منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • درآمد کریپتو Robinhood در سه ماهه سوم با 12 درصد کاهش به 51 میلیون دلار رسید

درآمد کریپتو Robinhood در سه ماهه سوم با 12 درصد کاهش به 51 میلیون دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت Robinhood Markets (NASDAQ: HOOD) نتایج مالی خود را برای سه ماهه سوم سال 2022 که در 30 سپتامبر به پایان رسید، اعلام کرد. با این حال، شرکت خدمات مالی آمریکایی کاهش 12 درصدی درآمد مبتنی بر تراکنش ارزهای دیجیتال را گزارش کرد که به 51 میلیون دلار رسید.

با این وجود، این شرکت بر روی چشم انداز رشد آینده، به ویژه در صنعت Web3 تمرکز دارد. علاوه بر این، این شرکت نسخه بتا کیف پول Web3 مبتنی بر Polygon خود را در 27 سپتامبر برای مشتریان خود عرضه کرد.

ما درخواست‌های ویژگی‌های برتر را برای مشتریان ارائه کردیم، از جمله نمودارهای پیشرفته، گزینه‌های موجود در حساب‌های نقدی، برداشت‌های فوری، و کیف پول web3 که خود نگهبانی داریم. در هفته آینده، بازده نقدینگی سرمایه‌گذاری نشده را برای اعضای طلا افزایش می‌دهیم و آن را به یکی از بهترین نرخ‌ها در صنعت تبدیل می‌کنیم.

ولاد تنف، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران بازارهای رابینهود.

بر اساس داده های بازار ارائه شده توسط MarketWatch، پس از گزارش مالی سه ماهه سوم، سهام HOOD در تاریخ 2 نوامبر در 11.40 دلار معامله شد که 4.36 درصد نسبت به قیمت افتتاحیه روز کاهش داشت.

نگاهی دقیق تر به نتایج رابینهود Q3 و چشم انداز بازار

رابینهود بازار بی ثبات را در میان افزایش رقابت سایر صرافی های ارز دیجیتال مانند Coinbase، Binance و FTX مقصر دانسته است. این شرکت گزارش داد که کاربران فعال ماهانه (MAU) در طول سه ماهه سوم با 1.8 میلیون کاهش به 12.2 میلیون نفر رسیده است، اگرچه دارایی های تحت امانت (AUC) با 1٪ افزایش به 64.6 میلیارد دلار در مدت مشابه رسیده است. به این ترتیب، میانگین درآمد هر کاربر (ARPU) این شرکت از 56 دلار در سه ماهه دوم سال 2022 به 63 دلار افزایش یافت.

قابل ذکر است که کیف پول web3 خود سرپرستی این شرکت در نسخه بتا برای ده هزار مشتری اول لیست انتظار عرضه شد. این شرکت همچنین اشاره کرد که فهرست سکه های خود را شامل USDC، Cardano، Uniswap، Stellar Lumens و Avalanche به این پلتفرم گسترش داده است.

در آینده، این شرکت قرار است چندین محصول را برای کمک به مشتریان در تصمیم گیری آگاهانه در بازار بی ثبات عرضه کند. از جمله ویژگی‌های پیش‌بینی‌شده می‌توان به محصول بازنشستگی Robinhood با هدف کمک به سرمایه‌گذاران در کنترل آینده مالی خود اشاره کرد.

در همین حال، سهام HOOD تقریباً 69٪ در سال گذشته و 35٪ دیگر YTD کاهش یافته است. ارزش بازار این شرکت تقریباً 10.49 میلیارد دلار گزارش شده است.