منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • درس گرفته شده؟ EthereumMax از زمانی که مروج افراد مشهور شکایت کردند، 75٪ خونریزی می کند

درس گرفته شده؟ EthereumMax از زمانی که مروج افراد مشهور شکایت کردند، 75٪ خونریزی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

EthereumMax (EMAX) یادآوری شده است برای هر کاربر ارز دیجیتال که تحقیقات خود را انجام دهد و صرفاً به این دلیل که توسط یک فرد مشهور تبلیغ شده یا در هیچ دارایی دیجیتالی سرمایه گذاری نکرده است.

EMAX پس از شکایت به شدت سقوط کرد

بر اساس اتریوم، EMAX در بازار توکن غیرقابل تعویض، امور مالی غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند ایجاد شد. هیچ اطلاعات روشنی در مورد این پروژه ارائه نشده است. با این حال، سازندگان توانستند این توکن را از طریق تأییدیه افراد مشهور به کاربران رمزارز تبلیغ کنند.

بوکسور حرفه ای محبوب فلوید می ودر یکی از افراد مشهوری است که پروژه EthereumMax را به شدت برای دنبال کنندگان خود تبلیغ کرد. پل پیرس ستاره سابق NBA و کیم کارداشیان ستاره تلویزیون واقعیت نیز در این پروژه حضور داشتند. با این حال، همه چیز در ژانویه 2022 نتیجه معکوس داد زیرا شکایتی علیه این سه نفر به دلیل مشارکت آنها در این توکن، که “بی ارزش” نامیده شد، تشکیل شد.

مدافعان چشم‌انداز شرکت و توانایی سرمایه‌گذاران برای کسب بازدهی قابل‌توجه به دلیل «توکنومیک» مطلوب توکن‌های EMAX را تبلیغ کردند. […] در حقیقت، Defendants توکن‌های EMAX را به سرمایه‌گذاران عرضه کردند تا بتوانند بخش خود را از Float برای کسب سود بفروشند.

شکایت.

EthereumMax از زمان ATH 99% از دست داده است

طبق گزارش Coinmarketcap، از زمان اعلام شکایت در ژانویه، EMAX بیش از 75 درصد از ارزش اولیه 0.00000000191 دلار به 0.000000004686 دلار کاهش یافته است. این توکن بیش از 99.49 درصد از بالاترین رکورد تاریخ کاهش یافته است و حجم 24 ساعته اکنون به 2992 دلار رسیده است.

نمودار EMAX YTD coinmarketcap
نمودار EMAX YTD coinmarketcap

این اولین باری نیست که مروجین پروژه به دلیل شیلینگ توکن های بی ارزش مورد شکایت قرار می گیرند. این باید به سرمایه‌گذاران یادآوری کند که قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال یا دارایی دیجیتال، هر تبلیغی را با کمی نمک انجام دهند و به طور کامل تحقیق کنند.