arrows Capital (3AC) اکنون در اختیار یک شرکت انحلال به نام Teneo هستند. کوین تلگراف این موضوع را در 5 اکتبر تایید کرد.

علاوه بر این، یک شرکت تحلیلگر رمزارز Nansen شب گذشته جزئیات این NFT ها را در توییتر به اشتراک گذاشت و این خبر را تایید کرد. او فاش کرد که بیش از 300 توکن از 400 NFT به کیف پول اتریوم چند امضایی به نام Gnosis Safe منتقل می شود. اما چگونه پایتخت سه تیر به این نقطه می رسد؟ سه تیر بزرگ چیست؟

سه فلش سرمایه چیست؟

The Three Arrows Capital توسط Kyle Davies و Su Zhu در سال 2012 تاسیس شد. این یک صندوق تامینی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور بود. هدف این شرکت حمایت از معاملات، خرید NFT و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگتر بود. برای این کار میلیاردها دلار از مؤسسات مختلف جمع آوری و وام می گیرند. آنها از بسیاری از ارزهای دیجیتال برتر مانند Solana، Avalanche، Polkadot، Deribit، WOO Network و بسیاری دیگر پشتیبانی کردند.

با این حال، در 27هفتم در ژوئن 2022، جزایر ویرجین بریتانیا دستور منحل کردن شرکت را صادر کرد زیرا با بدهی 3.5 میلیارد دلاری مواجه بود. ادعا شد که این شرکت بین سال‌های 2021 تا 2022 بیش از 3 میلیارد دلار ضرر کرده است.

دلایل شکست آن

در سه ماهه اول سال 2022، کریپتو کاملا قرمز بود. اکثر ارزهای رمزپایه شاهد کاهش 50 درصدی قیمت‌های خود بودند و آن دسته از ارزهای دیجیتالی که توسط 3AC پشتیبانی می‌شدند، همگی بیشتر ارزش خود را از دست دادند. مهمترین آنها لونا بود، جایی که Three Arrows Capital در فوریه 2022 بیش از 200 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد.

لونا در عرض چند ماه به صفر رسید و شرکت تمام پول خود را از دست داد. مسائل مربوط به مجوز و مقرراتی وجود داشت که شرکت با آن مواجه بود که به طور کلی به شرکت آسیب رساند.

مجموعه NFT ها

طبق بیانیه بلومبرگ، تمام NFT های Starry Night Capital در اختیار Teneo، مدیر تصفیه 3AC هستند. شرکت تمام این NFT ها را می فروشد تا به طلبکاران بدهد. 400 NFT مختلف به ارزش میلیاردها دلار وجود دارد. نانسن، یک تحلیلگر رمزنگاری، دیشب ارقامی را در مورد Stary Night Capital به اشتراک گذاشت که به آدرس Gnosis Safe منتقل می شود.

این NFT ها هستند

Pepe the Frog NFT Genesis

این NFT به قیمت 100 Eth به ارزش 3.5 میلیون دلار در 5 فروخته شدهفتم اکتبر

فیدنزا شماره 718

در 13 نوامبر 2021 به قیمت 240 ETH به ارزش 1.1 میلیون دلار فروخته شد.

NFT های CryptoArt

چندین NFT CryptoArt وجود دارد که توسط XCOPY به فروش می رسد که شامل

یک احمق دیگر؛ این 550 Eth به ارزش 2.3 میلیون دلار در 5 دسامبر 2021 فروخته شد.

DANKRUPT; این NFT در 24 اکتبر 2021 با قیمت 469 Eth (2.0 میلیون دلار) در کنار DECAY که به قیمت 345.69 Eth 1.4 میلیون دلار فروخته شد، توسط شرکت فروخته شد. علاوه بر این، قاب #7 پرتره برهنه تولید شده توسط هوش مصنوعی #184 NFT به قیمت 300 Eth در 5 اکتبر 2021 فروخته شد.

CryptToadz

برخی از NFT های CryptoToads وجود دارند که در 4 اکتبر 2021 فروخته شدند. از جمله CrypToadz #5634 و CrypToadz #54 به ترتیب در 135 و 25 Eth.

NFT های مریدین

دو مریدین NFT به ترتیب با 90 Eth و 80 Eth فروخته شد. اینها مریدین 171 و مریدین 684 بودند. کل ارزش تخمینی همه این NFTها 685 اتریوم است.

افکار نهایی

اگرچه Three Arrow Capital در شروع کسب و کار خود موفق شد و در سطح جهانی حرکت کرد، اما بنا به دلایلی خود را در آستانه سقوط دیدند. یکی از دلایل اصلی سرمایه گذاری آن در پروژه ترا لونا بود.