منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دالاس ماوریکس برای بررسی ETF ها به پلتفرم رمزنگاری وویجر می پیوندد

دالاس ماوریکس برای بررسی ETF ها به پلتفرم رمزنگاری وویجر می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• تیم بسکتبال به دنبال استفاده از تجارت کریپتو است.
• دالاس ماوریکس در روزهای آینده به ETFهای وویجر خواهد پیوست.

با رشد بازار ارزهای دیجیتال، شرکت‌های بیشتری خواستار مشارکت با پلتفرم‌های رمزنگاری از جمله امتیازات ورزشی هستند. اخیراً، دالاس ماوریکس به دلیل مالک آن، مارک کوبان، که با Exchange Voyager مرتبط است، یکی از تیم‌های بسکتبال آنلاین است که بیشتر مورد بحث قرار گرفته است.

Mavericks نماینده یک تیم بسکتبال حرفه ای با رگه های داغ در زمین است و اکنون به دنبال ورود به دنیای ارزهای دیجیتال است. مارک کوبان مانند رئیس خود از طرفداران تجارت کریپتو است.

دالاس ماوریکس قصد دارد با ETF ها موفق شود

دالاس ماوریکس

دالاس ماوریکس خوشحال است که از پلتفرم رمزنگاری وویجر برای موفقیت در ETF استقبال می کند. کوبان که مالک این تیم است، معتقد است که Mavericks و Voyager می توانند با این همکاری از بازار رو به رشد کریپتو استفاده کنند. تاجر اضافه می‌کند که این پیوند به طرفداران تیم گزینه‌های متعددی برای کشف بازار کریپتو ارائه می‌دهد.

اما Steve Ehrlich، مدیر عامل پلتفرم رمزنگاری Voyager، احساس می‌کند که این پیوند به همه کاربران امکان دسترسی به بازار کریپتو را می‌دهد. با این مشارکت، وویجر به کاربران در مورد رمزارزها و مذاکرات آنها در هر نقطه از جهان آموزش می دهد. به این ترتیب ارلیخ معتقد است که مردم از بازار مالی جدید سود خواهند برد و در نتیجه سودهای منفعل خواهند داشت.

ارلیخ شامل این است که مالک دالاس ماوریکس یک شریک نمایی است، با توجه به اینکه کوبان مدتی است در حال کاوش در بازار کریپتو بوده است. اما کوبان چیزی در مورد معرفی او با صندوق های مبادله ارزهای دیجیتال ذکر نکرده است، اما به گفته مدیرعامل وویجر، این پروژه ای است که در حال انجام است.

Mavericks از روند کریپتوکارنسی استفاده خواهد کرد

در حالی که انجمن های دیگری برای تجارت کریپتو در حال ایجاد هستند، دالاس ماوریکس در بازار مجازی یک قدم جلوتر است. طبق اطلاعیه های وویجر، تیم بسکتبال از روند ارزهای دیجیتال برای کشف ETF ها استفاده خواهد کرد.

صندوق مبادله ارزهای دیجیتالی که وویجر کنترل می‌کند با SATO مرتبط است که یکی از پلتفرم‌های پیشرو برای ردیابی تراست‌ها، ETP‌های مبتنی بر بلاک چین و سهام است. دالاس ماوریکس به‌عنوان یک شریک جدید وویجر، می‌تواند این ETF‌ها را بررسی کند و سود بسیار قابل توجهی به دست آورد.

با این حال، جامعه جدید تازه شروع شده است و به همین دلیل است که نه تیم و نه پلتفرم رمزارز نتایج قابل توجهی ندیده اند. فقط باید منتظر اطلاعیه های کوبا یا مدیر اجرایی بورس در چند روز آینده باشید. همانطور که این اتفاق می افتد، کوبان بسیار بیشتر درگیر بازار کریپتو می شود و با سرمایه گذاری های غیرفعال نتایج خوبی به دست می آورد.

معاملات کریپتو در چند ساعت گذشته در حال افزایش بوده است، جایی که بیت کوین با افزایش 1.91 درصدی ارزش خود در 24 ساعت با 67000 دلار معامله می شود. اما اتریوم با افزایش 0.06 درصدی در طول روز، قیمت 4790 دلار را حفظ کرده است.