منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • داستان: dYdX تبلیغی را پس از تمسخر جامعه لغو کرد

داستان: dYdX تبلیغی را پس از تمسخر جامعه لغو کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

dYdX دارد اعلام کرد که پس از موجی از واکنش شدید اعضای جامعه خود، تبلیغ سپرده خود را لغو کرده است. پلتفرم مشتقات هفته‌ها پیش اعلام کرد که اعضای جدید در اولین سپرده خود ۲۵ دلار هدیه خواهند گرفت. با این حال، سایر شرایط مورد حمله برای کاربرانی که تبلیغ را به سخره گرفتند، خوشایند نبود. طبق شرایط و ضوابط تبلیغاتی، اعضا باید قبل از اینکه واجد شرایط دریافت وجوه باشند، تحت تشخیص چهره قرار می‌گرفتند.

تبلیغات فقط یک روز به طول انجامید

طبق بیانیه رسمی این شرکت، به دلیل تقاضای فزاینده بالای کاربران جدید در بازار، مجبور شد این تبلیغات کوتاه مدت را لغو کند. در بیانیه آن آمده است که این کمپین تعطیل شده و از هزاران کاربر که از فرصت ثبت نام در این پلتفرم استفاده کرده اند تشکر می کند.

این تبلیغات در روز چهارشنبه با dYdX آغاز شد که به کاربران مشوقی را ارائه می‌کرد، مشروط بر اینکه مبلغی بالغ بر 500 دلار در این پلتفرم واریز کنند. با این حال، قبل از اینکه اجازه برداشت وجه رایگان به آنها داده شود، تحت یک بررسی زنده وب‌کم قرار می‌گیرند تا مشخص شود آیا هویت آنها با شخص حقیقی مطابقت دارد یا خیر. همانطور که انتظار می رفت، اکثر افراد جامعه با این حرکت مخالفت کردند و اکثر آنها به چندین رسانه اجتماعی رفتند تا خشم خود را از به روز رسانی به نمایش بگذارند.

dYdX نیاز به یک ابزار تشخیص چهره را تکرار می کند

با توجه به به روز رسانی پلتفرم، محدودیت زمانی برای پایان دادن به تبلیغ تعیین نشده بود، اما آنها میزان حمایتی که ثبت کردند را در نظر نگرفتند. اگرچه این پلتفرم از صحبت در مورد واکنشی که با افزودن چک زنده متحمل شده است خودداری کرد، اما به اهمیت استفاده از ابزار تشخیص در بازار ارزهای دیجیتال امروزی اشاره کرد. در بیانیه آن اشاره شده است که این چک برای اطمینان از عدم سوء استفاده کاربران قدیمی از شرکت برای کسب جوایز بوده است. با این حال، کاربران هنوز با این نرم افزار مخالف هستند و یک جناح نیاز به چنین ابزاری را زیر سوال می برد.

اکثر شرکت‌کنندگان در این پلتفرم نیز موضع خود را در مورد این مسائل اعلام کرده‌اند و آدام کوکران اشاره کرد که قصد داشت برای زمان اصلی از dYdX خارج شود. او اشاره کرد که پلتفرمی که با این مسئله به‌عنوان یک پلتفرم خوب برخورد می‌کند، نشان می‌دهد که تا چه حد آنها مایلند اصول اساسی بازار ارزهای دیجیتال را برای عملکرد عالی خود حذف کنند. او همچنین اشاره کرد که این روند برای بازار کریپتو خطرناک خواهد بود و امیدوار است که dYdX مراحل خود را دوباره طی کند.