منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دانشگاه نامیبیا به زودی مدرک کارشناسی ارشد در فناوری بلاک چین ارائه خواهد کرد

دانشگاه نامیبیا به زودی مدرک کارشناسی ارشد در فناوری بلاک چین ارائه خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دانشگاه نامیبیا (UNAM) در نظر دارد در سال 2024 دوره ای در زمینه فناوری بلاک چین تدریس کند. به گفته رئیس بخش فناوری اطلاعات دانشگاه، ساموئل نونگولو، آنها در نظر دارند زمینه را برای رشد احتمالی استارت آپ های فناوری از طریق مهارت هایی که این برنامه ایجاد می کند ایجاد کنند. کشور.

Nuungulu در مورد اینکه چرا UNAM تصمیم به معرفی مدرک کارشناسی ارشد سطح 9 گرفته است صحبت کرد.

آنها تصمیم گرفتند از این مدرک به عنوان سکوی پرتابی برای توسعه این استعدادهای بسیار مورد نیاز در سراسر آفریقا و سایر نقاط جهان استفاده کنند.

ساموئل نونگولو

رئیس UNAM اشاره کرد که آنها در حال حاضر اطلاعات مبتنی بر بلاک چین را به برنامه های سطح 8 خود “القاء” می کنند. همچنین، آنها پیش بینی می کنند که در اوایل سال آینده در سنا خدمت کنند.

گوروی کاوی، نویسنده‌ای که به تازگی کتابی درباره فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال منتشر کرده است، در کمیته راهبری کارشناسی ارشد UNAM در برنامه بلاک چین است. کاوی همچنین در مصاحبه اخیر خود اذعان کرد که دانشگاه قصد دارد مدرک بلاک چین را معرفی کند. پس از گزارش هایی مبنی بر اینکه بانک مرکزی نامیبیا در حال بررسی ایجاد یک ارز دیجیتال است، منتشر شد. همچنین، اتخاذ ایده‌های پیشنهادی برای استقرار راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین در بخش عمومی و تجاری.

گوروی کاوی: پذیرش کم کریپتو و بلاک چین در آفریقا مرا مجبور کرد که کتابی بنویسم

برای سال‌ها، طرفداران بلاک چین و ارزهای دیجیتال استدلال کرده‌اند که پذیرش گسترده این فناوری مالی یک اولویت فوری است. همچنین، نیاز به توجه فوری دارد. عواملی مانند کمبود اطلاعات و زیرساخت‌های ارتباطی ناکافی، دستیابی به این هدف را دشوارتر از آنچه در غیر این صورت می‌بود، کرده است.

کتاب از اهمیت بی اندازه

بسیاری از کلاهبرداران در آفریقا فعالیت می کنند، جایی که ارزهای دیجیتال شانس بیشتری برای موفقیت دارند. متقاعد کردن آفریقایی‌ها را برای طرفداران سخت‌تر می‌کند. با وجود تلاش‌ها برای افزایش استفاده، تعداد افرادی که به دلیل کلاهبرداری‌های رمزنگاری پول از دست می‌دهند همچنان در حال افزایش است.

گوروی کاوی، معلم و نویسنده نامیبیا، کتابی را برای غلبه بر این مشکل منتشر کرد. کاوی انتظار دارد کتابش منبع ارزشمندی برای درک مبانی رمزنگاری و فناوری بلاک چین باشد. دانش‌آموزان و معلمان دانشگاه نامیبیا، جایی که او تدریس می‌کند، سود خواهند برد. کاوه ای به این موضوع پرداخت که چرا تحصیلات را مهم ترین عامل موفقیت کتاب می داند.

کاوی خود را به عنوان یک مربی معرفی می کند و می گوید که آفریقا و نامیبیا، به ویژه، مسئولیت آموزش نسل بعدی را دارند. او به دلیل سطح پایین پذیرش، با امیدواران اقتصاد دیجیتال در مورد فناوری رمزنگاری و بلاک چین شروع کرده است. Kavei این کتاب را برای کمک به هر کسی که علاقه مند به رمزنگاری و بلاک چین است نوشت. او می‌گوید که در اقتصاد نئو، تمرکز از تولید ثروت انحصاری به توزیع عادلانه‌تر ثروت بین همه شهروندان تغییر کرده است. بنابراین او این کتاب را برای انتشار اطلاعات منتشر کرد.

کمک کتاب به بیت کوین و کمپین آگاهی عمومی بلاک چین

به گفته کاوه ای، هیچ کس نمی تواند اهمیت کتاب را اغراق کند. این کتاب تقریباً کل اکوسیستم رمزنگاری را پوشش می دهد. علاوه بر این، انقلاب صنعتی چهارم و چگونگی ارتباط آن با بلاک چین را خلاصه می کند.

همچنین استخراج و فروش ارزهای دیجیتال را به طور عمیق پوشش می دهد. در نهایت، این کتاب بر روی ردپای منطقه‌ای، تغییرات نظارتی و توانمندسازی‌های فین‌تک تمرکز دارد که به پزشکان و کارآفرینان جایگاه محکمی در اقتصاد دیجیتال جدید می‌دهد. کاوه ای معتقد است این کتاب برای پزشکان، سیاست گذاران و مربیان ارزشمند است.

علاقه نامیبیا به ارزهای دیجیتال

به گفته کاوه ای تعداد قابل توجهی از مردم علاقه مند می شوند. او ادعا می‌کند که شبکه‌های استخراج بیت‌کوین MLM تنها می‌توانستند دنیای رمزارز پنج سال پیش را توصیف کنند. Kavei خاطرنشان می کند که کارآفرینی رمزارز زنده و زنده است. اگرچه، شکست‌های ساختاری اساسی در اکثر پروژه‌هایی مانند Crowd1 و Mining City وجود دارد. بازیکنان جدید به روش های مختلف و به دلایل مختلف وارد محیط کریپتو می شوند.