منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دارندگان کریپتو که توسط ناظر اخلاق ایالات متحده از کار بر روی سیاست های رمزنگاری منع شده اند

دارندگان کریپتو که توسط ناظر اخلاق ایالات متحده از کار بر روی سیاست های رمزنگاری منع شده اند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در ایالات متحده، صاحبان کریپتو از روند تدوین قوانین ارزهای دیجیتال کنار گذاشته شده اند. دفتر اخلاق دولتی ایالات متحده اکنون توصیه می کند که کارمندانی که صاحب ارزهای دیجیتال هستند نباید در کار مقررات فدرال کریپتو شرکت کنند. Ethics Watchdog ادعا می کند که مالکیت آنها ممکن است بر نحوه ایجاد این مقررات تأثیر بگذارد.

دارندگان کریپتو از کار بر روی سیاست های نظارتی کریپتو منع شده اند

مقامات دولتی ایالات متحده که سرمایه گذاری شخصی در ارزهای دیجیتال دارند، اجازه ندارند روی سیاست ها و مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال کار کنند. این به این دلیل است که سرمایه گذاری آنها می تواند بر تصمیماتی که می گیرند تأثیر بگذارد. برخی از مقامات دولتی دارای ذخایر ارز دیجیتال متهم به جانبداری در هنگام ایجاد قوانینی هستند که بر کریپتوها تأثیر می گذارد. گفته می شود که آنها این کار را برای محافظت از خود و سایر دارندگان رمزارز انجام می دهند.

دفتر اخلاق دولتی ایالات متحده (OGE) روز سه‌شنبه هشداری را منتشر کرد که شامل معافیت حداقلی برای صاحبان ارزهای دیجیتال بود. این معافیت به دارندگان اوراق بهادار با ارزش کمتر از یک آستانه خاص اجازه می دهد تا روی مسائل مربوط به سیاست های مربوط به آن اوراق بهادار کار کنند. اگرچه این ممکن است برای ارزهای سنتی صادق باشد، اما لزوماً برای ارزهای رمزپایه و استیبل کوین ها قابل اجرا نیست.

دفتر اخلاق دولتی ایالات متحده (OGE) این مشاوره حقوقی را برای رسیدگی به اعمال معافیت‌های نظارتی برای دارایی‌های حداقلی اوراق بهادار عمومی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، موجود در 5 CFR قسمت 2640، بخش B، برای ارزهای دیجیتال، استیبل کوین‌ها و شرکت هایی که در فناوری بلاک چین و خدمات مرتبط فعالیت می کنند.

دفتر اخلاق دولت ایالات متحده

حتی اگر کریپتوهای مورد نظر اوراق بهادار تحت قوانین اوراق بهادار فدرال یا ایالتی باشند، توسط اکثر دادگاه‌ها چنین تلقی نمی‌شوند. کلمه “de minimis” از یک عبارت لاتین طولانی تر به این معنی است: “قانون به مسائل کوچک مربوط نمی شود.”

این دستورالعمل برای همه دارندگان رمزارز که در کاخ سفید کار می کنند اعمال می شود. این دستورالعمل همچنین کارکنان تمام آژانس های فدرال از جمله فدرال رزرو و وزارت خزانه داری را پوشش می دهد.

این ممنوعیت به طور قابل‌توجهی بر کارمندان کاخ سفید که در مورد دارایی‌های بیت‌کوین خود علنی بوده‌اند، مانند تیم وو، مشاور فناوری دولت بایدن و صاحب میلیون‌ها دلار بیت‌کوین، تأثیر خواهد گذاشت. پس از هشدار اخلاقی صاحبان کریپتو، وو داوطلبانه از دخالت در سیاست ارزهای دیجیتال فاصله گرفت.

این اطلاعیه وضعیتی را نشان می‌دهد که در آن به کارمندی که فقط ۱۰۰ دلار یک استیبل کوین دارد، دستور داده می‌شود روی مقررات استیبل کوین کار کند. OGE به کارمند اطلاع داد که تا زمانی که سهام خود را در این استیبل کوین واگذار نکنند، نمی توانند در کار در رابطه با [regulation].

در این اخطار اشاره شده است که این تصمیم همچنان معتبر است حتی اگر ارز دیجیتال یا استیبل کوین مورد نظر برای اهداف قوانین اوراق بهادار فدرال یا ایالتی به عنوان یک امنیت در نظر گرفته شود.

در نتیجه، کارمندی که هر مقدار از یک ارز دیجیتال یا استیبل کوین را در اختیار دارد، در صورتی که کارمند بداند که موضوع خاصی می‌تواند تأثیر مستقیم و قابل پیش‌بینی بر ارزش ارز دیجیتال یا استیبل کوین‌های او داشته باشد، ممکن است در موضوع خاصی شرکت نکند.

دفتر اخلاق دولت ایالات متحده

صاحبان کریپتو در میان زمستان کریپتو بدترین سرنوشت را خواهند دید

با این حال، تعداد کمی از دارندگان کریپتو وجود دارند که به عنوان استثناء برجسته هستند. کارمندان فدرال با سرمایه گذاری 50000 دلاری در یک صندوق سرمایه گذاری مشترک که در معرض بخش کریپتو است، همچنان اجازه خواهند داشت روی سیاست های مرتبط با رمزنگاری کار کنند. این صاحبان رمزارز واجد شرایط این معافیت هستند زیرا دارایی هایی دارند که به عنوان وجوه متنوع در نظر گرفته می شود.

علیرغم مقررات ظاهرا سختگیرانه در مورد سرمایه گذاری در حوزه کریپتو کارمندان، ایالات متحده همچنان با ادغام در بخش ارزهای دیجیتال به پیشرفت خود ادامه می دهد. همانطور که در سه ماهه اول سال 2022 گزارش شد، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، یک واکنش نظارتی «کل دولت» برای صنعت دارایی دیجیتال پیشنهاد کرده است.

این معافیت به صاحبان رمزارز اجازه می‌دهد تا از طریق سهام و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌هایی که خدمات رمزنگاری و بلاک چین را ارائه می‌کنند، در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. این شامل همه انواع کریپتوها و همچنین استیبل کوین ها می شود. این بدان معنا نیست که کارمندان دولت نمی توانند صاحب ارزهای دیجیتال باشند. آنها می توانند. با این حال، این مستلزم کنار گذاشتن فرصت کار بر روی قوانین مرتبط با ارزهای دیجیتال است.

در دنیای ارزهای دیجیتال همه چیز آفتاب و گل رز نیست. در ماه های اخیر، صاحبان کریپتو وحشیانه ترین ضررهای خود را تجربه کرده اند. بازار کریپتو در حال حاضر در بهترین شکل خود نیست. ارزش کل بازار همه ارزهای دیجیتال مدتی است که تلاش می کند تا به 1 تریلیون دلار بازگردد، اما نزولی معلق بر شرکت های رمزنگاری تأثیر می گذارد.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت بیت کوین زنده امروز 20425.75 دلار است. حجم معاملات 24 ساعته بیت کوین 21,846,244,762 دلار است. بیت کوین در 24 ساعت گذشته 1.10 درصد افزایش یافته است. در زمان انتشار این بیانیه مطبوعاتی، قیمت اتریوم 1180.55 دلار در هر واحد با حجم معاملات 24 ساعته 13،442،618،822 دلار است. اتریوم در روز گذشته 3.61 درصد افزایش یافت. ارزش بازار جهانی کریپتو 920.09 میلیارد دلار است که در 24 ساعت گذشته 1.38 درصد افزایش داشته است.

نزدک یک توصیه به دارندگان کریپتو ارائه کرده است که چگونه در طول سردترین زمستان رمزارز ثبت شده در فصل، هوا را تحمل کنند. در حالی که هیچ‌کس نمی‌داند زمستان این ارز دیجیتال چقدر طولانی یا شدید خواهد بود، برخی چیزها می‌توانند به سرمایه‌گذاران رمزارز در مسیریابی آن کمک کنند.

نزدک هشدار می‌دهد که آلت‌کوین‌ها به کاهش بیشتر ادامه خواهند داد. این شرکت از بیت کوین به عنوان بهشت ​​ثبات یاد می کند. برای اینکه زمستان کریپتو واقعا به پایان برسد، بیت کوین باید در شکل بهتری باشد. تسلط بیت کوین یکی از راه های سنجش سلامت آن است.