منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • درآمد روزانه GameStop Marketplace به زیر 4000 دلار کاهش می یابد

درآمد روزانه GameStop Marketplace به زیر 4000 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار GameStop در چند هفته اخیر شاهد درآمد روزانه خود به زیر 4000 دلار بوده است. این پلتفرم که در ماه ژوئیه راه اندازی شد، کاهش شدید درآمد روزانه را به ثبت رسانده است که نشان دهنده کندی حمایت است. به گفته وب سایت تحلیلی DappRadar، این پلتفرم روزانه تنها 160000 دلار ثبت کرده است. این نشان می دهد که این پلتفرم تنها کمتر از 4000 دلار درآمد داشته است، زیرا برای استفاده از خدمات پلتفرم خود 2.25٪ از کاربران هزینه دریافت می کند.

GameStop Marketplace کاهش شدید درآمد را ثبت کرد

با توجه به رقم ارائه شده توسط وب سایت تجزیه و تحلیل، ارقام بازار GameStop با وجود افزایش 91.23٪ در حجم معاملات به 2000 دلار رسید. این ارقام جدید نشان می دهد که این پلتفرم نسبت به روز اول فعالیت خود کاهش چشمگیری را به ثبت رسانده و فروش کلان 1.98 میلیون دلاری NFT را به ثبت رسانده است.

با این رقم، بازار GameStop در آن روز بیش از 40000 دلار هزینه ایجاد کرد. برترین پروژه روی پلتفرم با بیشترین حجم فروش، HyperViciousZ است که در 24 ساعت گذشته 47841 دلار به فروش رسانده است. در مقایسه کامل با GameStop، برترین پروژه در بازار OpenSea، Pudgy Penguins است که توانسته در همان بازه زمانی 1.37 میلیون دلار به دست آورد.

قیمت کف NFT به کاهش شدید ادامه می دهد

در جزئیات کامل گزارش ارائه شده توسط DappRadar، بازار GameStop تنها پلتفرمی نیست که روزهای سختی را پشت سر می گذارد، زیرا سایر پلتفرم ها نیز گرما را احساس می کنند. داده‌های BAYC نشان می‌دهد که قیمت کف آن از ابتدای ماه جاری تاکنون 19 درصد کاهش یافته است. MAYC نیز در همین بازه زمانی شاهد افت حدود 28.6 درصدی بوده است. از آنجایی که قیمت‌های مربوطه آنها در ابتدای سال به بالاترین حد خود رسید، هر دو زیان را به دو رقم سنگین رساندند.

تحلیلگران همچنین به معامله‌گران در مورد BendDAO هشدار دادند، زیرا این پروژه برای انحلال 55 میلیون دلار از NFT‌های بلوتراشه‌های آن در نوبت است. این پلتفرم به کاربران این امکان را می‌دهد تا NFT‌های خود را ارسال کرده و معادل قیمت دارایی‌های سپرده شده خود وام دریافت کنند. پیش از این، این پلتفرم اجازه می داد NFT های سپرده شده حداقل 40 درصد کاهش یابد، اما پس از رسیدن به 90 درصد، معامله گر باید وام را در دو روز پرداخت کند، در غیر این صورت NFT ها منحل می شوند.

در حال حاضر، این پلتفرم قبلاً دو BAYC را منحل کرده است، در حالی که شاخص هایی که باعث انحلال 10 مورد دیگر می شود در حال حاضر در نظر گرفته شده است. با این حال، این رقم در مورد تعداد NFT ها در آن مرحله کاهش یافته است، که نشان می دهد بهبود در نظر گرفته شده است. پروژه هایی مانند CryptoPunks نیز با وجود صعود به اوج در ابتدای این ماه، شکست خورده اند.